ضربه محکم و ناگهانی بازی ها می افزاید: رنگ کهکشان از Gismart

توسعه دهنده Gismart جدید را به ارمغان آورد عنوان رنگ کهکشان به اسنپ چت را ضربه محکم و ناگهانی بازی ها پلت فرم.

سریع ء بازی چند نفره درگیر Snapchatters رانندگی سرد در ماشین های سفارشی—و گاهی اوقات جوجه ها در یک مسابقه به رنگ خود را حلقه بر روی نقشه و گسترش سرزمین خود است. در حالی که بازیکنان می تواند عبور از حریف خط به زندگی او همان چیزی که می تواند اتفاق می افتد به آنها را اگر آنها خط عبور است.

رنگ کهکشان گنجانیده شده Bitmoji به طوری که Snapchatters به راحتی می توانید نقطه خود را دوستان شما رانندگی در اطراف.

Gismart گفت که در حالی که وجود دارد هیچ خرید در بازی بازیکن می تواند برنده سکه است که می تواند بازخرید جدید گزینه های شخصی مانند وسایل نقلیه جدید و خاک رنگ و یا جلوه های صوتی.

ضربه محکم و ناگهانی, Inc. سر از بازی های مشارکت جان Imah گفت: در انتشار “ضربه محکم و ناگهانی بازی است همه چیز در مورد به اشتراک گذاری تجارب خود را با دوستان, حتی زمانی که شما نمی توانید با هم. رنگ کهکشان درخشان نمونه از این اجازه دوستان تسخیر کهکشان و یا در برابر یکدیگر به طور مستقیم از چت. ما هیجان زده را به این بازی سرگرم کننده سریع ء و رقابتی جدید, بازی برای ما Snapchat جامعه است.”

Gismart معاون رئیس جمهور از توسعه کسب و کار و بازاریابی لانا Meisak افزود: “ما هیجان زده برای پیوستن به ضربه محکم و ناگهانی بازی ها پلت فرم و معرفی بازیکنان به غریب, قابل تنظیم, دنیای رنگ کهکشان. ضربه زدن به ضربه محکم و ناگهانی ویژگی های اجتماعی مانند Bitmoji آواتار قطعه و واقعیت افزوده در لنزهای آن را حتی ساده تر برای Snapchatters به اتصال با دوستان خود و به اشتراک گذاری لحظات سرگرم کننده از بازی. یک تجربه بازی مانند این می تواند تنها به زندگی در اسنپ چت و ما نمی توانید صبر کنید برای دیدن پاسخ از Snapchatters در سراسر جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>