به دنبال نجات تعطیلات تابستان و اروپا گسترش دهانه

آتن, یونان — اروپا بازگشایی بیشتر به طور گسترده ای در روز دوشنبه اجازه می دهد مردم را به آکروپلیس در آتن مغازه در ایتالیا بازارها و موزه ها در بلژیک باغ در ایرلند و باغ آبجو در بایرن در حالی که رهبران آن مورد بحث چگونه به نجات اروپا مقدس تعطیلات تابستان.

به عنوان سازمان ملل حک شده جدید عادی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس سازمان بهداشت جهانی بود که برگزاری آن اصلی نشست سالانه — آنلاین انجام شده در این سال است. رئیس جمهور چین در میان تعداد انگشت شماری از رهبران جهان انتظار می رود به آدرس دو-روز آنلاین جمع آوری می آید که در میان تنش بین ملت خود را که در آن همه گیر آغاز شد و ایالات متحده آمریکا کشور, سخت ترین ضربه از coronavirus.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که خارج از بودجه به کسی که به خاطر او ادعا می کند آنها بیش از حد مطلوب به چین شد به آدرس نشست. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر بود که به نمایندگی از آمریکا

جدید عفونت و مرگ و میر را کاهش قابل ملاحظه ای در اروپا, که در آن برخی از کشورها شروع به کاهش مستندات یک ماه پیش و حتی شدیدترین خاموش شدن ناگهانی — از جمله کسانی که در ایتالیا و اسپانیا — سست به طور قابل توجهی. بسیاری از کشورها در حال حاضر آماده برای باز کردن مرزهای خود را ماه آینده در تلاش برای طرح پارامترهای بسیار غیر معمول تابستان فصل توریستی.

آلمان و وزیر امور خارجه بود که بحث در مورد گزینه های دوشنبه با همکاران از 10 تا حد زیادی جنوبی به کشورهای اروپایی هشدار داد که این سال را به تعطیلات خواهد شد شبیه هیچ دیگر است.

“حتی اگر یک تعطیلات تابستانی خواهد بود که ممکن است در جای دیگر در اروپا که من امیدوارم که به می گویند که این تعطیلات این سال نخواهد بود مانند آنهایی که ما می دانیم از گذشته” وزیر امور خارجه Heiko Maas گفت ZDF تلویزیون. “این بیماری همه گیر است که هنوز هم وجود دارد و ما باید حداقل باید اقدامات احتیاطی برای بدترین حالت که این ارقام بدتر است.”

315K مرگ و میر در سراسر جهان

بیش از 4.7 میلیون نفر در سراسر جهان به آزمایش مثبت برای coronavirus که ظهور در چین در اواخر سال گذشته و بیش از 315,000 مرگ گزارش شده با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این اعداد و ارقام هستند که به درک درست ابعاد این بیماری همه گیر به دلیل محدود تست تفاوت در شمارش مرده و پنهان برخی از دولتها.

ایالات متحده گزارش کرده است تقریبا 90,000 مرگ و میر و اروپا دیده می شود حداقل 160,000 مرده است.

یونان بازگشایی آکروپلیس در آتن و دیگر سایت های باستانی همراه با مدارس و مراکز خرید و سرزمین اصلی سفر است. گردشگران محلی شد برای این کشور هنوز 14 روز در قرنطینه برای ورود و سفر به جزایر یونانی باقی مانده است به طور گسترده محدود شده است. هموار برچسب مورد استفاده قرار گرفت به عنوان نشانگر برای حفظ بازدید کننده جدا در خارج از آتن.

مقامات مشتاق به بازگشایی حیاتی گردشگری بخش های زیر یک هشدار توسط کمیسیون اتحادیه اروپا که یونان است که به احتمال زیاد به رنج می برند بدترین رکود اقتصادی در 27 کشور اتحادیه اروپا در این سال است.

یونان و سواحل عمومی بازگشایی شد بیش از آخر هفته در میان heatwave با سخت اجتماعی, فاصله, قوانین, اما اتوبوس از آتن به نزدیکی سواحل شلوغ شد.

در بلژیک بیشتر دانش آموزان به مدرسه بازگشت آرایشگری شروع به قطع دوباره قفل ها و موزه ها و باغ وحش افتتاح شد درهای خود را همه با سخت رزرو سیستم برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد. امید را بیشتر از آب و هوای آفتابی باز هوا بازار آغاز شده و فروش خود را فراوان بهار میوه ها و سبزیجات است.

عصبی در ایرلند

برخی از فروشگاه ها بازگشایی در ایرلند اما وزیر بهداشت سیمون هریس گفت: او هنوز هم عصبی به این دلیل که ویروس نیست دور شده اند. او امیدوار است که اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر را بیشتر در حالت عادی امکان پذیر است.

اگر ایرلند می توانید بعد از سه هفته حق “ما به عنوان یک کشور خواهد پیدا کردن یک راه برای زنده با خیال راحت در کنار ویروس” هریس گفت RTE رادیو.

کلیساها در ایتالیا و واتیکان از سر گرفته و عمومی توده ها. سپاه پاسداران در hazmat مناسب در زمان درجه حرارت وفادار ورود به کلیسای سنت پیتر که در آن فرانسیس جشن صبح زود توده در سمت نمازخانه به مناسبت صدمین سالگرد تولد سنت جان پل دوم.

در سراسر شهر Rev. خوزه ماریا Galvan جامعی در, لاتکس, دستکش و ماسک صورت قبل از توزیع و همدلی به ده محله های کشیش نشین حضور دسته جمعی در خود سانت’Eugenio محله.

“قبل از من شد یک کشیش من یک جراح بنابراین برای من دستکش عادی” او به شوخی بعد.

مجازی جلسه U. N. سلامت سازمان جهانی بهداشت به مجلس می آید به عنوان کسی که کشیده شده به بازی سرزنش بین ایالات متحده و چین بر گسترش ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند چین و سنن و شیوع این بیماری در اوایل اما چین در دفاع از آن ضبط و گفت: این کار کرده از نزدیک با این که برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

اتحادیه اروپا و دیگر کشورها به نام برای یک ارزیابی مستقل از این که پاسخ به همه گیر “به بررسی تجربه به دست آورده و درس آموخته است.” قطعنامه حمایت از بیش از نیمی از افرادی که کشورهای عضو.

چین گزارش داد فقط هفت مورد جدید در روز دوشنبه اما نگهداری سخت تر اجتماعی فاصله قوانین در بخش هایی از شمال شرقی استان جیلین پس از یک خوشه از موارد منشا ناشناخته تبدیل شده است. اما بسیاری از مردم در پکن که در آن هیچ مورد گزارش شده در هفته را متوقف کرده اند و با پوشیدن ماسک در خارج از منزل اگر چه ماسک مورد نیاز در بسیاری از مناطق داخلی و در حمل و نقل عمومی.

2.7 K رسمی مرگ و میر در روسیه

مسکو مقامات بهداشت گفت: 77 نفر از این ویروس در پایتخت روسیه در 24 ساعت گذشته بيشترين روزانه تعداد تا کنون. با بیش از 290,000 عفونت روسیه است دوم تنها به ایالات متحده در تعدادی از موارد اما مقامات بهداشت گمان بسیاری از افراد مبتلا به این ویروس فوت کرده اند از روسیه رسمی مرگ و میر 2,722.

در برخی از کشورهای هند مردم trickled در خارج از منزل و نازک ترافیک بازگشت به جاده ها یک روز پس از آنکه دولت گسترده در سراسر کشور مستند به 31 مه کاسته اما محدودیت های بسیاری برای بازگرداندن فعالیت های اقتصادی. مغازه های کوچک و کسب و کارهای دیگر بازگشایی شد در چند کشور از جمله پایتخت آن دهلی نو است.

در همان زمان هند ثبت بزرگترین واحد-روز coronavirus موج با 5,242 موارد جدید همراه با 157 مرگ و میر.

در برزیل, رئیس جمهور Jair Bolsonaro استقبال صدها نفر از حامیان و پیوست برخی در انجام فشار یو پی اس — چه کسی جمع آوری شده قبل از ریاست جمهوری دفاتر خود را باز-the-اقتصاد درایو. Bolsonaro بازی های برگزار شده است پایین تاثیر این ویروس حتی به عنوان آن را از طریق آمریکای لاتین, پرجمعیت ترین کشور, خروج بیش از 16000 نفر کشته شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de