Sisolak به صحبت در مسکن ثبات

نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak است که انتظار می رود به صحبت می کنند و بعد از ظهر یکشنبه در مورد مسکن ثبات پیوست توسط دادستان کل هارون فورد و خزانه دار دولت ژاک Conine.

اعلام می آید پس از دو روز پس از Sisolak گفت: Review-Journal که مسکن امداد در حال حاضر در حال آماده های مختلف توسط مقامات دولتی.

“مردم از کار شده است برای چند هفته در حال حاضر” Sisolak گفت: در یک مصاحبه تلفنی با, Las Vegas Review-Journal. “ما نیاز به آنها احساس امنیت.”

در لاس وگاس محلی مستاجرها هنوز هم ترس اخراج بر اساس یادداشت های ارسال شده توسط مدیریت ساختمان.

اعلام خواهد آمد پس از دولت رسمی COVID-19 caseload دارای عقاید 738 روز شنبه با 14 مورد مرگ و میر و Washoe شهرستان ثبت نام خود را برای اولین بار مرگ و میر ناشی از این بیماری است. در یک بعد از ظهر جلسه یکشنبه, رنو, پلیس همچنین گفت: “یک افسر گشت تا به حال آزمایش مثبت است. ناشناس افسر شروع به تجربه علائم در مارس 21, تماس بهداشت منطقه و خانه آغاز شده است. افسر آزمون برگشتم مثبت شنبه.

Washoe شهرستان نیز گزارش 14 مورد جدید یکشنبه در مجموع 99 فعال و هشت بازیافت. بخش اول مرگ و میر ناشی از این بیماری بود که یک مرد در 40s و تحت بررسی بود. آن شناخته شده نیست اگر شرایط بهداشتی اساسی بودند یک عامل در مرگ.

تماس با سابرینا Schnur در [email protected] یا 702-383-0278. Follow @sabrina_schnur در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>