نشان می دهد مانند ببر پادشاه در حال ارائه بسیار مورد نیاز فرار از واقعیات هر کس نیاز

از چند هفته پیش به عنوان ما همه acclimating به عجیب و غریب جدید واقعیتهای زندگی روزانه چیزی عجیب و غریب اتفاق افتاده است. Netflix بکشد نشان می دهد که ممکن است در غیر این صورت شده است تصویری در فرهنگی رادار وارد ما آگاهی جمعی و تبدیل به یک پدیده است. من صحبت کردن در, البته در مورد ببر پادشاه بسیار مورد بحث docuseries که اسیر زمانه قرار داده و “کارول آن” در رقابت با “چه کسی کشته لورا پالمر?”

این نادر است برای نشان می دهد برای تبدیل شدن به خوبی شناخته شده تا به سرعت. جو الگوهای رفتاری عجیب و غریب به نظر می رسید به تکثیر آنلاین به میزان پنج برابر سرعت هر چیزی مربوط به بازی تاج و تخت. وجود دارد هیچ ساخت; word-of-mouth فوری بود و سری اجباری شد مشاهده برای هر کسی که می خواست به صحبت در مورد چیزی به غیر از این بیماری همه گیر را با دوستان خود و عزیزان. می دانستند که آن را یک جنایت کار محکوم با یک میل شدید برای پولک دوزی و اسلحه به ما هم ؟

تلویزیون و فیلم همواره بخشی از یک زبان جهانی و اهمیت و ارتباط تنها شتاب به عنوان ما 24/7 اتصال افزایش یافته است. عکس و Gif های در حال مختصر برای تجارب مشترک و بی وقفه در حال نرم و قابل انعطاف, ساخت این امکان را برای هر کسی که برای اضافه کردن خود را منحصر به فرد نقطه نظر به مخلوط. در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری با توجه به عدم تایید در دنیای واقعی تجربه ما نیاز به این سهم شایسته لحظات حتی اگر آنها به دام افتاده در داخل یک صفحه نمایش. آنها به ما چیزی دیگری به بحث در مورد چیز دیگری به احساس چیزی دیگری برای ارتباط برقرار کردن و به یاد داشته باشید.

تا جایی که مارک های مناسب به این دنیای جدید باید شراب خواری تلویزیون ؟ اگر اولین موج همه گیر تبلیغات مراکز در اطراف جدی پیام پشتیبانی و همبستگی من امیدوار موج دوم خم بیشتر به شدت به یک حس جمعی از سرگرم کننده است. به عنوان ملت آغاز شد self-جداسازی مردم آرامش در سوء استفاده از این گربه بزرگ obsessives برجسته در Tiger King. صرف نظر از چه کسی فکر می کرد از بازیگران رنگارنگ از شخصیت ها و یا خود را قطبنمای اخلاقی آن لذت بخش بود تماشای آنها. ما همه صحبت کردن در مورد نشان می دهد در “دفتر” (و یا حداقل در ما شل فکس) پس از آن نبود کشش تصور کنید که مشتریان ما مخاطبان احساس همان سطح از وسواس و هیجان است. این فوق العاده برای دیدن برندها به عنوان گسترده ای به عنوان لیزا فرانک و برگر کینگ جذاب طرفداران خود را با جوک و سفارشی هنر با الهام از نشان می دهد. آن را حتی بیشتر با طراوت است که آنها در تلاش بودند برای فروش هر چیزی به جای انتخاب درست بود در حال حاضر با پیروان خود را و حتی یک کمی احمقانه است.

این مثبت است و لازم است فرار از واقعیات ساده شانس با یکدیگر در ارتباطند و با سر اشاره کردن سر ما در مشترک به رسمیت شناختن و قدردانی. ما این را با ’90s در تلویزیون نشان می دهد—یک جزء اصلی در هر جریان پلت فرم است که باید در یک زندگی دوم در رسانه های اجتماعی ظاهر در هزاره پسند حساب از مارک های مانند Fenty زیبایی و ح. دفتر هم نمایی رشد کرده در محبوبیت با تشکر از Netflix بکشد و خود انزوا است به احتمال زیاد تنها به افزایش نرخ در آن مشاهده شده است. معشوق اعضای گروه بازیگران در حال حاضر می توان در انواع, احساس خوب, نقاط از عسل مهره Cheerios به بوش لوبیا بود که به طور مستقیم با الهام از طرح نقطه از نشان می دهد.

کسانی که لکه های ساخته شده بودند قبل از همه گیر در ایالات متحده وارد, اما آنها صحبت می کنند به یک نهفته تمایل برای سالم دلتنگ خلاق است که هرگز ممکن است به شدت بر روی نام تجاری است اما relatable و دوست داشتنی است. حضور کری برادشاو یا جیم Halpert حتی در الگوی رفتاری شکل سیگنال یک زمان ساده تر و بطور غیر عادی و مرموز بنابراین آیا جو عجیب و غریب. وجود دارد را به راحتی در خود جنون به خاطر وجود او اگر چه واقعی هنوز هم احساس می کند دور از ذهن در طول یک بحران جهانی است.

به عنوان متولیان برندها و همچنین مصرف کنندگان اختصاص داده شده از فرهنگ ما نیاز به توجه نزدیک به لحظات کوچک آسایش ما در حال پیدا کردن این روز است. اگر آن را مرتبط و معنی دار به ما یک احتمال قوی وجود دارد ما به تنهایی نیست. همه ما رنگی برای تبلیغات در ابتدا از آنجا که ما می خواستم به همه چیز و به اشتراک گذاشتن چیزی از خودمان را با جهان است. هر دو چیز صحبت می کنند به یک تمایل برای ارتباط و ما نیاز داریم که بیشتر از همیشه قبل از.

در حالی که صحبت کردن در مورد Sopranos (زیرا هر کس است که دوباره) ممکن است به طور مستقیم کمک به خط پایین این سیگنال را به مصرف کنندگان است که این افراد در پشت نام تجاری خود آگاه به اندازه کافی برای پیوستن به گفت و گو و بدون انتظار. فروش نیست و مهم ترین چیز در حال حاضر. گرفتن از طریق این ها با هم است و گاهی بهترین و انسانی ترین چیز شما می توانید انجام دهید این است که ایجاد جو عجیب و غریب, memes.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>