چند قانونگذاران در تماس با کسی که COVID-19 می گوید: دکتر

واشنگتن — کنگره آمریکا را از حضور در مطب پزشک گفت: “چند” اعضای کنگره در تماس با یک فرد که با حضور سیاسی اخیر کنفرانس و, که پس از آن توسعه یافته COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. آنها “باقی می ماند در سلامت خوب” دفتر گفت.

در یک توجه داشته باشید به قانونگذاران حضور پزشک است گفت: فرد بیمار تا به حال به یاد می آورد “خاص اسامی افرادی که او در تماس با طی نشست.”

“چند تن از این افراد از اعضای کنگره بودند شناسایی و تماس گرفته شد در شب مارس 7” توسط پزشک دفتر یادداشت گفت.علائم خود مورد بررسی قرار گرفتند و این افراد در نظر گرفته شد به در “کم خطر” از ابتلا به این بیماری در بیانیه ای گفت:. آن گفت: تمام نمایندگان مجلس با پزشک دفتر نظارت “باقی می ماند و در سلامت خوب است.”

روز یکشنبه دو نفر از اعضای کنگره آمریکا به مردم ایران ، تد کروز و تشکر. پل Gosar گفت: آنها جدا خود پس از تعیین آنها در تماس با فرد در این کنفرانس است.

کروز در خانه

کروز سناتور تگزاس روز یکشنبه گفت که او تا به حال مختصر تماس با مرد در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس نزدیک به دو هفته پیش و صرف چند روز آینده در خانه اش در تگزاس تا 14 روز گذشته بود از تعامل خود را.

Gosar R-Ariz., گفت که او تا به حال ساخته شده در تماس با مرد در CPAC و که او و سه نفر از اعضای ارشد خود را, کارکنان خود تحت قرنطینه. دفتر بسته خواهد شد برای این هفته گفت: در یک صدای جیر جیر یکشنبه.

علاوه بر کروز و Gosar این برنامه CPAC ذکر شده سه نفر دیگر از سناتورهای و 12 خانه کاربرانی که برنامه ریزی شده بود به صحبت می کنند. آنها شامل شماره 2 خانه ایران رهبر استیو Scalise از لوئیزیانا, شماره 3 رهبر جمهوریخواهان لیز چنی از وایومینگ و کنگره علامت مراتع از کارولینای شمالی است که پس از تبدیل شدن به کاخ سفید و رئیس ستاد. همچنین در برنامه حمل و نقل وزیر ایلین چائو از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

چنی گفته شده است توسط CPAC که او نه در معرض کنوانسیون شرکت کنندگان که دارای آزمایش مثبت برای coronavirus یک چنی سخنگوی گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن پنس بودند در CPAC

هر دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس در صحبت CPAC اما کاخ سفید گفت: هیچ نشانه ای که هم ملاقات کرده و یا در “نزدیکی” به آلوده کنندگان.

کروز گفت: او ملاقات مردی که برای درمان coronavirus 10 روز پیش در کنفرانس در آکسان هیل-گلاسمانور مریلند. تگزاس جمهوریخواه گفت که او تجربه هر گونه علائم, احساس خوب و توصیه شده است توسط مقامات پزشکی که شانس انتقال بسیار کم است.

هنوز کروز گفت: از فراوانی از احتیاط او را در خانه باقی می ماند. او گفت: مقامات پزشکی به او توصیه کرد که کسانی که در تعامل با او در 10 روز گذشته نباید نگران بالقوه انتقال است.

دیوید Popp سخنگوی رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., گفت: یکشنبه شب که هیچ تغییراتی در اتاق برنامه در پی کروز تصمیم به باقی می ماند در تگزاس است. مک کانل گفته بود با کروز, Popp گفت.

در ادامه رای گیری برنامه ریزی شده دوشنبه شب و قصد دارد در جلسه این هفته با توجه به انرژی و احتمالا قوانین دیگر است. مجلس سنا و مجلس تنظیم شده برای یک هفته تعطیلی از این هفته مارس 16.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im