پنهان کاری و ترس شایع در سالمندان محلی از خانه که در آن COVID-19 بیش از حد

منمی تواند ثانیهave آن برای همه من می دانم.”

که فقط یکی از این نظرات را نقد کنید-مجله شنیده می شود این هفته از ساکنان پرستاری و زندگی کمک خانه در لاس وگاس که در حال ضربه COVID-19.

تعداد مرگ و میر در کشور-تنظیم خانه افزایش یافته است بیش از 155 درصد از دولت گزارش 18 مرگ و میر از طریق ابزار ردیابی پرده برداری کرد در اواسط ماه آوریل است.

به عنوان جمعه COVID-19 تا به حال به کشته شدن 51 ساکنان و دو تن از اعضای هیات در خانه های حسابداری برای حدود 21 درصد از دولت مرگ و میر از این بیماری است. موارد گزارش شده در 61 از 461 خانه در دولت است.

با وجود چنین هشدار دهنده اعداد و این واقعیت است که افراد مسن بسیاری از آنها موجود شرایط بهداشتی از جمله آسیب پذیر ترین به جدید coronavirus اپراتورها از آن خانه شده اند و علنا سکوت در مورد آنچه اقدامات آنها در حال مصرف برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

تلاش های نقد و بررسی-مجله برای مصاحبه با مسئولان برخی از کسانی که در خانه بودند رد و تماس به دنبال نظر از دیگران نمی بازگشت.

و ساکنان اعضای خانواده و کارکنان در برخی از سخت ترین-آمار خانه در لاس وگاس ولی به ما گفت که آنها هم قادر به دریافت پاسخ به حتی یکی از اساسی ترین سوالات در مورد آنچه در جریان است.

در تلاش برای پیرس کفن پنهان کاری در اینجا چند تا از داستان آنها به اشتراک گذاشته شده در مورد زندگی در داخل این میدانهای از این بیماری همه گیر.

“آنها در حال abdicating مسئولیت خود را’

این هیچ راز باربارا Tinch قرارداد COVID-19 در ارتفاعات Summerlin.

86-year-old شده بود محدود به اتاق خود در لاس وگاس خانه سالمندان برای بیش از یک ماه تحت قرنطینه در نظر گرفته شده برای نگه داشتن بیماری در خلیج هنگامی که او به طور ناگهانی مشخصی تب 105. به زودی او احساس اضطراب سخت و ناگهانی در قفسه سینه خود را و شروع به مبارزه برای نفس کشیدن.

“من خیلی درد من قصد دارم به مرگ” او به او گفت پدر لیزا توسط تلفن.

لیزا Tinch گفت که گفتگو های رخ داده در آوریل 10, وقتی که مادر او به نام از انزوا بخش برای coronavirus بیماران. این اولین بار بود خانواده اش می دانست که این ویروس نفوذ کرده بود این تسهیلات است.

سه روز بعد باربارا Tinch بود در بخش مراقبت ويژه در جنوب تپه های بیمارستان که در آن او مورد آزمایش قرار گرفت برای COVID-19.

دخترش گفت: خانه مدیر پرستاری به نام او برای اولین بار بعد, به اشتراک گذاشتن کلمات راحتی اما برای انتقال یک هشدار: اگر مادر خود را آزمایش مثبت او خواهد بود نه مجاز به بازگشت به ارتفاعات هنگامی که او را مرخص شد.

بعد از آن که در هفته باربارا Tinch آزمایش مثبت است.

به عنوان به زودی به عنوان او آموخته بود در انزوا ward, در خانه, لیزا Tinch صرف تعطیلات آخر هفته در تلاش برای رسیدن به کارکنان پرستاری در مورد خود بیماری است. او سرانجام در مارس 12.

“او گفت:” من نمی توانم مراقبت از تماس های تلفنی اگر من همه garbed در PPE (personal protective equipment) مراقبت از بیماران. من می توانید انجام دهید یا یک یا دیگر, اما من می تواند هر دو را انجام نمی'” گفت: Tinch که یک پرستار خودش.

به این روز Tinch گفت: ارتفاعات هرگز به او گفت که چگونه بسیاری از COVID-19 موارد گزارش شده در صفحه اصلی. اگر او تا به حال نگاه دولت داده در روز جمعه او را وحشت زده شده است: این خانه در حال حاضر 98 موارد بیشتر در دولت و پنج ساکنان فوت کرده اند.

زمانی که دولت ابزار گزارش به عرضه در مارس 13, ارتفاعات تنها چهار مورد و یک مورد مرگ.

درخواست های مکرر برای نظر از ارتفاعات Summerlin و شرکت های بزرگ خود را صاحب اجلاس مراقبت LLC شد بازگشت نیست.

این عدم ارتباط از مقامات و کارکنان در خانه چه infuriates لیزا Tinch.

“من فقط می خواستم برای دریافت به روز رسانی حتی اگر آن را یک بار در روز” او گفت:.

“آنها abdicating مسئولیت خود را به عنوان یک مدافع برای افراد مسن و کسانی که آنها قرار بود به مراقبت از.”

“آیا شما فکر می کنم این امر می تواند برای من مفید می دانید؟’

ریچارد Haacke, 61 گفت: همچنان ترس در مورد زندگی در کالج پارک در مرکز توانبخشی در شمال لاس وگاس با وجود دریافت یک نتیجه منفی پنج شنبه از یک COVID-19 آزمون او گرفته بود در هفته گذشته.

“من پنج نفر. من می دانم که” Haacke گفت: با اشاره به همکار بیماران در این مرکز که او می داند که باید تشخیص داده شده است با این بیماری است. او سپس متوجه عادی خود را مراقبان متوقف شده بود به کار.

“من از آنها پرسیدم” شما فکر نمی کنم این امر می تواند برای من مفید می دانم که این زن است که در اتاق من قرار دادن ماسک بر روی صورت من و به من می دهد یک تنفس درمان آن؟” او گفت که سوالات اخراج شدند.

Haacke نیاز به تنفس درمان در سراسر ساعت و دچار نارسایی کلیه و بیماری های قلبی و اضطراب است. روز چهارشنبه گفت: هم اتاقی او داده شد بینی تست برای coronavirus.

وزارت امور خارجه داده ها نشان می دهد که از روز جمعه این تسهیلات تا به حال هفت تایید موارد COVID-19 در میان کارکنان و چهار در میان ساکنان.

نامه ای به اعضای خانواده و ساکنان یک هفته پس از اولین موارد در این مرکز گزارش شد مشخص نیست که چگونه بسیاری از و یا هشدار ساکنان که ممکن است در معرض.

“آنها در حال دادن تمام جزئیات که من بزرگترین گله و آنها منتظر تا زمانی به ما بگوید” Haacke گفت. “آنها تا به حال هیچ ماسک به مدت شش هفته و سپس همه ناگهانی آنها نگاه مانند آنها در یک HAZMAT, صحنه و لباس,” او گفت:.

تکرار تماس های تلفنی به کالج پارک و شرکت های بزرگ خود را صاحب Thi نوادا در شایانی LLC برای این داستان بودند و نه بازگشت.

اما Haacke گفت: کارکنان شروع نمی شود داشتن درجه حرارت خود را چک قبل از ورود تا آوریل 1. در حال حاضر آنها در حال تماس در بیمار و کارکنان را شروع کرده اند مسدود کردن راهروها با ورق های پلاستیکی به صورت موقت جداسازی واحد, او گفت:. تنها در روز پنج شنبه گفت: آیا از این مرکز شروع به جرم تست کارکنان و ساکنان.

“من می تواند آن را برای همه من می دانم” او به یاد می آورد یک عضو هیات گفتن او روز پیش در حالی که او در تمیز کردن این منطقه است.

“اجازه ندهید کسی شما را لمس” دیگری در گوش او زمزمه.

‘آن را خواهد ترساند بيماران

با وجود کمبود تجهیزات حفاظت شخصی بسیاری از خانه ها در دولت نیست ارائه آموزش مناسب به کارکنان و حاضر به اطلاع رسانی آنها را از آلوده ساکنان یک certified nursing assistant گفت: Review-Journal در یک ایمیل.

“من تا به حال هرگز یک چهره سپر یا N95 ماسک در حالی که مشغول به کار در هر یک از این امکانات” را نوشت ،

“در یک نقطه من اطلاع داده شد که توسط همکار حرفه ای پزشکی است که آنها مجاز به پوشیدن ماسک در حالی که در محل کار برای آن ترس را بترساند بیماران است.”

نقد و بررسی-مجله نیست نامگذاری پرستاری دستیار چرا که او گفت که او از ترس عذاب از او کارفرما برای صحبت کردن.

“مردم من کار همراه جانبی را فراموش کرده ام. شما را در آنچه به شما داده می شود و شما انجام بهترین شما می توانید و اگر همه چیز با شکست مواجه, ما هر یک از دیگر به گریه با” او گفت:.

“آنها ممکن است در یکی از خطوط مقدم جبهه در ER اما آنها در خط مقدم برای حفاظت از آسیب پذیرترین شهروندان است.”

دفاع از کارکنان ساکنان

بسیاری از خانه ها در دولت توسط نوادا مراقبت های بهداشتی در ارتباط است.

برت ماهی قزل آلا است که رئيس جمهور از انجمن به عنوان به خوبی به عنوان رئیس جمهور یکی از اعضای آن نوادا مرکز برای کمک زندگی در بیانیه ای گفت که عدم تست کیت و تجهیزات حفاظت شخصی است کمک به وضعیت فعلی.

او گفت که او نمی تواند اظهار نظر در مورد حوادث خاص اما اشاره کرد که “در دراز مدت مراقبت از امکانات مورد نیاز برای ارائه به خانواده اطلاع رسانی ساکن اطلاع رسانی و اطلاع رسانی به ساکنان مجاز مسئول حزب است.”

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات نیز در آینده با برخی از راهنمایی های مربوط به اطلاعیه ها و موارد در نوادا گزارش شده به شهرستان و دولت است.

“ما مراقبان عمیقا نگران سلامت و رفاه ساکنان آنها برای مراقبت از,” او گفت:. “هر روز در دراز مدت مراقبت های بهداشتی کارگران در نظر گرفتن خطرات رفتن به کار می کنند.”

ماهی قزل آلا تاکید کرد که مبتنی بر گسترده آزمایش حیاتی برای کاهش گسترش در این خانه و در این ارتباط گفته شده است که “برنامه ریزی برای انجام این تست در چند هفته آینده.”

“این مهم است که توجه داشته باشید که در طول همه گیر به دست آوردن تعداد کافی از آزمایش و به موقع نتایج جستجو در تمام مراقبت های بهداشتی بخش شده است بسیار دشوار است,” او گفت:.

“در برخی موارد امکانات مجبور به صبر برای بیش از 10 روز برای دریافت نتایج آزمون و تاخیر نا امید و اعضای خانواده ساکنان و مراقبان. یک بار تست مواد بیشتر در دسترس من فکر می کنم کمک خواهد کرد که به حل و فصل برخی از این نگرانی است.”

بازرس قفل شده

یکی از منابع در دسترس برای پرستاری و کمک زندگی ساکنان خانه و خانواده خود دولت است مراقبت طولانی مدت بازرس برنامه که بررسی شکایات و طرفداران برای ارشد ساکنان و خانواده خود را در دراز مدت مراقبت از امکانات.

قرار دادن یک عضو خانواده در چنین امکانات و تلاش برای اطمینان از آنها دریافت با کیفیت مراقبت از نگرانی در بهترین زمان گفت: بازرس جنیفر ویلیامز-جنگل. اما عدم ارتباط در چیزی مانند coronavirus همه گیر می تواند “را تشدید کند که ترس است.”

اما ویلیامز-جنگل گفت: این سازمان caseload کاهش یافته چرا که این تیم شده است و قادر به بازدید از ساکنان در امکانات در فرد از اوایل ماه مارس.

یکی از مورد اخیر برنامه را دخالت در این بود که از باربارا Tinch. زمانی که این دفتر با نزدیک شدن به ارتفاعات Summerlin در پاسخ به شکایت در مورد تهدید به جلوگیری از او را از بازگشت پس از مرخص شدن از بیمارستان تسهیلات توافق کردند که به readmit او بعد از اتمام اقامت در دراز مدت مراقبت حاد در بیمارستان.

“است که یک نگرانی شده است و ما در حال تلاش برای رسیدن به امکانات به مطمئن شوید که آنها در حال بدست گرفتن مردمی به عقب. که مورد نیاز است صرف نظر از آنچه آنها در بیمارستان برای” ویلیامز-جنگل گفت.

“ما همچنان به حمایت از آن دسته از افراد و در ادامه به آموزش.”

تماس با Briana اریکسون در [email protected] یا 702-387-5244. Follow @ByBrianaE در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>