ارشد ورزشکاران افتخار با وجود خاموش کردن

این COVID-19 همه گیر است که مدارس بسته همچنین برش های کوتاه بسیاری از ورزشکاران دبیرستان’ رویاهای قهرمانی جایزه مدال و یا پایان فصل جشن با هم تیمی.

اما چندین مربیان و دیگران در حال پیدا کردن راه هایی برای بلند ارشد ورزشکاران ارواح.

“این است که من 30 سال در آموزش و پرورش, و من مربی هر سال گفت:” جیم Dinkel یک معلم و مربی در کویر واحه دبیرستان. “نه قادر به دیدن قطعیت از فصل است که واقعا دشوار است. ما در حال تلاش برای تشدید مثبت و آنها را درک علامت گذاری به عنوان آنها ساخته شده در این برنامه بزرگ است.”

Dinkel و همسرش, مدل لباس, مدل هر دو معلمان است. بین آنها شش مربی ورزشی در کویر واحه و آنها را گرفته و مراحل را به یک لبخند به ورزشکاران و چهره.

آنها توزیع مدال های که می شده اند و دست در یک مسیر و زمینه ملاقات کویر واحه میزبان. آنها نیز تا به حال تراشه پوکر ساخته شده با مدرسه Diamondback لوگو و “اعتصاب در هر فرصت” حک شده بر روی آنها.

“هر بچه یک ایده متفاوت از آنچه ارشد سال باید شبیه به این نیست آن را برای هر یک از آنها” سیندی Dinkel گفت. “ما می خواستیم برای دیدن آنچه که ما می تواند انجام دهد آن را کمی کمتر دردناک است. ما رو بدست بسیاری از پیام های متنی و بسیاری از یادداشت قدردانی, اما آن را یک حرکت کوچک.”

این Dinkels گفت: آنها را دیده اند و تعداد کمی از دانش آموزان خود را — از جمله Endya اسکات در سال گذشته دولت دونده تا در 400 متر فاصله که به آنها گفت که او یک بورس تحصیلی به اجرا در وضعیت — و پدر و مادر خود را اتفاق افتاده است که به خارج زمانی که آنها تحویل داده تبریک نشانه.

ترکیبی از حرکت و برای دیدن یکی دیگر منجر به “تعداد زیادی از اشک” جیم Dinkel گفت.

گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس سافتبال بانوان مربی مایک Livreri گفت: Debby VanEykeren خدمت کرده است مانند یک تیم مادر برای Bulldogs از دختر او یک دانشجوی سال اول در سال 2004. به عنوان Livreri تماس با شهر واکو VanEykeren کمک کرده است رشد بهار خوشی مسابقات آغاز شد که با هشت تیم در سال 2008 به عنوان بسیاری از 44 و آنها از سراسر کشور است.

VanEykeren گفت: این وضعیت برای تمام تیم خودش و Livreri شامل قادر به سافتبال فصل یا حتی در اطراف یک دیگر است “بسیار دلسرد کننده است.”

“من مطمئن هستم که ما همه با هم با این تیم زمانی که ما می توانیم ملاقات دوباره و انجام یک جشن در خانه من به طوری که آنها می تواند همه با هم یک بار دیگر” VanEykeren گفت.

تبدیل به تکنولوژی

در مرغزار مدیر ورزشی کلود Grubair شده است نظارت بر رسانه های اجتماعی تجلیل و قدردانی به هر ورزشکار. او همچنین کنار هم قرار دادن یک قاب varsity نامه و یادبود تصویری یادگاری برای سالمندان است.

دره سبز ایجاد یک امضای روز مراسم به افتخار ورزشکاران خواهد شد که رفتن به سطح بعدی بازی. آزادی مدیر ورزشی غنی Muraco گفت: شورای دانشجویی مرتب ارشد شب در زمین فوتبال که در آن ورزشکاران سوار در اطراف و به رسمیت شناخته شد.

کورونادو گرفته در یک طرح مشابه با هر ورزشی خود را با داشتن ارشد مجازی شب در Instagram. آهنگ مربی و مدیر ورزشی Tyrell کوپر گفت: او رسیده به خود و میدانی ورزشکاران و خواسته آنها را به یک ویدیو (تا یک دقیقه طول) نامگذاری کسانی که آنها را می خواستم با تشکر و برخی از خاطرات مورد علاقه خود را.

همچنین در نظر گرفتن یک نشانه از بهار دره کورونادو برنامه ریزی ارشد رژه.

“برخی از ورزش ما در حال انجام به رسمیت شناختن وجود دارد” کوپر گفت. “ما آگهی ها با بچه ها تصاویر بر روی آنها و ما دستیار اصلی برای فعالیت های است (تا به حال) بچه های رانندگی در اطراف بلوک.”

تماس Jason Orts در [email protected] یا 702-387-2936. Follow @SportsWithOrts در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im