شان اومالی بازده برای UFC 248 پس از 2 سال غیبت

شان اومالی اعتماد به نفس و کوله پشتی شده اند عوامل عمده در افزایش سریع برای UFC ستارگی.

اما او نیست همیشه برخوردار است که صفت است.

اومالی به یاد یکی از اولین دعوا آماتور زمانی که او خود در توصیف لاغر 18 ساله بچه پشت در مونتانا و احساس عصبی در مورد “jacked 32 ساله شخص” ایستاده در سراسر قفس.

“من او را زدم پایین با چرخش به عقب مشت در اولین پانچ” اومالی گفت. “من فقط می خواهم, ‘ایست.'”

این جنگنده با نام مستعار “Suga” نه به عقب نگاه کرد. در روز شنبه 25 ساله خروس وزن باز خواهد گشت و پس از دو سال غیبت در زمانی که او در دیدار خوزه آلبرتو Quinonez در UFC 248 در T-موبایل آرنا.

“من در نظر گرفتن این که واقعا نمی شد اما در آن زمان من نمی دانستم که” او گفت:. “من ضربه زدن دیدن به چپ و راست مبارزه با هر آخر هفته و من فقط ساخته شده است این اعتماد به نفس. من این بچه راه رفتن در اطراف مدرسه احساس اعتماد به نفس. من این اعتماد به نفس از ضرب و شتم مردم ، من تا به حال مقدار زیادی از دعوا و زدم بسیاری از مردم فرستاده شده مردم است.”

از آن شده است کاملا یک سفر برای محبوب اومالی که تحت عمل جراحی بر روی پای خود و پاره labrum در لگن همراه با قصههای طولانی مدت با آمریکا و آژانس ضد دوپینگ بیش از تست بی نظمی های مربوط به دقیقه اثری از ostarine پس از آخرین مبارزه خود را.

او از دو سال کار خود را در زمانی که او در آستانه تبدیل شدن به یکی از UFC بزرگترین ستاره اما اصرار او تلخ است.

“من سالم تر از من تا کنون بوده است, من قوی تر از من تا کنون بوده است و بهتر از من تا کنون بوده است,” او گفت:. “دو سال شده است واقعا یک برکت و رحمت است.”

اومالی با استفاده از زمان برای ساخت خود با نام تجاری بود که واقعا راه اندازی خود را با زرق و برق دار حذفی آلفرد Khashakyan در یک دانا سفید مدعی سری کارت در لاس وگاس در سال 2017.

UFC داخلی اعداد نشان می دهد که بیش از 4.3 میلیون نفر بازدید کرده اند مبارزه خود را از طریق سیستم عامل های مختلف. این بود که شماره 1 بازی روز ESPN “Who” است و بهترین راه حل برای مهمان مفسر Snoop Dogg جیغ اومالی نام و بیش از بیش.

اومالی آوازی ماری جوانا علاقه مندان به حال بدنام دود جلسه با رپر معروف پس از جنگ است.

علف های هرز. مو. تتو.

این همه بخشی از درخواست تجدید نظر است که نگه داشته اومالی بسیار محبوب در طول غیبت خود را.

“تا آنجا که آنچه که من ساخته شده است, محبوب, من نمی دانم,” او گفت:. “مردم می گویند آن را فقط آن چیزی که من حدس می زنم. من فکر می کنم که ‘آن’ و من به اعتقاد من تا به حال آن را برای یک مدت زمان طولانی. هیچ کس نمی داند آنچه در آن است, اما آن را واقعی است.”

او می گوید: او ثابت خواهیم کرد که دوباره شنبه در برابر Quinonez.

“من اینجا هستم. او را در اینجا.” اومالی گفت. “هیچ چیز در حال برگزاری است من در حال حاضر. او مانند یک گوسفند قربانی برای من. وجود ندارد بسیاری است که می تواند به اشتباه در حال حاضر.

“من هنوز تنها 25. من هم برای ساخت این چیز. من قصد دارم به سینه او نشستن با من در تیم شکل که در آینده و امیدوارم در آن در ماه جولای است.”

درباره اراده تیتر اولیه کارت خواهد شد که تلویزیونی ESPN در ابتدا در 5 بعد از ظهر اصلی کارت عنوان یک میان عنوان کشمکش بین Yoel رومرو و قهرمان اسرائیل Adesanya را در جریان ESPN Plus pay-per-view در 7.

تماس با آدم تپه در [email protected] Follow @AdamHillLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im