Sisolak می پرسد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام فاجعه بزرگ در نوادا با توجه به کروناویروس

CARSON CITY — رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak خواسته است تا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام یک فاجعه بزرگ در نوادا میان گسترش جدید کروناویروس.

اگر تایید این حرکت اجازه می دهد دولت به شیر اضافی فدرال منابع و اورژانس اقدامات حفاظتی تحت اضطراری ملی مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در ماه گذشته. درخواست فرستاده شد سه شنبه و اعلام شده توسط دفتر فرماندار روز پنج شنبه.

“این COVID-19 بحران بهداشت عمومی در نوادا است از جمله شدت و مقیاس است که پاسخ موثر است که فراتر از توانایی های دولت های محلی و قبیله ای دولت و تکمیلی کمک های فدرال مورد نیاز است برای نجات زندگی, محافظت از بهداشت عمومی و کمک به نوادا بازیابی از غیر قابل درک اثرات اقتصادی است که منجر به از این جهانی و همه گیر” Sisolak در بیانیه ای گفت. “من درخواست رئیس جمهور و دولت فدرال برای کمک به نوادا پاسخ و بازیابی موثر و کارآمد با ارائه کمک های فدرال.”

این درخواست به شرح زیر ایالت اضطراری اعلام شده توسط Sisolak برای نوادا در مارس 12, که مورد نیاز گام در جهت به بعد شیر را به دولت فدرال بودجه امداد و برنامه های.

نوادا در بخش مدیریت اضطراری است که به درخواست دولت به تصویب $6.25 میلیون دلار بودجه اضطراری برای کمک به نبرد COVID-19 همه گیر در دولت است. نوادا ضبط کرده 1,279 موارد گزارش شده و 31 و میر ناشی از این ویروس که از صبح روز چهارشنبه.

دولت هیئت مدیره از محققین این است که برنامه ریزی برای برگزاری یک جلسه اضطراری با تلفنی بعد از ظهر چهارشنبه برای بحث در مورد درخواست. یک درخواست است برای $1.25 میلیون نفر که تحت پوشش دولت بخشی از یک انتظار کمک مالی از سازمان مدیریت اضطراری فدرال یا FEMA مرتبط با مغلوب ساختن پیشی جستن اضطراری ملی اعلام شده است. دیگر 5 میلیون دلار را در جهت کمک به دولت emergency response team “سرعت عمل و responsively” در خرید مورد نیاز تجهیزات پزشکی و کمک های دیگر آن می تواند ارائه به دولت است.

هر دو درخواست را از دولت در امداد رسانی حساب.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با سرمایه رئیس دفتر Colton در Lochhead [email protected] Follow @ColtonLochhead در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im