براق آلومینیوم توشه محبوب است در حال حاضر اما صفر هالی برتون پیشگام آن

در اخیر بعد از ظهر زمستان تام نلسون به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش از چمدان در صفر هالی برتون گل سرسبد فروشگاه در منهتن. وجود دارد هیچ چیز زرق و برق دار در مورد محل و یا آن موارد که بقیه بالای دوک وار سیاه-قفسه های فلزی در زیر آموزش داده زل زل نگاه کردن از زیر طاق. اما یکی از چیزهایی که واقعا خارج از غرفه نقره ای شین از آلومینیوم و فلز خاکی که مهر ديگر و براق به شکل این گران موارد است.

“ما به منجر شود با این واقعیت است که ما باید میراث ما با این مواد” نلسون می گوید در حال اجرا انگشت خود را در امتداد مقعر لبه حمل در مورد. “و به طوری که می گوید ما می دانیم که آنچه ما انجام می دهیم.”

مدیران اغلب به جرم بیش از یک کمی پهلوانان اما در این مورد نلسون در زمین شرکت: شرکت او نمی داند آنچه در آن انجام. از سه ماهه از مسافران که برای انتخاب کردن سخت طرفه توشه امروزه اکثر وضعیت آگاه در میان آنها ساخته شده اند آلومینیوم توشه اجباری. مقدار زیادی از توشه علامت های تجاری در حال حاضر ارائه آلومینیوم, اما صفر هالی برتون است که پیشگام آن است.

در سال 1938 Erle هالی برتون بود در راه خود را به تبدیل شدن به یکی از ثروتمندترین مردان است. بی امان مبتکر و مجادله و تاجر بود که در بالا تهدید رقیب با مشت او را هالی برتون تا به حال کامل یک راه برای محافظت از نفت wellbores توسط پوشاندن آنها در سیمان. پس آینده نگر زده نفت در تگزاس در سال 1918 هالی برتون بخت و اقبال بوده همراه با چاه.

در عین حال با وجود ثروت خود را وجود دارد یک چیز oilman پول نمی تواند خرید: مناسب و معقول توشه.

Erle هالی برتون (r.) با هواپیما خود را و آلومینیوم توشه (1). 1939 مردان مورد سفر گرفتار شده بود با smart set (2) و دو سال بعد هالی برتون بود و جذاب برای مسافران هواپیمایی (3) با “مهر و موم شده توشه.” در سال 1969 با آپولو 11 فضانوردان با استفاده از یک صفر هالی برتون مورد برای آوردن سنگ از پشت ماه (4.) افراد مشهور مشتریان بوده است کلیدی برای حفظ نام تجاری مهر از مارلین دیتریش (5) به بوسه گیتاریست Paul Stanley (6).
حسن نیت ارائه میدهد صفر هالی برتون; 4: ناسا; 6: Chris هفته/WireImage

شل و ول بوم چمدان از دوران نمی ایستادگی کردن به وحشیانه شرایط در زمینه های نفت از اوکلاهما و تگزاس. بنابراین Erle هالی برتون وظیفه مهندسان خود را به آمده تا با چیزی دشوار است. بنیانگذار اغلب سفر سرنشین خود شرکت DC-3. برای الهام خود را از طراحان نگاه هیچ بیشتر از هواپیما کارآمد آلومینیوم بدنه.

هر چند هالی برتون خواستار تنها قدرت خود را در موارد جدید زخم بودن بسیار شیک ، به زودی پس از هالی برتون شروع فروش valises فیلم ستاره شروع به خرید آنها و ظاهر شدن با آنها روشن و خاموش کردن دوربین. زمانی که هالی برتون شرکت به فروش می رسد نام تجاری به صفر شرکت در سال 1952 موارد مترادف با سبک و قدرت—اگرچه این دومی که جلب توجه دولت فدرال است. در سال 1962 کندی دولت tapped شرکت (در حال حاضر شناخته شده به عنوان صفر Halliburton) به افسانه هسته ای فوتبال (پایین را ببینید). هفت سال بعد ناسا راه اندازی آن برای ایجاد یک مورد برای سنگ های ماه جمع آوری شده در طول آپولو 11 ماموریت.

در پی بحران موشکی کوبا در سال 1962 کندی رئیس جمهور به دنبال یک راه برای پوست کندن روش های پیچیده از سفارش یک حمله هسته ای و گزینه های آن در رئيس جمهور در نوک انگشتان در تمام زمانها. نتیجه این شد افسانه ای رئیس اورژانس خورجین یک مورد مجهز به لزوم احراز هویت کدهای. آن را به پیروی از رئیس جمهور در همه جا و آن را توسط ساخته شده صفر هالی برتون.
اولیویه Douliery-استخر/گتی ایماژ

متعلق به ژاپنی توشه شرکت آس از سال 2006 صفر هالی برتون به تازگی استخدام بروکلین, n. y.-بر اساس طراحی شرکت Pensa برای کمک به بازتولید آن کلاسیک 1940s-دوره طرح اما با معاصر لمس. پیگیری آلومینیوم خط ویژگی های مقعر و لبه های Y شکل گوشه کلاه, اما هنوز هم دودی نوع اینده مینیمالیسم است که برای اولین بار سر تبدیل شده پس از جنگ در هالیوود است. کالا ارزان نیست (حمل-در صورت اجرا می شود $950) اما بر خلاف برخی دیگر از شیک توشه شما نمی خواهد پیدا کردن نام تجاری نابودسازی بیش از همه این.

“شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک آرم” نلسون گفت. “مشتری ما یکی نیست به هر کس ، آنها لازم نیست به همه بگویید. اگر شما در طراحی نگاه, شما می دانید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im