برنامه ریزی دفتر طرح تغییرات به احتمال زیاد پیش برای بازگشایی کسب و کار

هنگامی که زمان می آید به ترک کار خود را-از-خانه موقت برای چیزی که واقعی است, شما ممکن است پیدا کردن میز کار خود را به غیر قابل تشخیص است.

است که فرض کنید شما جسمی می تواند پیدا کردن میز کار خود را و یا شما هنوز هم باید در همه.

چه بازگشت به کار را مانند به دنبال گسترش جهانی COVID-19 حدس می زنم کسی است, هر چند برخی از رهبران کسب و کار و وگاس اتاق در حال رفتن به یک شات بدهید.

اتاق همراه با موضوع املاک و مستغلات گروه میزبانی یک سری وبینار با هدف کمک به صاحبان کسب و کار محلی حرکت آب متلاطم نهایی بازگشت به محل کار. چهار قسمت از سری “قصد بازگشت به کار” آغاز می شود و در ساعت 11 صبح روز شنبه با “روز” سه فرد پانل بحث و گفتگو و پرسش و پاسخ در مورد اولین قدم را برای بازگشت به دفتر.

“ما نمی توانیم آینده را پیش بینی کند اما ما می تواند کمک به مشتریان ما آماده گفت:” کایلی راث استراتژی جهانی رهبر برای شرکت مبلمان Knoll و یکی از اعضا.

آن را دشوار است به طور کامل آماده شدن برای بازگشت با سلامت باقی مانده محدودیت و نامشخص جدول زمانی او گفت: هر چند غیر ممکن نیست.

راث یادداشت دو جزء: ایجاد فضاهای فیزیکی برای افراد با خیال راحت به کار و کمک به کسانی که با احتیاط در مورد بازگشت احساس امنیت. شرکت شروع بازاندیشی ساختمان پوسته و فکر در مورد ارائه ضد عفونی کننده دست اما شرکت همچنین ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن توسعه قوانین و مقررات در اطراف دفتر و رفتار مثل ازدحام در یک آسانسور به عنوان مثال.

تام ون Betten, معاون رئیس جمهور از ماده خواهد وزش چهارشنبه وبینار پرداختن به تغییرات فیزیکی به محل کار و مختلف “مراحل” از بازگشت به کار.

سوال بزرگ او گفته است که می آید و هنگامی که?

برای بسیاری از کسب و کار است که ممکن است ترجمه برای برخی از کارکنان در ادامه به کار از خانه پس از محدودیت ها برداشته ون Betten گفت. دیگران ممکن است در نظر سرسام آور تغییرات به منظور محدود کردن تعدادی از کارمندان در دفتر در یک بار.

کسانی که نیروی انسانی تغییرات می تواند منجر به کمتر میز متنوع دفتر طرح و کمتر از صندلی در اتاق کنفرانس. وی با اشاره به دیگر ظهور ایده ها از جمله یک طرفه از راهرو ها و فرش هایی که با شش پا محافل.

“من نفرت را به آن می گویند اما شما احتمالا رفتن به پوشیدن ماسک در دفتر,” او گفت:.

موج دوم

کسانی که به امید سویفت بازگشت به زندگی قبل از همه گیر هستند به احتمال زیاد. کسب و کار باید آماده برای یک ثانیه امکان پذیر است COVID-19 موج و بازگشت به خاموش کردن شرایط ون Betten هشدار می دهد.

و تغییرات موقت به احتمال زیاد چسبیده در اطراف جهان در انتظار یک واکسن گفت: Darrel Fullbright اتاق عمل سرب از معماری شرکت Gensler.

Fullbright همچنین یک روزنامه نگار گفت: این روزها همه برای رفتن به ناهار در ظهر به احتمال زیاد بیش از. همان می رود برای “تماس با مرکز سبک” صندلی اداری.

او پیش بینی بهتر فیلتراسیون و سیستم گردش داخل ساختمان های اداری, اما در دراز مدت سوال در مورد اتاق عملیات و ردپای ماندند.

خواهد مستاجران نیاز به فضای بیشتر با بهتر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و یا فضای کمتر با بیشتر کارکنان از خانه ؟ کار از خانه صدمه دیده و یا کمک به یک محل کار بهره وری?

“این نوع از بحث های ما در حال حاضر خواهد شد که تاثیر عمیقی بر آینده از محل کار” Fullbright گفت.

Meaghan لوی که ثبت نام برای هر چهار webinar ها کنجکاو است چه تغییراتی می تواند به ساختمان های اداری و فروشگاه های خرده فروشی و, چگونه کسب و کار می توانید در مورد جدید عادی از پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله.

به عنوان مدیر خدمات مدیریت ملک در نیومارک کریگ نایت فرانک او امیدوار به بازگشت به مالکان و مستاجران با اطلاعات در مورد چگونه به با خیال راحت اجرا و عمل کسب و کار خود را.

سه بخش باقی مانده — “جدید قدرت ناهار” “مغز خود را در COVID — چگونه ترس خود را جلوگیری مردم از خود را بهترین کار” و “هیچ آغوش بیشتر: چگونه به نگه داشتن و رشد خود را از تیم فرهنگ با شش پا از جدایی” برگزار خواهد شد از ساعت 11 صبح تا ظهر در پنج شنبه, مه 14 و 21 و 28.

حضور در وبینار رایگان برای عموم صرف نظر از اینکه کسی عضو اتاق. بازدید gotowebinar.com/register به ثبت نام برای جلسه.

تماس با مایک Shoro در [email protected] یا 702-387-5290. Follow @mike_shoro در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>