کوچکتر شهرستانها ایالات متحده رسیده برای ویروس شتاب Fauci می گوید

واشنگتن — Dr. Anthony Fauci می گوید کوچکتر شهرستانها ایالات متحده که هنوز نمی باید تعداد زیادی از COVID-19 مورد رسیده برای این نوع از شتاب رخ داده است که در شهر نیویورک است.

دولت ایالات متحده را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: ABC “صبح بخیر آمریکا” در “پویایی شیوع” از coronavirus در نیواورلئان و دیترویت نشان می دهد نشانه هایی است که “آنها در حال رفتن به.”

او همچنین در مورد شهرهای کوچکتر در سراسر کشور است.

“تعدادی از شهرهای کوچکتر که در حال مرتب کردن بر اساس از percolating همراه چند صد موارد شیب نیست نگاه مانند آن را تا” Fauci گفت. “آنچه که ما آموخته ایم از تجربه دردناک با شیوع این است که آن را در امتداد رود تقریبا در یک خط راست و سپس کمی شتاب, شتاب, و سپس آن راه می رود.”

Fauci می گوید که “بسیار سازگار الگوی” همان است که آنچه رخ داده است در نیویورک و ایتالیا و فرانسه و آلمان و اسپانیا.

“ما قصد داریم همه از این مینی شیوع بیماری در سراسر شهرهای مختلف در کشور ما,” او گفت:.

پرسید: درباره چه مدت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توصیه می شود اجتماعی فاصله دستورالعمل ممکن است در اثر Fauci می گوید: “من فکر می کنم در مارس ممکن است آن را انجام دهد…اما ما نگه داشته و ذهن باز زمانی که ما ارائه آن به رئیس جمهور.”

هیچ جشن عید پاک در یونان

آتن, یونان, یونانی سخنگوی دولت Stelios Petsas می گوید یونانیان آنها را مجبور به چشم پوشی خود را از سنت های عید پاک در این سال است.

ارتدوکس عید پاک که در این سال سقوط در 19 آوریل تا کنون بزرگترین تعطیلات مذهبی در یونان. خانواده و دوستان جمع آوری و اغلب در خانه در تابستان و یا روستاهای بومی خود در حومه شهر و در جزایر خدمات کلیسا و عید پاک یکشنبه ناهار بو بره.

اما دولت با اعمال محدودیت های سخت بر جنبش ممنوعیت هر کسی از سفر به جزایر مگر اینکه آنها اقامت دائم و تحمیل یک مستند در این کشور در تلاش برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

بازی های المپیک: جولای 2021

توکیو المپیک باز خواهد شد در سال آینده در ماه جولای همان حافظه برنامه ریزی شده برای این بازی.

توکیو برگزار کنندگان می گویند مراسم افتتاحیه برگزار خواهد شد ژوئیه 23 2021. که تقریبا دقیقا یک سال پس از بازی به علت شروع این سال است. کمیته بین المللی المپیک و سازمان هفته گذشته به تعویق افتاد بازی های المپیک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این موکول بازی های المپیک شروع خواهد شد در جولای 23, با مراسم اختتامیه در اوت. 8. بازی های پارالمپیک شد موکول به اوت. 24-سپتامبر. 5.

12.3 اسپانیایی کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده

مقامات اسپانیا می گویند 12,298 سلامت کارگران در این کشور که تا کنون آزمایش مثبت برای coronavirus.

این رقم 14.4 درصد از کل عفونت های گزارش شده که در روز دوشنبه در بالا 85,000. آن قرار می گیرد اسپانیا جلوتر از چین و تنها پشت در ایالات متحده و ایتالیا در فهرست سازمان ملل با بیشتر سرایت.

کادر پزشکی شده است یک خوشه برای سرایت در اسپانیا که در آن حداقل نه از اسپانیا 17 مناطق نزدیک هستند و یا فراتر از حد خود از اشغال بخش های مراقبت ويژه.

در سخت ضربه مادرید منطقه نظامی بود که ساختمان های اضافی بیمارستان در روز دوشنبه.

وضعیت اضطراری خواست در ژاپن

یک عضو اجرایی ژاپن اصلی انجمن پزشکی خواست مقامات دولتی به نظر صدور یک وضعیت اضطراری و گفت: از آن خواهد شد خیلی دیر پس به عفونت کرونا ويروسی می رسد مواد منفجره دولت است.

ساتوشی Kamayachi یک مدیر اجرایی, ژاپن, انجمن پزشکی و عضو دولت-راه اندازی پنل از کارشناسان می گوید: وضعیت حکم اعلام یک وضعیت اضطراری است.

او می گوید: اکثر کارشناسان در جلسه پیش از آن در روز پیشنهاد یک وضعیت اضطراری صادر می شود.

ژاپن تا به حال دیده می شد به عنوان نگه داشتن شیوع بیماری تحت کنترل است اما تعداد موارد جدید در توکیو و دیگر شهرهای مشخصی از هفته گذشته. کشور ژاپن در حدود 2,600 موارد از جمله 712 از یک کشتی کروز با 64 مرگ و میر. حدود 1000 نفر بهبود یافته اند.

توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike چهارشنبه گذشته هشدار داد ساکنان آن است که این شهر در آستانه عفونت انفجار. او پرسید: آن 14 میلیون نفر به ماندن در خانه در طول تعطیلات آخر هفته و پیشنهاد یک امکان سخت مستند در پایتخت.

رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga به خبرنگاران گفت: روز جمعه ژاپن در لبه اما به مرحله ای است که نیاز به یک حالت اضطراری است.

نشانه های انگلیسی, مستند در حال کار

لندن — یکی از دانشمندان مشاوره دولت بریتانیا در coronavirus همه گیر می گوید نشانه هایی وجود دارد که موثر مستند از خیلی از کشور در حال کار است.

پروفسور نیل فرگوسن فکر می کند این بیماری همه گیر است “فقط در مورد کندی” به عنوان یک نتیجه از اجتماعی فاصله اقدامات دولت تحمیل کرده است بیش از چند هفته گذشته.

که توسط تعدادی از بیمارستان جدید پذیرش او گفت: رادیو بی بی سی.

“این هنوز plateaued به طوری که اعداد را می توان هر روز در حال افزایش است اما میزان که افزایش کند شده است,” او گفت:.

فرگوسن که تا به حال به خود منزوی خود را از چند هفته پیش پس از نشان دادن نشانه هایی از COVID-19 بیماری می گوید: تعداد مرگ و میر را ادامه خواهد داد به افزایش روزانه آن را به عنوان یک شاخص عقب مانده. آخرین آمار و ارقام نشان می دهد که 1,228 مردم در انگلستان که آزمایش مثبت برای این ویروس فوت کرده اند.

اپیدمیولوژی فکر می کند که بین 3% تا 5% از مردم در لندن ممکن است آلوده شده اند با بین 2% و 3% در کشور به عنوان یک کل.

لائوس آغاز می شود مستند

بانکوک — جنوب شرقی آسیا کشور لائوس که شناسایی آن برای اولین بار COVID-19 موارد هفته گذشته نهاد در سراسر کشور مستند.

خبرگزاری دولت KPL گزارش می دهد که نخست وزیر Thongloun Sisoulith صدور یک فرمان موثر دوشنبه از طریق مارس 19 منع همه شهروندان و اتباع خارجی از خروج از محل اسکان خود به جز فعالیت ضروری مانند خرید مواد غذایی و یا مراقبت های پزشکی. کسانی که درگیر در تولید محصولات کشاورزی مجاز با توجه به قوانین از مقامات محلی.

همه بین المللی بازرسی بسته هستند به جز برای حمل و نقل کالا و اجازه می دهد تا خارجی ها برای بازگشت به کشور خود.

لائوس است نه تایید موارد coronavirus با هیچ مرگ و میر گزارش شده است. این کشور در حدود 7.4 میلیون نفر است که یکی از فقیرترین در آسیا است.

میانمار نیز که در گزارش اول خود را COVID-19 مورد در هفته گذشته است که بسته شدن آن فرودگاه به همه پروازهای مسافربری تجاری در نیمه شب دوشنبه از طریق مارس 13. استثنا مجاز با مجوز رسمی برای رهایی, پرواز, تمام پروازهای باری و تخلیه پزشکی.

میانمار با جمعیت بیش از 56 میلیون دلار نیز یکی از منطقه کشورهای فقیر. آن را تا 10 تایید COVID-19 موارد با مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>