Snapchat شروع می شود نورد در اینجا برای شما ویژگی برای کاربرانی که ممکن است تلاش

Snapchat آغاز خواهد شد نورد از یک ویژگی در ماه های آینده در اینجا برای شما است که با هدف ارائه فعال در پشتیبانی نرم افزار به Snapchatters که ممکن است دچار بهداشت روانی و یا عاطفی بحران یا کسانی که فقط می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد این نوع از مسائل.

این نرم افزار پیام گفت: در یک پست وبلاگ که در اینجا برای شما خواهد شد سطح زمانی که Snapchatters جستجو برای موضوعات از جمله کسانی که مربوط به اضطراب و افسردگی و استرس و غم و اندوه افکار خودکشی و قلدری.

دیگر اجزای در اینجا برای شما شامل ابزار خلاق و لنز است که ارتقاء ایمنی و حفظ حریم خصوصی از جمله فیلتر جدید به عنوان اولین Snappable مسابقه.

پینترست پرده برداری از یک ابتکار مشابه در ماه ژوئیه گذشته ارائه احساسی خوب بودن فعالیت هنگامی که Pinners جستجو برای شرایط نشان می دهد که آنها ممکن است در مبارزه.

Snapchat گفت: در یک پست وبلاگ “اسنپ چت تاسیس شد, بر این باور است که صحبت کردن با عکس ها و ویدئوها با ما دوستان واقعی بود و شخصی تر و سرگرم کننده تر از پیام کوتاه. در حالی که ما همچنان به تکامل ما پلت فرم در زمان پس ما هرگز منحرف از ماموریت اصلی ما کمک به دوستان نزدیک خود بیان آزادانه و خلاق با هم—و مطمئن شوید که آنها می توانید آن را با خیال راحت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>