Sisolak علائم کروناویروس مقررات بیمه

CARSON CITY — رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak امضا و مقررات جدید پنج شنبه برای محدود کردن آنچه که بیمه سلامت می تواند شارژ برای بیماران و بازدید از امتحانات که مربوط به COVID-19.

اورژانس و مقررات نیز بار شرکت های بیمه از شارژ Nevadans برای COVID-19 تست و یا هر واکسن هنگامی که آن را در دسترس می شود و نیاز به شرکت های بیمه به ارائه اطلاعات در دسترس مزایای درمان و مشاوره پزشکی از طریق گزینه های در دسترس از طریق پزشکی از راه دور و اقدامات پیشگیرانه مربوط به این بیماری است.

“این پیشگیرانه و اضطراری و مقررات باید به Nevadans اعتماد به نفس برای ادامه در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و همچنین به دنبال خدمات درمانی و نسخه بدون ترس از بالاتر از حد نرمال هزینه های” Sisolak در بیانیه ای گفت.”حفاظت از Nevadans اولویت من و اتخاذ این اورژانس تنظیم یک قطعه مهم از ما گسترده تر برنامه ریزی برای پیش بینی و آماده شدن برای اثرات بالقوه از COVID-19.”

اولین presumptive مورد رمان coronavirus در نوادا اعلام شد پنج شنبه توسط جنوب نوادا بهداشت منطقه.

اخبار بیشتر در مورد کوروناویروس

Sisolak دفتر گفت که فرماندار است که هنوز کاوش “تنظیم مقررات و گزینه های دیگر به اطمینان حاصل شود که هزینه های پزشکی در ارتباط با COVID-19 هستند نه یک مانع برای دریافت خدمات بهداشتی و درمانی برای هر Nevadans.”

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با سرمایه رئیس دفتر Colton در Lochhead [email protected] Follow @ColtonLochhead در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im