کسب و کارهای کوچک گرفتن وام اولویت آژانس می گوید

نیویورک — کوچکترین شرکت ها به دنبال coronavirus امداد وام در حال حرکت بودند به سر خط روز شنبه به عنوان کسب و کار کوچک دولت گفت که برای هشت ساعت در نیمه شب به وقت شرق آمریکا را خواهد پذیرفت وام تنها از وام دهندگان.

در این مرحله بود که گرفته شده به اطمینان حاصل شود که جامعه کوچک دهندگان کسانی که با کمتر از $1 میلیارد دلار در دارایی های خود و مشتریان کسب و کار کوچک را که باید دسترسی به $310 میلیارد برنامه SBA سر Jovita کررنزا گفت: در یک صدای جیر جیر.

شده اند وجود دارد نگرانی در مورد ملت کوچکترین کسب و کار قادر به دریافت وام از آنجا که بانک های کوچک — که بسیاری از آنها را تنها با چند صد برنامه — آیا تا به حال به رقابت با بانک ملی ارسال صدها نفر از هزاران نفر از وام درخواست. کررنزا گفت: کوچکتر وام دهندگان هنوز هم قادر خواهد بود به ارائه برنامه های کاربردی قبل و بعد از هشت ساعت برای آنها محفوظ است.

خبری که شرکت های بزرگ از جمله رستوران های زنجیره ای مانند زاینده رود و NBA لس آنجلس لیکرز بود بدست وام در اولین $349 میلیارد دلار دور از بودجه نیز مطرح خشم که به خوبی تامین مالی شرکت ها گرفته بود اولویت بیش از تلاش کسب و کارهای کوچک. Shake Shack لیکرز و برخی دیگر از کسب و کارهای بزرگ باید پس گفتند که بازگشت پول و خزانه داری وزیر استیون Mnuchin گفت: وام های بالای 2 میلیون خواهد بود حسابرسی به اطمینان حاصل شود که کسب و کار در واقع نیاز به پول است.

اوایل روز چهارشنبه بانک ها از جمله جامعه دهندگان گزارش موفقیت بیشتر در کسب و کار کوچک صاحبان برنامه های کاربردی برای coronavirus امداد وام SBA پردازش سیستم شناخته شده به عنوان ETran. بانک ها تا به حال نا امید شده توسط سرعت آهسته ارسالی دوشنبه و سه شنبه دو روز اول از دور فعلی بودجه.

“SBA ساخته شده برخی از سیستم ترفند دیروز که به نظر می رسد برای کمک به گرفتن وام از طریق در یک مد به موقع گفت:” پل Merski یک رئیس جمهور مستقل جامعه بانکداران آمریکا است.

SBA گفت: اواخر روز سه شنبه آن را به تصویب رسانده تقریبا 476,000 وام با مجموع بیش از $52 میلیارد آن را منتشر کرده است هر گونه به روز رسانی آمار و ارقام پس از. بانک ها را به بیش از هزاران وام برای ارسال و بسیاری از صاحبان هنوز هم تقاضا برای تسکین.

این وام بخشی از دولت 2 تریلیون دلار امداد coronavirus امداد بسته در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کار ضربه سخت توسط ویروس خود را حفظ کارگران و یا rehire کسانی که گذاشته شد ، هزاران نفر از کسب و کار شده اند مجبور به تعطیل برای جلوگیری از گسترش ویروس و یا از دست داده اند به عنوان کسب و کار مشتریان در خانه مانده و یا کاهش هزینه های خود را. گزارش وزارت بازرگانی روز شنبه که رشد اقتصادی نزدیک به 5 درصد در سه ماهه اول با هزینه های مصرف کننده انداختن 7.6%; این ویروس شروع به گسترش در آمریکا میدوی را از طریق سه ماهه.

تقاضا برای وام کسب و کار کوچک است شدید — اول $349 میلیارد دلار دور از بودجه تخلیه شد در کمتر از دو هفته با SBA تصویب 1.7 میلیون. بانک ها تا به حال هزاران نفر از برنامه های کاربردی آماده رفتن به شنبه که این دور آغاز شد. گروه بانکی گفت: محدودیت SBA قرار داده شده در تعداد وام های هر بانک می تواند ارائه شد اعلام کرد در آخرین دقیقه روز یکشنبه ساختن آن غیر ممکن است برای وام دهندگان به تنظیم خود را تسلیم فرآیندهای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im