سایه ریج و سافتبال (persian) تنظیم برنامه بازی در تلاش برای تکرار

سایه ریج سافتبال بانوان مربی جولیا Meyn نیست شوخی خودش. او می داند که فرمول ایرانی استفاده را به نفع خود در سال گذشته مسابقات قهرمانی کشور نمی خواهد کار در این فصل است.

در سال گذشته سایه ریج می تواند به نظاره نشست و صبر کنید برای کسی به آمار توپ به بیرون از پارک. ایرانی ضربه 48 خانه اجرا می شود به ثمر رساند و دو رقمی اجرا می شود 19 بار آخر بود که یک 13-3 اجرای قانون برنده شدن در پنج نوبت بیش از کورونادو که مسجل دولت عنوان شده است.

اما بازیکنان که آمار 33 از کسانی که در 48 صفحه اصلی اجرا می شود فارغ التحصیل که به معنی Meyn و در این سال تیم ملی نیاز به تکیه بر جنبه های دیگر ادبانه.

“ما در حال رفتن به از دست رفته برخی از خفاش اما ما می توانیم به بازی های مختلف برنامه ریزی و هدف قرار دادن توپ در سوراخ,” Meyn گفت. “ما باید کمی سرعت بیشتر از ما به عادت بنابراین ما در حال رفتن به مجبور به ایجاد برخی از تنظیمات به برنامه بازی ما.”

ایرانی که رفت 31-2 فصل گذشته نیست عاری از قدرت است. دانشجوی سال دوم shortstop هایلی مارو به حال شش خانه اجرا می شود و یاس مارتین اضافه شده چهار نفر از جمله یکی بیاد در مسابقات قهرمانی کشور بازی.

مارتین اولویت اول خواهد بود تبادل و او برتری در آن نقش. او 20-2 با 1.78 عصر در حالی که قابل توجه 153 و راه رفتن در 27 114 نوبت به عنوان یک تازه وارد.

“ما از دست داده و بسیاری از رهبران ارشد, اما من احساس می کنم ما یک تیم با هم کار می کنند و انرژی ما ممکن است فاقد سال گذشته” مارتین گفت.

Meyn می دانست آنچه که او از دست دادن و فعال در تلاش برای پر کردن حفره های آن. او به ارمغان آورد پنج junior تیم اول دانشگاه یا دانشکده بازیکنان در پایان فصل به آنها را تجربه و از سوی دیگر 10 در فهرست در حال عودت.

سایه ریج باید قوی در سمت چپ زمین زیر کشت با فردا و سوم baseman سیدنی مورگان پشت و ماریا Castellanos را حرکت در پشت صفحه در این فصل است. Meyn انتظار چندین نفر دیگر را به بازی بیش از یک موقعیت.

“این تیم بسیار متنوع و ما یک دسته از خوب ورزشکاران که هوشمند هستند و باید خوب و سافتبال IQ,” او گفت:. “کمک خواهد کرد که ما برنده شدن برخی از بازی های این سال است.”

تیم به تماشای

تاکستان View — این Aggies چند اساس از سال گذشته تیم.

اساسی — گرگ برنده بازی در حالت مسابقات و شکل قوی تبادل دوباره.

Centennial — The Bulldogs تنها تیم به ضرب و شتم سایه ریج فصل گذشته اما آنها نیاز به تعویض کل تبادل کارکنان.

کورونادو — دولت runner-up, خانمها بالغ را برنده سه مستقیم صحرا قهرمانی لیگ.

Pahranagat دره — پلنگ در حال گانینگ برای هشتم مستقیم کلاس 1A قهرمانی کشور.

بازیکنان به تماشای

شلبی Basso پایه — ارشد بود 22-6 با 1.74 عصر در حالی که قابل توجه 262 در 189 نوبت. او همچنین آمار .488 با 12 خانه اجرا می شود و 56 RBIs.

Mya’Liah Bethea, کیمررن-یادبود — ارشد infielder آمار .586 با هفت دونفره, 13 خانه اجرا می شود و 43 RBIs.

تثلیث براندون تاکستان View — این دانشجوی سال دوم آمار .509 با نه دو برابر سه برابر هفت, 12 خانه اجرا می شود و 65 RBIs.

یاس مارتین, سایه ریج — ارشد بود 20-2 با دو موجب صرفه جویی در و 1.78 عصر. او را زده 153 و رفت 27 در 114 نوبت و آمار .466 با چهار خانه اجرا می شود و 37 RBIs.

هایلی مارو سایه ریج — بخش دوم infielder آمار .449 با شش خانه اجرا می شود و 34 RBIs.

پیج Sinicki, کورونادو — تاریخ infielder آمار .452 با 11 دو برابر سه برابر هفت, پنج خانه اجرا می شود و 32 RBIs و 61 به ثمر رساند اجرا می شود.

تماس Jason Orts در [email protected] یا 702-387-2936. Follow @SportsWithOrts در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de