سنسور برج: Infinite دانلود شده است بیش از 2 میلیارد بار

اجتماعی تصویری نرم افزار Infinite دانلود شده است بیش از 2 میلیارد بار در سراسر جهان از iTunes App Store و Google Play Store با توجه به اطلاعات جدید از سنسور برج.

در سه ماهه اول سال 2020 Infinite شد دریافت بیش از 315 میلیون بار از App Store و Google Play که سنسور برج گفت: بیشترین محبوبیت هر برنامه تا کنون دریافت کرده در یک چهارم. سنسور برج قبلا گزارش شده است که Infinite دیدم 113 میلیون دانلود در ماه فوریه به تنهایی.

سنسور برج

شکستن همه چیز را با پلت فرم حسگر برج گفت: Google Play است اختصاص بیش از 1.5 میلیارد دلار از Infinite کل تاسیسات (75.5%) در حالی که در فروشگاه App برای اختصاص 495.2 میلیون محبوبیت یا 24.5%.

در حالی که Google Play store منجر از نظر محبوبیت, نرم افزار فروشگاه شده به حساب برای اکثر برنامه درآمد. به طور خاص, Infinite عمر کاربر هزینه های رسیده $456.7 میلیون با فروشگاه برنامه حسابداری برای $435.3 میلیون که در مجموع. Google Play تولید شده $21.4 میلیون نفر است.

در نهایت هند کشور بالا برای طول عمر Infinite محبوبیت در 611 میلیون. چین می آید دوم با 196.6 میلیون محبوبیت به دنبال ایالات متحده در 165 میلیون عمر محبوبیت.

سنسور برج تلفن همراه بینش استراتژیست برای اروپا و خاورمیانه و آفریقا کریگ Chapple گفت: در یک پست وبلاگ “در حالی که Infinite بود در صعود قبل از سال 2020 برنامه آمار جدید سطح از محبوبیت تا کنون این سال است. آن شکستن رکورد سه ماهه اول در آمد جهانی همه گیر و منجر به افزایش محبوبیت نامزدی و درآمد. این افزایش مستمر از Infinite به آن همیشه بزرگتر بنیاد نه تنها لذت بردن از موفقیت برای کوتاه مدت اما ساخت برای طولانی مدت به نگه داشتن رقبا—هر دو موجود و در حال ظهور در خلیج است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>