زرنگ و دانا مشروب در حال قرار دادن در تلاش اضافی خود را از دست عفونی نگاه شیک

بینش کلیدی:

در سال گذشته متعلق به خانواده رسومات ماموت تصمیم به سرمایه گذاری چند هزار دلار در یک حرفه ای رول چاپگر پس از آن می تواند برچسب های در خانه خود در دفتر مرکزی دریاچه, Mich. ماموت اجرا می شود سه اتاق مزه و باعث می شود یک خط کامل از چاودار, بوربن, ودکا و جین پس از آن در حال حاضر ایستاده قرارداد با حجم بالا, برچسب, تولید کننده. خانه دستگاه فقط برای انتخاب و اجرا می شود از 100 بطری و یا کمتر. CMO علامت شیر نمیفهمد خواهد بود که همه با استفاده از pricy ماشین را ببینید.

سپس COVID-19 منفجر به شهر.

مانند بسیاری از مشروب در سراسر کشور ماموت ساخته شده یک شبه تصمیم به انجام بخشی خود را برای جامعه و تغییر تولید خود را به ساخت ضد عفونی کننده دست یک کالا همه گیر ارائه شده است نادر و ارزشمند است. اما به جای فقط funneling محصول به بطری و گرفتن آن درب ماموت را distiller Collin Gaudard (که او نیز اتفاق می افتد به یک هنرمند تجسمی) نشسته و طراحی ظریف برچسب—کسی که خود نمایی مسابقات آنهایی که مشتریان معمولا در نام تجاری $45 بطری ویسکی. ماموت جدید چاپگر معلوم ترد, براق, رول Gaudard برچسب که به نوبه خود رفت و بر روی كلاسيك بطری های شیشه ای با درپوش پیچ.

در نتیجه “artisanal دست پاک کننده” در حال شیک به اندازه کافی به بخشی از یک لوکس محصولات مراقبت از پوست خط فروخته شده در Neiman Marcus, اما ماموت است و به بیشتر از آن را به کارگران خط مقدم برای هیچ چیز.

“اگر ما یک فرصت به توزیع یک محصول به طور گسترده ای در قرار دادن نام تجاری ما بر روی آن سرمایه گذاری می پردازد که در شش ماه هنگامی که همه چیز دوباره عادی” Scheer گفت. “ما امیدواریم که ما با نام تجاری طنین انداز در یک زمان است که دشوار بود. [و سپس] در آینده امیدوارم ما به درو مزایای آن است.”

ماموت است که در میان یک شبه ضد عفونی کننده-سازندگان به رسمیت شناخته اند کوچک اما به طور بالقوه حقیقت مهم در مورد کسب و کار در طول COVID-19: روزمره ممکن است متوقف کرده اند اما نام تجاری هرگز می کند. و کمی تلاش اضافی ریخت و به طراحی بسته بندی در حال حاضر نه تنها نگه می دارد و یک تصویر نام تجاری سازگار خواهد شد اما کاملا احتمالا ایجاد احساس پایدار است که منجر به کسب و کار بهتر است بعد از آن.

“بسیاری از این برندها در حال پیدا کردن هوشمندانه طراحی استراتژی برای اتصال به قرنطینه جهان” گفت: Chris Lowery مدیر عامل و رئیس استراتژیست از تعقیب گروه طراحی که شامل مشتریان نستله استارباکس و کوکا کولا. “عطار نشانه ها و روند محور گرافیک درمان را با مصرف کنندگان آن را سرد به حمل ضد عفونی کننده دست و افزايش شيوع تمیز-شیوه های لمسی. این یک راه شگفت انگیز برای استفاده از نام تجاری شما را در رسیدن به ایجاد یک تفاوت که مهم است.”

در زیر مجموعه ای موقت دست عفونی که پدر و مادر مارک های کاربردی کمی از گریس آرنج را از بسته بندی موثر و به یاد ماندنی است.

هانسون از سونوما

این هانسون خانواده eponymous خط آلی ویسکی و ودکا برنده تمجید از O, The Oprah Magazine به آشپز آلیس واترز. اما هنگامی که کالیفرنیا شد COVID-19 نقطه داغ, کارخانه یا محل تقطیر شروع به تولید این دست عفونی در کبالت آبی اسپری بطری با خمیر برچسب یادآور روز دست چاپ است. “همه چیز در حال حرکت به سرعت به عنوان ما تبدیل رسومات ما از ساخت ودکا به دست عفونی طوری نبود که زمان زیادی صرف این کار” مدیر بازاریابی Alanna هانسون گفت Adweek. “ما کشیده شوی با هم در 10 دقیقه. حتی ما می خواستیم این محصول برای منعکس کردن که ما که هستیم و همچنین اعتقاد دارم که آن را مهم است برای پیدا کردن زیبایی در همه چیز شما باید انجام دهید—به خصوص در مواقع استرس. به عنوان یک خانواده ما از قوی هنر و طراحی, پس زمینه, پس از آن مهم است به ماندن درست به ما با نام تجاری و زیبایی.”

Lexington دم و تقطیر

بخشی از لگزینگتون کنتاکی را دم شرکت شهر شعبه کارخانه یا محل تقطیر تولید طیف وسیعی از whiskeys, bourbons و به تازگی یک شگرف اجرا از ضد عفونی کننده دست. در مطبوعات زمان رسومات تا به حال سابقه بیش از 1,025 فرد درخواست برای مسائل. خارج از کاغذ سفید برچسب و فونت مطابقت با آنچه مصرف کنندگان در حال حاضر استفاده می شود برای دیدن در بطری های مشروب, اما Lexington اضافه ارواح عکس از کارخانه یا محل تقطیر در پس زمینه ظریف یادآوری است که یک کسب و کار محلی در حال افزایش است به این مناسبت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>