مشاور امنیت می گوید که او را ندیده اینتل از مسکو کمک به تهمت

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی گفت که او را دیده می شود هیچ اطلاعاتی نشان می دهد که روسیه دخالت در ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری به امید reelecting جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

رابرت اوبراین نظرات آمده پس از متضاد حساب های پدید آمده از های اخیر بسته-درب جلسه توسط مقامات اطلاعاتی که صحبت به نمایندگان مجلس در مورد دخالت روسیه در سال 2020 مبارزات انتخاباتی. یک مقام اطلاعاتی گفت که قانونگذاران گفت نمی شد که روسیه مشغول به کار بود به طور مستقیم کمک مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما دیگر افراد آشنا با این جلسه گفت: به آنها گفته شد کرملین بود که به دنبال کمک به تهمت نامزدی. مردم صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به بحث طبقه بندی شده جلسه.

“مشاور امنیت ملی می شود, بسیار خوب دسترسی, به ما هوش” اوبراین گفت. “من را دیده اند هر اطلاعاتی که روسیه در حال انجام هر چیزی را به تلاش برای به دست آوردن رئیس جمهور تهمت دوباره انتخاب شود.”

اوبراین نظرات منتشر شد شنبه در متن مصاحبه با ABC “این هفته” مجموعه به هوا در روز یکشنبه.

نزدیک به دو سال تحقیق و تفحص رهبری توسط مشاور ویژه رابرت مولر نتیجه وجود دارد پیچیده کرملین رهبری عملیات برای ایجاد بخش در ایالات متحده و upend 2016 انتخابات با استفاده از حملات سایبری و رسانه های اجتماعی به عنوان سلاح. مقامات امنیتی هشدار داده اند روسیه در حال انجام همان در سال 2020 است.

اما این یک موضوع درد برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که کاهش یافته و گفت: آنها در حال تلاش برای مشروعیت زدایی از پیروزی خود را. و از سوی دیگر ، برنی ساندرز جمعه اذعان کرد که او در جریان ماه گذشته توسط مقامات ایالات متحده در مورد تلاش های روسیه برای افزایش شانس خود را برای تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری — چیزی است که می تواند دیده می شود به عنوان مفید به مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد چشم انداز.

اوبراین ادعا کرد که او تا به حال نه دیده می شود هر گونه اطلاعات و یا تجزیه و تحلیل نشان می دهد که روسیه کمک مغلوب ساختن پیشی جستن و نه به حال رهبران در سازمان های اطلاعاتی.

“همه من می دانم این است که جمهوری خواهان در کنار خانه شنیدن ناراضی بودند با شنیدن و گفت که با وجود هوش بالا چی بود که گفت:” اوبراین گفت. “اما در اینجا معامله: من حتی نمی دانم اگر چه گزارش شده است که گفت: (توسط briefers) درست است. شما می دانید کسانی که در حال نشت بیرون آمدن از آن شنیدن است.”

اوبراین نیز گزارش را رد کرده که تهمت عصبانی شد زمانی که او گفت: در مورد این جلسه و این که او مواجه سابق اقدام ملی اطلاعات مدیر: یوسف مگوایر و پس از آن جایگزین او با سفیر آمریکا در آلمان, ریچارد Grenell.

اوبراین گفت: تهمت بود نه عصبانی با مگوایر و دوست داشته مگوایر به ماندن در دولت در یک نقش متفاوت است. او گفت: مگوایر زمان به عنوان بازیگری مدیر اطلاعات ملی بود تا در اوایل ماه مارس و کاخ سفید مورد نیاز یک فرد — کسی که در حال حاضر تایید شده توسط مجلس سنا — به طور موقت جایگزین او شود.

“سفیر Grenell وجود دارد برای یک دوره موقت از زمان” اوبراین گفت که تهمت بود انتظار برای اعلام نامزد به سرعت تایید شده توسط سنا به عنوان تمام وقت مدیر. رئیس جمهور گفت: با توجه به سه یا چهار نامزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im