ضربه محکم و ناگهانی و Infinite پیوستن به تعویق افتاد NewFronts صف به عنوان IAB مجموعه های جدید برنامه

کلید بینش:

  • این NewFronts برجسته در روند تغییر رفتار مخاطبان به عنوان جریان و بازی باید رسید.

این برنامه برای تبلیغات تعاملی اداره 2020 محتوای دیجیتال NewFronts تعیین شده است—دوباره.

این صبح IAB منتشر کرده است یک تجدید نظر در صف برای آن سالانه رسانه های دیجیتال رویداد که دو ماه به تعویق افتاد با توجه به در حال انجام Covid-19 بیماری همه گیر. برنامه به روز شده—اضافه می کند که جدید مجریان ضربه محکم و ناگهانی و Infinite—ویژگی های یک هفته ای تخته سنگ های برنامه نویسی را با هدف جذب همیشه-کاهش بودجه های تبلیغاتی در زمان تحول اقتصادی.

ارائه خواهد شد و کشش از دوشنبه, ژوئن 22 از طریق چهار شنبه, ژوئن 26, از 12 p. m. به 4 p. m. و با پنج تا هفت رویدادهای هر روز. تخته سنگ می افزاید: چندین شرکت جدید پس از خروج از هشت اصلی مجریان—از جمله آمازون Digitas و توییتر—که تصمیم به شرکت در زمانی که این رویداد به تعویق افتاد از اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه تا ژوئن.

در علاوه بر این به ضربه محکم و ناگهانی و Infinite, تصویری, میزبانی وب خدمات Vevo و DVR شرکت TiVo نیز پیوستن به, به عنوان, اخبار ناشران فوربس آمریکا و رسانه های عمومی. Ad-پشتیبانی از streamers مانند Tubi و صدای ترق و تروق به علاوه قبلا شده بود اعلام کرد عنوان جدید اضافه شده که IAB بازنگری شده و recommitted به NewFronts ماه گذشته; ناشر این بازشماری آرا است که تا به حال شده است به عنوان ذکر شده علاوه بر جدید دو هفته پیش است و دیگر شرکت.

در علاوه بر این به رسمی ارائه این هفته را نیز شامل چه IAB خواستار “کمک یا صنعت بینش جلسات” از Facebook, GSTV, سامسونگ, تبلیغات, TiVo, لرزش, ویدیو و Xandr.

هدف از جدید NewFronts تخته سنگ است که هنوز هم در حال نهایی با بیشتر مجریان انتظار می رود اضافه شده است به برجسته کردن روند تغییر رفتار مخاطبان به عنوان جریان و بازی باید رسید. IAB نیز برنامه نویسی چند بازی و esports پانل برگزار خواهد شد که بسیاری از جمعه بعد از ظهر.

“این فرصت های جدید فن آوری های جدید و راه های جدید تفکر هستند چه NewFronts هفته است همه چیز در مورد گفت:” IAB جمهور دیوید کوهن در بیانیه ای.

اعلام امروز مشخص نیست زمان های خاص است که شرکت های ارائه تنها منظور آن است که سخنرانی برگزار خواهد شد.

Roku, صدای ترق و تروق به علاوه Tubi و Hulu خواهد شد در حال حاضر در آن منظور در روز دوشنبه در حالی که ضربه محکم و ناگهانی, Condé Nast Facebook (ارائه بینش نه کامل ارائه) الن دیجیتال و Vevo خواهد جریان حوادث روز سه شنبه.

روز شنبه خواهد شد از ویژگی های بیشتر اخبار ناشران با وال استریت ژورنال/بارون گروه لگد زدن روز پس از فوربس معاون گروه رسانه ای صوتی پلت فرم Vibenomics آمریکایی و رسانه های عمومی.

یوتیوب را Brandcast آغاز خواهد شد و روز پنج شنبه به دنبال TiVo, لرزش, تصویری, سامسونگ, تبلیغات, GSTV, Xandr و Infinite. لرزش تصویری سامسونگ, GSTV و Xandr را مانند Facebook, پیشنهاد, کوتاه صنعت بینش ارائه.

جمعه صف است که هنوز هم تیره به عنوان IAB کار می کند در سخنرانی در مرکز بازی و esports اما digital entertainment استودیو و توسعه دهنده بازی 3BlackDot که با این نسخهها کار با تاثیرگذاران در فضای بازی خواهد بود که آخرین مجری هفته. کل هفته را از ویژگی های یک میزبان است که هنوز اعلام نشده یک تابع جدید از دیجیتال-تنها رویداد خواهد شد که جریان از راه دور به بازاریابان و رسانه های خریداران است.

“NewFronts تنها بازار است که به ارمغان می آورد با هم کل اکوسیستم و به نظر می رسد در محتوا و مصرف کنندگان و فن آوری به همان اندازه مهم است” گفت: IAB مدیر عامل Randall Rothenberg, در بیانیه ای. “اجتماعی فاصله نیست توقف رهبران صنعت از آینده با هم آنلاین به منظور توسعه روابط است که آتش همکاری استراتژیک بحث و تولید ایده های منحصر به فرد برای تنظیم صحنه برای کسب و کار به رشد اقتصاد می آید به زندگی است.”

این NewFronts مثل آن تلویزیون همتای این upfronts است که به دنبال بسیار متفاوت از Covid-19 تبدیل شده است رسانه ها و بازاریابی صنایع بر روی سر خود را. IAB اول prepped یک livestreamed گزینه برای NewFronts در اوایل ماه مارس به عنوان نگرانی در مورد Covid-19 شروع به صاف; در حال حاضر همه چیز خواهد بود از راه دور برگزار شد.

این سخنرانی آمده در یک شتاب نقطه برای خدمات جریان که شاهد سطح بالایی از استفاده و ثبت نام جدید در میان مداوم و همه گیر. اما آن را نیز می آید به عنوان بودجه های بازاریابی در حال خشک شدن: تبلیغ در حال حاضر پیش بینی آنها صرف خواهد شد 33 درصد کمتر در طول این سال در صف مقابل, بر اساس یک نظرسنجی جدید از تبلیغ برداشت و درآمدی از عمده شرکت های رسانه ای نشان داد که درآمد حاصل از تبلیغات بود کاهش در سراسر هیئت مدیره.

سیستم عامل با تلویزیون متصل قابلیت های از جمله NewFronts مجریان Roku و یوتیوب را نقل مکان کرد برای سرعت بخشیدن به برخی از تلویزیون متصل ابزار و امکانات آن را آسان تر برای بازاریابان به سرمایه گذاری در سیستم عامل خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im