Sisolak دستور قرار می دهد ترمز در درایو-از طریق جوانه زدن نشان می دهد

پس از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak همه موظف غیر ضروری کسب و کار نزدیک نیمه شب جمعه محلی لاس وگاس باشگاه قرار دادن ترمز در یک برنامه ریزی درایو-از طریق جوانه زدن نشان می دهد.

Little Darlings باشگاه های برنامه ریزی شده برای ارائه درایو-از طریق نوار را نشان می دهد برای کسانی که می خواستم برای لذت بردن از برخی از سرگرمی بزرگسالان اما نمی خواهید برای ورود به ساختمان به عنوان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه مردم در حفظ و 6 پا در فاصله بین خود و دیگران است.

اما با Sisolak سفارش همه غیر ضروری کسب و کار به میان COVID-19 شیوع نشان می دهد خاموش است با توجه به رایان کارلسون مدیر عملیات برای عزیزان.

“بله متاسفانه (درایو-از طریق نمایش لغو شده است)… ما در حال بسته شدن” کارلسون گفت: در یک پیام متنی به Las Vegas Review-Journal.

10 دقیقه رانندگی تا نشان می دهد را اجرا حامی $100 — نکات تشویق و انتظار می رود برای شروع در 8 p. m. روز شنبه و در ادامه به عنوان تقاضا موجه.

Little Darlings کردم توجه زیادی به تازگی اعلام کرد یک ضد عفونی کننده دست سادگی به باشگاه مشتریان.

بسته شدن این باشگاه نیز nixed برنامه ای برای یک, برهنه, triple-X ضد عفونی کننده دست کشتی نشان می دهد در باشگاه کارلسون گفت.

کسانی که به دنبال به جلو به تجربه ممکن است شانس به عنوان کارلسون گفت: این احتمال وجود دارد که باشگاه به آن بروید یک بار آن را دوباره باز کنید.

تماس با میک Akers در [email protected] یا 702-387-2920. Follow @mickakers در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im