شان شیخ طاقی از کالج گراد به آژانس بنیانگذاران

شان شیخ تبلیغات حرفه ای را آغاز کرد به عنوان یک زودرس دانشجو.

به عنوان یک دانشجوی سال دوم در دانشگاه روچستر کار به عنوان یک نویسنده محتوا او تعداد زیادی از درخواست ها برای SEO بهینه سازی. این منجر شد او را به پایین سوراخ خرگوش و او را توسعه مصرف شور و شوق برای آن غنچه دیجیتال فضای تبلیغاتی.

پس از یادگیری چگونه برای اجرای کمپین های بازاریابی خود را و توسعه دارایی های خلاق, شیخ گفت: او قادر به تولید 30% ROI و 500 دلار در سود ناخالص در روز به عنوان یک فرد فروشنده. در تابستان بین خود و ارشد سال, شیخ گفت: “این همه من انجام شد.”

که با موفقیت و به او اجازه گسترش به پس از آن-در حال ظهور پلت فرم های ویدئویی آنلاین.

پس از فارغ التحصیلی او به نیویورک نقل مکان کرد جایی که او وسواس به رهبری او را برای شرکت در بر داشت پرش 450 رسانه ها. او آن را ایجاد “با پایان نامه است که رسانه های خریداران در سازمان بودند و کم ارزش اما سوار مقدار زیادی از درآمد است.”

شیخ توضیح داد که پرش 450 تاسیس شد و حدود سه ستون: برای اولین بار است که درآمد های با کارکنان مدیریت های مختلف با نام تجاری حساب چیزی که او معتقد است که ایجاد یک “فرهنگ کارآفرینی” و “مثلث از مشوق” کمک به میانگین رسانه خریدار در آژانس درآمد شش تا هفت برابر به عنوان آنجا که در اکثر مغازه ها.

“که ساختار بازی تعویض شد برای ما” شیخ گفت. “این به ما اجازه جذب برخی از بهترین استعداد بازاریابی در جهان است.”

ستون دوم شامل جلوگيري از منابع خلاق که او گفت در حال تبدیل شدن به طور فزاینده مهم است. و ستون سوم است که هوش کسب و کار از جمله سنگین سرمایه گذاری در ساختمان فن آوری پشته در سراسر کانال های متعدد. او می خواهد به تحت تاثیر قرار مشتری کل سفر.

“رویکرد ما به طور کلی است, جامع” شیخ گفت.

پس از آن راه اندازی پرش 450 رسانه های رشد کرده به یک داخلی تیم از 30 نفر از موفقیت خود را پیشرو شیخ به نام به فوربس 30 زیر 30 لیست در امتداد راه.

نرم افزار نکته

توسعه صمیمی درک Robert Cialdini شش اصول نفوذ: روابط متقابل قوام و اقتدار اجتماعی اثبات تعهد و میل.

اشتباه بزرگ

نه به طور کامل درک اهمیت مدیریتی اهرم.

درس های آموخته شده

اهمیت قرار دادن اعتماد خود را در دیگران و ایجاد یک فرهنگ تعالی بیشتر به پیشبرد ماموریت شرکت.

که او چگونه به فرفره

او خود را شروع کردم در سال 2011 برای حل بحران محتوای خود-مهارت های نوشتن برای اجرای Facebook media, خرید برای انواع مختلف سرب-شرکت های تولید. به عنوان او تجربه بیشتری در تبلیغات دیجیتال (persian) و تاسیس یک شبکه قوی او متوجه شد که ایجاد یک تیم از بهترین بازاریابان و رسانه خریداران مسیر او می خواست به. ملاقات او سه نفر دیگر از همکاران در مدت کوتاهی پس از کالج و تصمیم به ایجاد پرش 450 رسانه ها و عملی کردن این چشم انداز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>