دره سیلیکون شرکت های کار با هم در Coronavirus پاسخ

در روز دوشنبه, برخی از بزرگترین شرکت های فن آوری در دره سیلیکون یک بیانیه مشترک صادر نشان می دهد آنها در حال کار با هم در یک پاسخ تلاش برای coronavirus بیماری همه گیر.

Facebook, Google, لینک, مایکروسافت, ق, توییتر, یوتیوب, قرار دادن نام خود را به این بیانیه:

“ما در حال همکاری نزدیک با هم در COVID-19 پاسخ تلاش. ما در حال کمک به میلیون ها نفر از مردم به ماندن متصل در حالی که همچنین به طور مشترک مبارزه با تقلب و اطلاعات غلط در مورد ویروس آسانسور معتبر محتوا بر روی سیستم عامل و به اشتراک گذاری به روز رسانی انتقادی در هماهنگی با دولت بهداشت و درمان سازمان در سراسر جهان است. ما دعوت از شرکت های دیگر برای پیوستن به ما به عنوان ما به نگه داشتن جامعه سالم و امن است.”

بسیاری از این شرکت ها تلاش کرده اند با اطلاعات غلط پخش در سیستم عامل مربوطه آن و سعی کرده اند به یک نقش فعال تر در مقابله با coronavirus بحران است که مبتلا جهان در هفته های اخیر. در اوایل این ماه این سیستم عامل را آغاز کرده بود و حد عالی رساندن مطالب خود را اعتدال ابزار هر دو انسان و الگوریتم به کمک بلانت گسترش اطلاعات غلط.

معلوم نیست چگونه این شرکت ها در حال رفتن به با هم کار کنند اما این حرکت در یک زمان می آید زمانی که آنها در حال تجربه فشار زیادی به نگه داشتن اطلاعات غلط کردن سیستم عامل خود را و ترویج داده های قابل اعتماد و مشاوره از معتبر اخبار بین دولتی و سازمان های غیر انتفاعی.

مهمترین آنها وجود ندارد از این بیانیه مشترک همکار سیستم عامل از جمله اسنپ چت, Infinite, وبلاگ Tumblr و پینترست. به عنوان یکی از تکنولوژی بزرگترین بازیکنان آمازون عدم حضور قابل توجه است به عنوان به خوبی.

Adweek رسیده است به هر یک از این شرکت ها بپرسید اگر آنها دعوت به شرکت و یا در حال برنامه ریزی برای عضویت در تلاش است. یک سخنگوی Snapchat تایید کرده است این شرکت دعوت به شرکت است اما به نظر در مورد اینکه آیا یا نه آن را در نظر پیوستن به.

این بیانیه می آید بر روی پاشنه از شلوغ زن و شوهر از روز برای سیستم عامل, اما به خصوص گوگل است. در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده بود یک ابتکار گوگل برای کمک به مردم کشف کردن اگر آنها نیاز به یک coronavirus آزمون و که در آن به آنها را پیدا کنید. این غول فن آوری خاموش نگهبان به عنوان گزارش نشان می دهد که این شرکت نبود برنامه ریزی این قابلیت است.

گوگل به توییتر گرفت بعد از آن شب گفت: “ما در حال توسعه یک ابزار برای کمک به تریاژ افراد برای COVID-19 تست. همانا این است که در مراحل اولیه توسعه و برنامه ریزی به رول تست در منطقه خلیج با امید به گسترش به طور گسترده تر در طول زمان.” همانا این است که یک شرکت به گوگل هر دو تحت الفبا چتر.

روز دوشنبه همانا نورد در دو California counties—در میان چند سکسکه با توجه به نیویورک تایمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de