Sisolak می گوید برای کمک به نوادا مالکان مستاجرها در آثار

CARSON CITY امداد برای مالکان و اجاره می تواند به زودی برای Nevadans مبارزه مالی میان تحول اقتصادی ناشی از کروناویروس جدید, Gov. استیو Sisolak گفت: در مصاحبه جمعه.

Sisolak گفت که دفتر خود را به عنوان به خوبی به عنوان دادستان کل و خزانه دار دولت در گفتگو با بانک “را به عنوان ما صحبت می کنند” و این که آنها امید به چیزی در محل به زودی. او گفت: مقامات همچنین در حمایت از مستاجرها یک حرکت است که کشورهای دیگر باید گرفته شود برای جلوگیری از صاحبخانه از اخراج مستاجران در طول رکود اقتصادی است که می تواند برخی از 14 میلیون شغل از دست داده در سراسر کشور در تابستان با توجه به سیاست های اقتصادی موسسه.

“مردم از کار شده است برای چند هفته در حال حاضر” Sisolak گفت: در یک مصاحبه تلفنی با نقد و بررسی-مجله. “ما نیاز به آنها احساس امنیت.”

هفته گذشته Sisolak دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار در کشور از جمله قمار ورزشگاه, سالن های زیبایی و بیشتر به تعطیل حداقل تا مارس 16.

نوادا شاهد آن بیشترین تعداد بیمه بیکاری ادعا می کند در دولت سابقه هفته گذشته با تعدادی از مدعیان افزایش به بیش از 92,000. که از هفته گذشته در 6,356. دولت قبلی رکورد بارگیری در این هفته بالا بود 8,945 که اتفاق افتاده است در ژانویه سال 2009 در طول رکود اقتصادی ،

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom چهارشنبه اعلام کرد که پنج بانک بزرگ و نزدیک به 200 خارجه-اجاره بانک ها و اتحادیه های اعتباری به حال متعهد به ارائه کمک برای کسانی که نمی تواند پرداخت وام مسکن خود را, از جمله ارائه 90 روز دوره فیض حصول اطمینان وجود خواهد داشت هیچ اعتبار منفی اثرات از امداد و تحمیل 60 روز مهلت قانونی برای سلب حق مالکیت و اخراج توسط موسسات مالی.

برخی از ایالت ها مانند نیویورک و کنتاکی و یک لیست در حال رشد از شهرستانها نیز باید با قرار دادن یک توقف بر اخراج مستاجر در طول شیوع بیماری است. در نوادا برخی از دادگاه ها را به طور موقت متوقف پردازش اخراج با توجه به شیوع کروناویروس اما این نه آنها مانع از این اتفاق در جاهای دیگر در دولت است.

Sisolak همچنین خطاب به رشد بهداشت عمومی تاثیر کروناویروس گفت نوادا فاقد منابع لازم پزشکی مانند ماسک های شخصی, دنده محافظ برای کارکنان مراقبت های بهداشتی هواکش و COVID-19 تست کیت. کسانی که کمبود هستند به اشتراک گذاشته شده توسط تقریبا هر دولت که باعث می شود آن را حتی سخت تر برای تهیه تجهیزات است.

“هر کس می خواهد بیشتر. بیشتر پول بیشتر (شخصی دنده محافظ) بیشتر هواکش. هر فرماندار خواسته است برای همان مسائل” Sisolak گفت.

نوادا نسبتا کوچک جمعیت و استخر کوچکتر از منابع اضافه شده است را به چالش او اضافه شده است.

که در آن خصوصی و خیریه بخش باید پا در Sisolak گفت.

وی با اشاره به ده ها هزار نفر از شدت دنبال و پس از N95 ماسک و جفت دستکش که اهدا شده است به جنوب نوادا بيمارستان نوادا چینی انجمن. وی با اشاره به مشابه کمک های مالی که آمده اند از برخی از دولت بزرگترین تفریحگاه اپراتورها از جمله Caesars Entertainment, MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی و وین استراحتگاه.

و در حالی که Sisolak گفته است که دولت دریافت کرده است صفر تست کیت برای COVID-19 از دولت فدرال با وجود درخواست های مکرر دولت دوباره بهره مند از کمک های مالی از بخش خصوصی برای کمک به پر کردن این شکاف.

Sisolak گفت: Las Vegas Sands Corp. رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Sheldon Adelson اهدا چندین هزار کیت به نوادا. شن و ماسه سخنگوی ران ریس گفت: این شرکت اهدا تقریبا 1,900 کیت های آزمایش برای دولت, حمل و نقل آنها را از چین در یکی از شرکت های خصوصی در هواپیما.

کسانی که تست کیت Sisolak گفت: “نجات بسیاری از زندگی است.”

نقد و بررسی-مجله متعلق به خانواده Las Vegas Sands Corp. رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Sheldon Adelson.

تماس با سرمایه رئیس دفتر Colton در Lochhead [email protected] Follow @ColtonLochhead در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>