فرم کوتاه Streamer Quibi بازدید 1.7 میلیون دریافت برنامه در هفته اول آن

بینش کلیدی:

  • محبوبیت بالاتر از انتظار و در حدود 80 درصد از افرادی که شروع به تماشای قسمت به پایان رسید آنها.
  • این شماره ها به مراتب بیشتر دیزنی+’s 10 میلیون امضاء یو پی اس در آن دو روز اول.

بیش از 1.7 میلیون نفر را دانلود کرده Quibi برنامه برای shortform تلفن همراه تنها جریان خدمات پس از آن عرضه یک هفته پیش “به طور قابل توجهی بیش از” شرکت انتظارات سرویس جدید امروز گفت.

Quibi شد شماره 1 در گوگل فروشگاه بازی, سرگرمی, بخش, شماره 2 در فروشگاه App اپل سرگرمی بخش بود و در بالا 5 برنامه به طور کلی در هر دو برنامه فروشگاه در هفته گذشته Quibi گفت: امیدوار کننده شروع زود هنگام برای یک فرم کوتاه streamer که طرح راه اندازی شد طرح میتوانست با توجه به در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

دانلود آمار و ارقام که مگ ویتمن مدیر عامل اولین بار در طول یک مصاحبه تلویزیونی CNBC صبح روز دوشنبه تاکید اوایل رشد این جریان است که وارد شده است به طور فزاینده ای شلوغ جریان های تلویزیونی فضا. 1.7 میلیون رقم بالاتر از حد انتظار ویتمن گفت CNBC و حدود 80 درصد از افرادی که شروع به تماشای قسمت در streamer آنها را به پایان برساند.

آن را خوش بینانه ثبت نام برای یک پرچم در حال اهتزاز است که عرضه هفته پس از سرگرمی و رسانه صنایع زمین به توقف بیش از همه گیر. Quibi که روزانه ارائه می دهد برنامه نویسی است که بیش از 10 دقیقه در هر قسمت ابتدا طراحی شده بود به درخواست تجدید نظر برای مردم بر روی بروید که دوره های کوتاه مدت در بین زمان برای پر کردن ویتمن گفت. که مورد استفاده, اما, اتحادش را تغییر همانطور که مردم در سراسر کشور در حال حاضر housebound به دلیل COVID-19.

“بدیهی است که مردم بر روی بروید در حال حاضر” ویتمن گفت Adweek در مصاحبه اخیر است. “اما ما یک کمی از تحقیقات مصرف کننده و در حالی که مردم نمی انتظار در خط در استارباکس و یا در مطب دندانپزشک است مردم هنوز هم کسانی که در لحظه: در بین زوم تماس و یا در میان خانه مدرسه بچه ها زمانی که شما یک 10 یا 15 دقیقه استراحت.”

این نرم افزار دارای یک انبار به اندازه کافی برنامه نویسی اصلی به گذشته آن را از طریق شکرگزاری ویتمن گفت Adweek و شرکت تنظیم آن زنده اخبار, برنامه نویسی, برای خانه studios پس از آن می توانید همچنان به تولید روزانه برنامه نویسی.

به حساب این واقعیت است که بسیاری از بینندگان را در جریان خدمات که در حال حاضر تنها اجازه می دهد تا مشترکین برای تماشای محتوا در دستگاه های تلفن همراه خود را سرعت بخشیدن به یک گزینه برای بینندگان به بازیگران برنامه نویسی به تلویزیون متصل دستگاه های ویتمن گفت CNBC.

Quibi روز راه اندازی ارقام به مراتب بیشتر یکی دیگر از خدمات جریان است که به تازگی فرود آمد در بازار است. دیزنی+ که عرضه در ماه نوامبر گزارش 10 میلیون یو پی اس ثبت نام در دو روز. سرویس جریان است که پس از گسترش در سطح بین المللی اعلام کرد که تا به حال پیشی گرفتن 50 میلیون مشترک در هفته گذشته یک خبر خوب برای یک شرکت است که ضربه سخت شده توسط pandemic مربوط به خاموش شدن ناگهانی.

اما بر خلاف دیزنی Quibi نیست راه اندازی با نام تجاری شناخته شده نام و چالش های اضافی از معرفی خود با نام تجاری و ارزش آن مفهوم ، یک فوریه Super Bowl ad از streamer معرفی “Quibis” به عنوان یک واحد زمان را به شما معرفی بینندگان به مفهوم پشت این پرچم در حال اهتزاز و این شرکت با تکیه به شدت در شبکه خود را از افراد مشهور ستاره به ترویج Quibi و آن را نشان می دهد کانال های خود را.

Quibi نیز با تکیه بر 10 راه اندازی همکاران که امضا کرده اند به عنوان سال اول تبلیغ برای خدمات. کسانی که مارک های که شامل Ab InBev گوگل و خارج کمک کرده اند ترویج پلت فرم خود به خود کانال ها و دسته انحصار در خدمات برای یک سال کامل قبل از Quibi باز می شود تا به تبلیغ اضافی.

جریان خدمات ارائه شده است کاربران سخاوتمندانه 90-day free trial پس از آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه بسیاری از مردم خواهد استیک با خدمات پس از آنها مجبور به پرداخت برای اشتراک ماهانه. Quibi نیز ارائه به کاربران یک ad-پشتیبانی از اشتراک ردیف است که هزینه $4.99 یک ماه و یا یک آگهی رایگان ردیف است که هزینه $7.99 در ماه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>