خداحافظی به آخرین بخش از Instagram میراث API پلت فرم مارس 31

Instagram صادر شده یک یادآوری به توسعه دهندگان که خود را نهایی Instagram میراث API (application-برنامه نویسی رابط) اجازه اساسی اجازه غیر فعال خواهد شد مارس 31.

از Facebook متعلق به عکس – و-فیلم های شبکه گفت: در یک پست وبلاگ که هر برنامه باقی مانده در میراث API خواهد شد و دیگر دسترسی به عنوان در مارس 31, و آنها باید به جای تکیه بر Instagram اساسی نمایش API و Instagram نمودار API است.

به منظور جلوگیری از اختلال در خدمات به برنامه ها و کسب و کار توسعه دهندگان باید برای درخواست مجوز به پایه نمایش API از طریق برنامه نقد و بررسی و مهاجرت خود را میراث API calls قبل از 31 مارس و اشاره کرد که برخی از بررسی برنامه ارسالی را می توانید یک هفته یا بیشتر به روند.

Instagram نیز مشترک اشتباهات رایج در آن دیده می شود در بررسی برنامه ارسالی برای پایه Display API:

  • برنامه خود را با استفاده از Instagram اساسی نمایش API برای تصدیق هویت کاربران: این API است نه یک ابزار احراز هویت و نباید مورد استفاده قرار گیرد به اعتبار و یا ورود کاربران به نرم افزار. برنامه باید ارائه ورود گزینه های که استفاده نمی Basic Display API مانند خانه ورود جریان یا Facebook Login. دکمه برای اتصال به Instagram حساب فقط باید نشان داده شود پس از کاربران وارد شده به نرم افزار و توسعه دهندگان باید اطمینان حاصل شود که برنامه به وضوح رفته که مجوز فرایند تکمیل شده است مانند نمایش Instagram حساب کاربری و یا رسانه ها.
  • برنامه خود را بررسی ارسال می کند به وضوح خود را نشان می دهد مورد استفاده: Instagram پیشنهاد تضمین این که ویدئو ضبط ویدیویی از صفحه همراه با برنامه به نقد و بررسی تسلیم “است روشن و دقیق و آسان به دنبال.”

در نهایت Instagram نوشت: “اگر شما با استفاده از میراث API به سادگی به نمایش شخصی خود را Instagram خوراک در وب سایت شخصی خود را, شما ممکن است با استفاده از کاربر رمز ژنراتور در Instagram اساسی نمایش API. کاربر Token Generator نیازی نیست که نرم افزار را نقد کنید اما آن را تنها برای خود را متعلق به Instagram حساب (به عنوان مثال حساب های که شما می دانید که اعتبارنامه های ورود به سیستم). لطفا به کاربر Token Generator توسعه دهنده مستندات برای کسب اطلاعات بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de