دیده می شود در 702: زنگ صدای سنج ایجاد کردن, من می دانم که من باید دور

چرا “glitz” همیشه قبل از “زرق و برق?” که اختراع است که حکومت ؟ آنچه وجود دارد یک انتخابات بیش از این ؟ شاید یک جلسه?

بدون در نظر گرفتن, در میان زرق و برق و زرق از نوار لاس وگاس نیز وجود دارد از طرف دیگر آمریکایی داستان.

من ملاقات با برخی از دوستان در Caesars Palace و یک زمان خوب بود و همه به حال اگر چه تلاش ما در سه کارت پوکر به پایان رسید زودتر از پیش بینی.

به جای رفتن به خانه دیدم Bellagio در سراسر خیابان soon-to-be-خانه برای سال 2020 پیش نویس NFL. آن را به حال شده است در سال پس از من وارد شد و تصمیم گرفت به اطراف نگاه کنید. آن را فقط به عنوان آسان برای دریافت کردن اجسام وجود دارد.

(Tony Garcia/Las Vegas Review-Journal)
(تونی گارسیا/Las Vegas Review-Journal)

عبور بیش از فلامینگو راه بر عابر پیاده گردشگاه من مواجه می شوند مایک بود که نشسته وجود دارد بازی گیتار خود را برای عابران حاضر به هر کاری که توده ها را ارائه دهد.

احساس سخاوتمندانه شاید پیشرفته توسط اتحادیه جک این آلتو نوار ریختن بود از من پرسید اگر من می تواند اجاره گیتار را به بازی یک آهنگ به صورت 6 دلار. مایک موظف; او حتی گرفته شده آن را به تناسب هر اکتاو من می توانم بفهمم.

من به اعتماد کلاسیک از این که “بچه ها اشکالی ندارد.” این دومین آهنگ من همیشه یاد گرفته و بر روی گیتار. (برای اولین بار “Leaving on a Jet Plane” مجبور شد بر روی من چون من سخنرانی Com 100 معلم رد پیشنهاد من برای نشان دادن مهارت های گیتار هوایی و گفت: من باید به جای نشان می دهد که چگونه به بازی گیتار واقعی که یک ایده بد بود چون من تا به حال هیچ ایده چگونه به بازی گیتار واقعی که در آن زمان. … پیشنهاد شده است که من هنوز نمی دانم که چگونه به بازی گیتار واقعی … اما من پرت شدن.)

مایک تحسین و به من اجازه داد تلاش دوم آهنگ. من مماشات را باز ریف Paul Simon “من و خولیو توسط معلمان دانش آموزان” پس نمی تواند به یاد داشته باشید که چگونه بقیه از آکورد پیشرفت. از عمل.

مایک آن را در زمان به عقب و زدم چند آکورد خود را. او می دانست که چگونه به بازی. آن را به سمت چپ من بدانم که آیا شخصی شیاطین فرستاده او را در این مسیر و یا فقط چند تیره بخت را می شکند در اینجا وجود دارد. من نمی بپرسید.

ما همچنان به تجارت داستان و ریف گیتار برای بعد از 30 دقیقه. دیگران گذشت با ارائه یک باک در اینجا وجود دارد.

(Tony Garcia/Las Vegas Review-Journal)
(تونی گارسیا/Las Vegas Review-Journal)

در طول یک روحیه-هنوز-تلاش بیهوده در “پای آمریکایی” یک فرد به مایک و من 2 دلار برای هر یک تلاش است. من آرزو می کنم من تا به حال شناخته شده تایسون خشم خواهد با استفاده از همان آهنگ که آخر هفته پس از تخریب دئوتای وایلدر برای WBC سنگین وزن قهرمانی.

یک چهره آشنا در بر داشت مایک ارائه شده و بقیه از سوئد ماهی است که او پذیرفته شده است.

من در نهایت دوباره من بازحمت حرکت کردن به Bellagio و تشکر مایک برای زمان خود و سخاوت. Bellagio شد فقط به عنوان به یاد من: واقعا گران به دنبال.

(Tony Garcia/Las Vegas Review-Journal)
(تونی گارسیا/Las Vegas Review-Journal)
(Tony Garcia/Las Vegas Review-Journal)
(تونی گارسیا/Las Vegas Review-Journal)

من امیدوارم که مایک یافت می شود یک جای خوب برای خواب.

تماس با تونی گارسیا در [email protected] یا 702-383-0307. Follow @TonyGLVNews در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im