Sisolak teases اعلام به عنوان تهمت می پرسد در مورد بازگشایی نوادا

CARSON CITY — رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak طعنه در توییتر شنبه که او اعلام “نقشه راه برای بازیابی” طرح نوادا در روز پنج شنبه شروع با از سرگیری پزشکی و دندانپزشکی است که تاخیر شیوع کروناویروس.

شنبه اعلام می آید در روز یک سری از دستورات خود اجتماعی فاصله گرفتن کسب و کار را تعطیل کرده و دیگر COVID-19 مربوط به محدودیت های تنظیم شده به اتمام می رسد.

در واشنگتن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته Sisolak در مورد بازگشایی دولت در طی یک کنفرانس تلفنی با ملت فرمانداران اما Sisolak نمی دهد رئیس جمهور یک پاسخ قطعی به گفته سی ان ان.

فرماندار نیز در برابر ارائه Nevadans با تاریخ که در آن او خواهد شد و آرامش خود را اعلام اورژانس و مربوط به سفارشات.

“من قادر به اطلاعیه این هفته به دلیل بسیاری از شما باید در خانه مانده برای نوادا و کمک به صاف منحنی در برابر #COVID19” فرماندار گفت: در پیگیری صدای جیر جیر. و او وعده داده است: “بسیاری از اطلاعیه ها” پیش از خود را روز شنبه رونمایی کرد.

“من مشتاقانه منتظر این مرحله بعدی در جنگ علیه COVID-19 — یکی خواهد شد که فدرال حمایت, دولت, مدیریت, & محلی اعدام” Sisolak گفت.

فرماندار ساخته شده برای اولین بار از این اطلاعیه روز سه شنبه گفت: پزشکی و دندانپزشکی است که به تعویق افتاده است زیرا از coronavirus را به زودی از سر گرفته شود که تحت شرایط خاص طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

بیماران باید پیش بینی روش های جدید مانند قبل از انتصاب غربالگری سوالات متوسط چک پس از ورود در پزشکی یا دندانپزشکی دفتر بسته شده, اتاق انتظار و درخواست برای شستن دست و یا استفاده از دهانشویه.

صحبت کردن با مغلوب ساختن پیشی جستن

پس از رئیس جمهور — که eponymous شرکت صاحب یک هتل در لاس وگاس در همکاری با فیل Ruffin — خواسته Sisolak در مورد بازگشایی فرماندار پاسخ داد: “ما می خواهیم به همه خوش آمدید به لاس وگاس در زمان مناسب. ما در حال گرفتن وجود دارد.” Sisolak همچنین مطمئن مغلوب ساختن پیشی جستن او همکاری نزدیک با “ما دوست مشترک Sheldon Adelson” با توجه به سی ان ان.

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد که باز کردن لاس وگاس “خواهد بود یک چیز بزرگ است.”

فرماندار را تایید کرد و گفت تهمت خواسته Sisolak در مورد بازگشایی وگاس کازینو.

لاس وگاس شده و در مغلوب ساختن پیشی جستن ذهن اواخر به عنوان عکس خالی نوار باید به عنوان یک استارک یادآوری چگونه به طور کامل از شیوع کروناویروس به توقیف یک بار پر رونق نقاط داغ.

این سوال که وقتی به بازگشایی شده است یک منبع از اختلاف بین استاندار و لاس وگاس شهردار کارولین گودمن که در مورد این حرکت به عنوان “کل جنون.” زمانی که نقد و بررسی-مجله خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن در اخیر نشست خبری که به نظر او حمایت تهمت تکیه نسبت به Sisolak.

“این بسیار شدید گام (Sisolak) در زمان,” او گفت:. “من خوب با آن است. من خوب با آن است. اما شما می دانید منظورم این است که شما می توانید تماس بگیرید که یکی از دو راه. من می دانم که شهردار بسیار ناراحت است با آن. برخی از صاحبان بسیار ناراحت هستند با آن است. برخی از توسعه دهندگان در خارج وجود دارد بسیار ناراحت است. دیگران گفتند: سلام ما رو به خلاص شدن از شر آن.’ من می توانم — من می توانید ببینید که هر دو طرف از آن است.”

شده است وجود دارد چیزی از جمهوری دموکراتیک تقسیم آبی-دولت فرمانداران مانند کالیفرنیا گاوین Newsom به طور کلی شد و سریع به موضوع اقامت در خانه سفارشات و جمهوری خواهان مانند فلوریدا, ریک DeSantis شده اند بیشتر متمرکز بر حفظ کشورهای خود را بیشتر باز کنید.

Sisolak روز دوشنبه اعلام کرد که نوادا خواهد پیوستن چهار دیگر کشورهای غربی که در حال هماهنگی به آنها استراحت COVID-19 محدودیت ها و باز کردن مجدد کسب و کار است.

اما وجود دارد نیز هر دو حزب همکاری: Sisolak یک دموکرات اعتبار است Adelson یک توافق مگا دهنده برای پرواز در مورد نیاز تجهیزات پزشکی از چین زمانی که دولت در تکاپوی به دست آوردن فولاد ماسک و تجهیزات حفاظت شخصی.

امیدواریم در افق

در حالی که بسیاری از مقامات نوادا محکوم گودمن نظرات به over-the-top برخی از قمار را آغاز کرده اند که در نظر گرفتن رزرو – نشانه عمده کارفرمایان بی تاب برای بازگشت به کسب و کار.

“من شنیده ام جی ام است که به باز کردن ژوئن 1 و وین و بوید و Caesars Entertainment همه رفتن به باز کردن برای آخر هفته روز یادبود” گفت: لاس وگاس وکیل جو براون.

قهوه ای است که یک بار ملی حزب جمهوری خواه committeeman و رهبر گروه مرمت نوادا که در حال کار بر روی یک مشورتی برنامه ریزی برای باز کردن نقره دولت است.

“گروه ما شده است بسیار محتاط در مورد آمدن در سراسر به عنوان حزبی یا سیاسی” براون گفت. “ما در حال تلاش نیست که به هر کسی که ما می دانیم در مورد پزشکی بخشی از آن است.” او گفت: هدف این گروه این است برای کمک به کسب و کارهای کوچک و نوادا و اقتصاد به عنوان یک کل با ارائه توصیه های “سریع راه ما می توانیم آن را باز پس پرچم سبز است که به ما داده.”

دولت ایالت اسکات Hammond, R-لاس وگاس گفت: نقد و بررسی-مجله او شده است و شنیدن از تعداد فزاینده ای از ترکیبات که به او بگویید که آنها می خواهند به دوباره باز دولت است.

“هنگامی که ما می گویند دوباره باز منظور ما دوباره باز با طرح” با کاهش مراحل و اقدامات حفاظتی برای حفظ کارکنان و مشتریان امن, او گفت:.

در نظر قطعه برای, نوادا, کسب و کار, سابق اوباما دادستان کل آدم Laxalt هشدار میدهد: “مشکلات این باعث شده است که در حال حاضر سرسام آور است — و بیشتر تبدیل خواهد شد بنابراین به خصوص در نوادا اگر اقتصاد ما باز نمی تا به زودی.”

اما زمانی که نوادا ایران انتقاد Sisolak برای داشتن یک طرح توجیهی در روز دوشنبه وزارت امور خارجه بهداشت ، Yvanna Uax! D-لاس وگاس chided فرماندار منتقدان. “این شرم آور است. آن را متوقف کند. از آن زمان به تقسیم شده است. در پرش و کمک به ایجاد راه حل های. Nevadans سزاوار بهتر است,” او گفت:.

تماس با دبرا جی ساندرز در [email protected] یا 202-662-7391. Follow @DebraJSaunders در توییتر. تماس با دفتر سرمایه خبرنگار لایحه Dentzer در [email protected] Follow @DentzerNews در توییتر.

نقد و بررسی-مجله متعلق به خانواده Las Vegas Sands Corp. رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Sheldon Adelson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>