جستجوها در Pinterest منعکس کننده واقعیت های جدید از Covid-19 جهان

Coronavirus همه گیر ایجاد می شود “مشخص شده تغییر در رفتار بیش از چند هفته گذشته,” Pinterest استراتژیست محتوا و بازاریابی نویسنده Felicia Baskin نوشت: در مقدمه به پلت فرم تجزیه و تحلیل از برترین جستجوها در سراسر چند هفته گذشته.

او افزود: “این دقیقا کسب و کار به عنوان معمول این روزها. همه تقلا برای تنظیم به حالت عادی—هر دو در محل کار و در خانه و … نیز وجود دارد یک مقدار بزرگتر تاکید بر ایده های است که می تواند اتفاق می افتد سریع با هر آنچه که در حال حاضر در دست است.”

مردم ممکن است گیر در خانه, اما آنها هنوز هم به دنبال راه هایی برای سالم ماندن و مناسب به عنوان Pinterest دیدم جستجوها برای خانه وزن بدن تمرینات افزایش 205% در حالی که صفحه اصلی تمرینات با هیچ تجهیزات دیدم 329% سنبله.

دستاوردهای مشابه دیده می شد برای سلامت روان موضوعاتی مانند مراقبت از خود در منزل (332%) و مدیتیشن راهنمایی برای مبتدیان (108%).

موقت سازندگان: مدارس سراسر کشور ناشی از جستجو برای کار از خانه با بچه ها به موشک وار رفتن 1,657%. سایر موضوعات مرتبط که شاهد افزایش شامل طبیعت پیاده روی و فعالیت های برای کودکان و نوجوانان (407%) و خانه بازی برای بچه ها (331%).

مواد غذایی جستجو مربوط به تغییر شد تا منعکس کننده آسان انعطاف پذیر ی دستور غذاها شامل مواد تشکیل دهنده که در حال حاضر در خانه. Yeastless نان دستور العمل دیدم عظیم 4,400% افزایش در حالی که جستجوها برای نان در crockpot افزایش یافت 3,191% و شیرین Amish نان شات 1,499%.

سالن بازديد پایین ضرورت پس از جستجوهای هستند تا برای زیبایی و مراقبت های شخصی از جمله موضوعات اصلی کوتاهی مو (417%), در خانه, ابرو موم دستور (321%) و مانیکور در خانه آموزش (159%).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>