SmileDirectClub CMO سهام چگونه این شرکت با تجربه تلویزیون متصل تبلیغات

کلید بینش:

  • این اشکال به صورت دو طرفه رویکرد است که نامتجانس آگهی خرید می تواند در نهایت هدف قرار دادن همان مشتری بازگشت به عقب.
  • CMO خواستار تبلیغ بیشتر موجودی در 15 ثانیه محدوده.

SmileDirectClub سرمایه گذاری شده است بیشتر از آن صرف تبلیغات در تلویزیون متصل سیستم عامل به امید رسیدن به برش طناب.

صحبت کردن در Adweek را رقیب برندهای اجلاس در نیویورک در هفته گذشته SmileDirectClub ارشد بازاریابی افسر جان شلدون گفت: شش سال شرکت شروع به آزمایش با تلویزیون متصل تبلیغات دو سال پیش. پس از سرمایه گذاری در این آزمایش از رشد حدود 2 ٪ از نام تجاری به طور کلی تلویزیون صرف به بیش از 20٪. شلدون گفت: تغییر در قسمت با توجه به این واقعیت است که رسیدن به 18-به-24 ساله جمعیتی خطی در تلویزیون دشوار است.

“از به طور کلی هدف قرار دادن نظر مخاطبان که به طور خاص در زندگی یک تلویزیون متصل جهان,” او گفت:.

او گفت: این شرکت به فروش می رساند که روشن aligners دندان های سفید کیت ها و دیگر محصولات دندانپزشکی با استفاده از دو استراتژی برای خرید تلویزیون متصل تبلیغات: از طریق CPM معاملات با سیستم عامل مانند Hulu و همچنین برنامهای آگهی خرید است که هدف قرار دادن مخاطبان خاص.

“ما کسانی که به صورت موازی به کمک ما واقعا بهینه سازی ما صرف. با یکی از ما می تواند واقعا هدف قرار دادند. دیگر گفتن است بسیار گسترده تر از داستان” او گفت:. “ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که ما در حال توزیع ما پیام رسانی در راه است که برای رفتن به بیشتر موثر است.”

اما شلدون گفت: حرکت نزولی در این روش این است که این نامتجانس آگهی خرید می تواند در نهایت هدف قرار دادن همان مشتری بازگشت به عقب.

“آنها هر دو در پیدا کردن همان مشتری بسیار نزدیک به یکدیگر است. مختلف retargeting قوانین واقعا کار تنها زمانی که شما در حال انجام یک یا دیگر و نه هر دو. بنابراین گاهی اوقات ما به اجرا در سراسر این مسئله اما کار ما واقعا سخت برای جدا کردن آن و جلوگیری از که از اتفاق می افتد” شلدون توضیح داد.

در حال حاضر شلدون گفت SmileDirectClub تجربه با تعاملی فرمت های آگهی در تلویزیون متصل سیستم عامل است که به کاربران اجازه انجام کارهایی مانند ارائه آدرس ایمیل خود را اگر آنها می خواهند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول یا خدمات آگهی شود.

در آینده شلدون گفت که او می خواهد برای دیدن آگهی بیشتر موجودی در 15 ثانیه محدوده در دسترس است. در حال حاضر, او گفت: “اکثریت اکثریت” از موجودی در دسترس متصل به تلویزیون می آید در قالب 30 ثانیه لکه های ساخت آن را دشوار برای SmileDirectClub به ارائه “کوتاه تر snappier” تبلیغات در تنگ فرمت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im