باید NBA بازی کرد و فصل آن در لاس وگاس ؟

باید به NBA بازگشت و بازی کردن آن فصل در لاس وگاس ؟

خاک رس تراویس از “Outkick پوشش” حمایت که لیگ در نظر گرفتن چنین گزینه ای گفت: بازی را می توان در محیط های کنترل شده و بدون طرفداران در T-موبایل آرنا, Mandalay Bay Events Center, MGM بزرگ باغ آرنا و Thomas & Mack Center.

او با اشاره به این که NBA در حال حاضر عمده حضور در اینجا با آن سالانه تابستانی لیگ در بازی Thomas & Mack و کاکس غرفه و لیگ برتر است و با توجه به مشابه تنظیم برای تکمیل آن فصل است.

ورزشی در سراسر جهان از جمله NBA را متوقف فصل خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تراویس گفت: در حال حاضر خالی کازینو هتل که خط نوار می تواند خانه 30 تیم NBA و هر بازیکن خواهد قرنطینه به مدت 14 روز به اطمینان حاصل شود که او سالم است. او همچنین گذاشته گزینه های مختلف برای به پایان رساندن فصل از جمله هر دو تیم بازی 10 بازی قبل از پلی آف یا رفتن مستقیم به postseason با 30 تیم مسابقات است.

“سپس به عنوان حذفی تیم های حذف آن خواهد بود مانند NBA بازمانده آنها بسته کیسه های خود را در هتل و ترک لاس وگاس” تراویس نوشت.

برو اینجا برای خواندن کل استدلال.

تماس با خبرنگار مارک اندرسون در [email protected] Follow @markanderson65 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>