کنجد خیابان معروف, Fuzzy ساکنان ستاره در بچه دوستانه اعلانات آگاهی عامه در مورد COVID-19

به جای آموزش کودکان چگونه به مسواک زدن دندان های خود را با کمک از snazzy بیت و مشهور بگیرید و یاد دهید, علم محبوب “بروشی برس” لحن بدست تغزلی به روز رسانی به منعکس کننده واقعیت های جدید از coronavirus بیماری همه گیر.

Elmo کاهش یافته است COVID-19 ریمیکس “ابکی بشویید” با برخی از خیابان کنجد دیگر محبوب Muppets در یک سری از انیمیشن در فیلم ها موسیقی به کودکان آموزش می دهند که چگونه به شستن دست های خود را به درستی.

این محتوا به موقع تغییرات همه بخشی از مراقبت از هر یک از دیگر طرح های راه اندازی شده توسط کارگاه آموزشی کنجد سازمان آموزشی غیر انتفاعی پشت خیابان کنجد در همکاری با آگهی شورا.

کمپین سایت شامل انیمیشن ها در عادات سالم, منابع, تامین آسایش در طول این دوره دشوار فعالیت هایی که مراقبان می توانید استفاده کنید برای تکمیل مدرسه در منزل کودک پسند توضیحات به پرسش های دشوار, خود, مراقبت, نکاتی برای رشد یو پی اس و بیشتر.

به گفته دکتر جانت بتنکورت svp آمریکا تاثیر اجتماعی برای کارگاه کنجد از طریق مراقبت از یکدیگر ابتکار سازمان “متعهد به حمایت از خانواده برای مدت این بحران و فراتر از آن—تجهیز آنها با ابزار آنها نیاز به از طریق این ها با هم و نگاه به آینده با امید و خوشبینی است.”

Elmo washing his hands

Sesame Street

متحرک coronavirus محور چند زبانه لکه های موجود در 19 زبان, شامل فیلم که از ویژگی های Sesame Street را fuzzy ساکنان یادگیری چگونه به عطسه به درستی و نحوه مراقبت از خود را به معنی مراقبت از یکدیگر. این اعلانات آگاهی عامه درمورد خواهد هوا در ایالات متحده و در سراسر جهان از طریق شرکای مانند HBO PBS کودکان و نوجوانان و محلی PBS, ایستگاه, Univision, این, آگهی, شورای, YouTube, خیابان کنجد در جوامع و بین المللی دیگر پخش شرکای.

کنجد خیابان نیست و تنها نام تجاری است که بدست به PSA روح پس از ظهور COVID-19 پس از آن اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت ها و افزایش بهداشت دلمشغولیهای. در هر تبلیغ شورای دسته از شرکت های بسیج در پشت تلاش های خود را مانند Amazon, Apple, Facebook, گروه نه رسانه های, گوگل, پلوتون تلویزیون, پینترست, Infinite, WarnerMedia و یوتیوب.

Grover sneezing

Sesame Street

به تازگی NBCUniversal مورد استفاده در خانه ویدئوها از برخی از برنامه های آن ترین ستاره های معروف از جمله Jane Lynch, Ted Danson و آل Roker به ایجاد بیش از یک دوجین جدید کروناویروس همه گیر اعلانات آگاهی عامه درمورد آن 30 ساله “بیشتر بدانید” کمپین. NBCUniversal این نقاط در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی.

هفته گذشته ViacomCBS رونمایی #AloneTogether های چند رسانه ای PSA کمپین در همکاری با آگهی شورا. برای شرکت در این کمپین منتشر کرده است, تبلیغات تلفن همراه است که مردم را تشویق به خود منزوی و چوب به توصیه های اجتماعی فاصله گرفته است. #AloneTogether است سینه توسط این شرکت مجموعه ای از سرگرمی و جوانان برندها از جمله MTV, Comedy Central, CMT و VH1.

آگهی شورا ماموریت به سرعت گسترش COVID-19 فوری از طریق سلامت عمومی پیام رسانی است که با حمایت کاخ سفید و وزارت بهداشت و خدمات انسانی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

“به خانواده ها در سراسر جهان تنظیم خود را به واقعیت های جدید پدر و مادر و مراقبان به دنبال کمک در ایجاد روال سالم ماندن و پرورش آموزش در منزل,” دکتر گفت: روزماری Truglio svp برنامه درسی و محتوای کارگاه آموزشی کنجد.

مراقبت برای هر یک از دیگر ابتکار عمل را در سایت به روز خواهد شد به نیازهای خانواده ها در سراسر جهان به عنوان وضعیت بی سابقه ای تکامل می یابد به صورت مداوم و در یک سرعت سریع در جهت تامین آسایش و خلاق روال برای کودکان و مراقبان.

Cookie monster being told about handwashing

Sesame Street

علاوه بر این خانواده ها در حال حاضر قادر به تماشای خیابان کنجد قسمت در HBO PBS ایستگاه و PBS Kids 24/7 کانال با گسترش ارائه رایگان بر روی تقاضا قسمت از خیابان کنجد در PBS Kids’ سیستم عامل های دیجیتال. نیز وجود دارد که 110 رایگان Sesame Street کتابهای ارائه شده در تمام کتاب سیستم عامل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>