Shake Shack می آید خود را به زیستن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

“کنار جاده ای پایه برگر” Shake Shack همکاری با آژانس خلاق سیرک Maximus بر روی زاینده رود در خود زیستن, یک ابتکار رسانه های اجتماعی ایجاد شده در پاسخ به تغییر مدل کسب و کار ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Shake Shack در خود زیستن ساخته شده است از قسمت بارگیری در این هفته که در آن لرزش کلبه پخت و پز مدیر علامت Rosati و اجرایی آشپز جان Karangis میزبان طبخ-همراه ویدئوها ترکیب Shake Shack هسته تشکیل دهنده.

قسط اول عرضه در اوایل این هفته در رستوران زنجیره ای Facebook, Instagram و توییتر صفحات.

Shake Shack خود را در زیستن با هدف کمک به طرفداران زنجیره ای انطباق با پخت و پز جدید عادات و پیدا کردن جامعه در طول انزوای اجتماعی و آن را رول بیش از چند هفته آینده در سراسر همه از زاینده رود را متعلق به کانال های رسانه ای.

Shake Shack

Shake Shack

شرکت shirted به به-به-تنها مدل در ماه آوریل با توجه به Covid-19 و افزود: ارائه جدید به منوی آن مانند ShackBurger کیت انجام آن را به خودتان وعده غذایی بسته بندی, تازه, Shake Shack مواد تشکیل دهنده در همکاری با Goldbelly.

Shake Shack افسر ارشد بازاریابی جی لیوینگستون گفت: “ما در ابتدا درگیر با سیرک ماکسیموس (Maximus) به صورت کاملا متفاوت, محصول, راه اندازی کمپین, اما همه چیز تغییر تقریبا یک شبه. ما سپاسگزار برای این سازمان توانایی محوری به سرعت و به ما کمک ارائه محتوا است که پشتیبانی از ما در حال تغییر نیازهای کسب و کار.”

سیرک Maximus بنیانگذار و مدیر خلاق افسر Ryan Kutscher افزود: “ما معتقدیم در ساختمان پایدار برندها و این بدان معناست که بهینه سازی در حال حاضر و برای مسافت های طولانی. Shake Shack فوق العاده و محبوب با نام تجاری است که آب و هوا این طوفان در حال ظهور قوی تر در طرف دیگر این بدان معنی است که کسب و کار نیاز به چابکی در آن فوری رویکرد بازاریابی. ما هیجان زده به شریک در این زمان بسیار مهم برای کمک به کسب و کار خود را از طریق این تغییر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>