سنا آماده به نظر $250ب وام کسب و کار لایحه

واشنگتن — سنا آماده است را به طور موقت تسکین لایحه شنبه می افزاید که 250 میلیارد دلار وام برای کسب و کارهای کوچک به دنبال برگ برنده دولت در حالی که دموکرات ها می خواهند بیشتر مواد غذایی برای خانواده های کم درآمد و همچنین به عنوان بودجه برای بیمارستان متحده و شهرستانها.

با وجود bungled rollout از 2.2 تریلیون دلار امداد لایحه با کسب و کار به شکایت در مورد روند دریافت وام چک برنامه حفاظت اداره مدیریت کسب و کار کوچک تبدیل شده است بسیار محبوب است که وجوه اضافی مورد نیاز است.

بخشی از بسته امداد توسط کنگره تصویب زودتر موجود $350 میلیارد دلار برای این برنامه و کمک های دیگر برای کسب و کارهای کوچک.

در نوادا برخی از کسب و کارهای کوچک است که مشتق درآمد از بازی بودند فاقد شرایط لازم برای بودجه باعث Rep. سوزی لی D-Nev. به آتش خاموش نامه ای به Jovita Carranza, مدیر اداره کسب و کار کوچک و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin اصرار دستورالعمل جدید تاسیس شود که شامل کسانی که کسب و کار است.

که شد پس نامه ای به قلم کل نوادا هیئت نمایندگان کنگره به خانه و رهبران مجلس سنا روز شنبه به دنبال تغییر در قوانین برای کسب و کارهای کوچک با بازی در این فاصله لایحه و آینده امداد بسته های مطرح شده توسط کنگره است.

“این دو حزبی مسئله عمیقا تحت تاثیر قرار نوادا و بسیاری از کشورها در سراسر کشور است که بستگی به درآمد و شغل های ایجاد شده توسط gaming صنعت” هیئت نوشت. “ما می پرسند که شما ارائه کمک های مورد نیاز برای نوادا بازی کوچک کسب و کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

نامه ای به امضا رسید که نیروهای کموله ، Jacky روزن دیابت کاترین کورتز متن ترانه مست و پارچه مبلی. دینا تیتوس تشکر. استیون Horsford و لی همه دموکرات و جمهوری خواه در کنگره علامت Amodei.

در نامه لی گفت که “در نوادا بازی محدود است به چند میلیارد مگا استراحتگاه در لاس وگاس.”

“محلی رستوران ها و کافه ها اغلب تکیه بر یک تعداد انگشت شماری از ویدیو پوکر ماشین آلات به ایجاد کسب و کار خود را حفظ عملکرد” گفت: Lee که کنگره منطقه شامل هندرسون و شهر بولدر.

Mnunchin از کنگره خواسته است تا برای اضافه کردن وجوه به استخر به عنوان بانک های مبارزه با disbursing وام به کسب و کارهای کوچک از طریق حقوق و دستمزد حفاظت از برنامه فراهم می کند که کمک به نگه داشتن کارگران شاغل و کسب و کار حلال در طول coronavirus بیماری همه گیر.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., گفت که کار با Mnuchin و رهبر اقلیت سنا چاک شومر به “تصویب بودجه بیشتر برای چک های حفاظت از برنامه با اتفاق آراء موافقت و یا رای دادن صدا در هنگام برنامه ریزی شده بعدی مجلس سنا در جلسه روز پنج شنبه.

شومر و مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا نه مخالف به اضافه کردن بودجه اضافی برای این برنامه اما رهبران دموکرات نیز می خواهید اضافی $100 میلیارد برای بیمارستان 150 میلیارد دلار برای ایالات و شهرستانها و 15 درصد افزایش در برنامه های غذایی برای خانواده های کم درآمد.

پس از موقت لایحه تصویب پلوسی گفت: کنگره خواهد شروع به نوشتن یک چهارم بسته محرک به آدرس دیگر کمبود و ارائه کمک به مردم در مواجهه با سلامت عمومی و نیازهای مالی است.

“مردم آمریکا باید بدانند که دولت خود را وجود دارد برای آنها در زمان خود از نیاز به” پلوسی گفت.

تماس با گری مارتین در [email protected] یا 202-662-7390. Follow @garymartindc در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>