Shania Twain جدید, Las Vegas Strip, تاریخ در خط با NFR

Shania Twain را Zappos تئاتر, پارتی, از طریق ادامه خواهد داد به سقوط. او “اجازه رفتن” نشان می دهد که ویژگی های دو سالن به عنوان یکی از پس زمینه آن نیز خواهد شد در دو مرحله ملی نهایی بازار مال فروشان در ماه دسامبر.

تواین اضافه کرده است 14 خرما به او روحیه تولید در سیاره هالیوود آغاز Aug. 21 و در ادامه از طریق هفته اول ماه سپتامبر است. او را برمی گرداند به مدت شش را نشان می دهد Dec. 2-12 (بلیط برای تاریخ جدید هستند onsale در ساعت 10 صبح Feb. 14 و کسانی که در حال حاضر در کتاب در ماه مارس آوریل و ژوئن در دسترس هستند ticketmaster.com/shaniavegas و یا در سیاره هالیوود دفتر جعبه).

تواین دسامبر خرما در خط با سالانه NFR که درو 171,000 طرفداران به لاس وگاس در سال 2019 و به فروش می رساند همه 10 را نشان می دهد در این Thomas & Mack Center. هنرمندان کشور و احزاب جلو و مرکز در لاس وگاس در طول NFR هفته و دو با حضور 2019 رویداد.

تواین اعلام می رسد در سالگرد 25 از “زن من” دومین آلبوم استودیویی. این آلبوم به فروش 20 میلیون نسخه و فلفلی با چنین تواین مورد علاقه به عنوان “هر انسان از انسان” “(اگر شما در آن برای عشق) من بری اینجا!” و “که باید چکمه های خود را تحت?”

کسانی که آهنگ ها همراه با بازدید از قبیل “مرد! من احساس می کنم مثل یک زن!,” “شما هنوز هم یکی از” و “که اصلا تحت تاثیر قرار دادن من خیلی” هستند برجسته در “برویم.”

تواین کار اتاق آزادانه او به عنوان حمایت با هفت قطعه باند و هشت تایی از مرد رقصنده. در یک مصاحبه قبل از دریافت نوادا باله تئاتر از سال افتخار در ژانویه تواین گفت: “من فقط قدردانی بیشتر از همیشه من توانایی وجود دارد و اجرا در سراسر و فقط ورزشی بود. من واقعا لذت بردن از آن است که تعامل با رقصنده های مربوط به خودم را در طراحی رقص و چوب بست.

“زمانی که من در این مرحله من ارائه بالا به پایین چیزی است که من آن را بسیار رضایت بخش است.”

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>