شنبه شب زنده گرداند در این آخر هفته با مواد جدید تولید شده از راه دور

زندگی می کنند (شاید) از نیویورک (شاید) آن را شنبه شب!

این آخر هفته شنبه شب زنده باز خواهد گشت با مطالب جدید که هوا در آن معمول 11:30 p. m. سانس در NBC.

مواد تمام خواهد شد تولید می شود از راه دور به عنوان شیوه تولید اجتماعی فاصله با توجه به شبکه.

این قسمت شامل یک آخر هفته به روز رسانی بخش دیگر نیز به محتوای اصلی شامل SNL اعضای بازیگران. معلوم نیست که آیا هر بخش خواهد بود در واقع انجام زندگی می کنند و یا اگر تمام مطالب خواهد بود pretaped.

این خواهد بود که اول جدید SNL مواد پس از نمایش در مارس 7 قسمت بود که توسط دانیل کریگ و شامل چند طرح در مورد رمان coronavirus.

کمتر از یک هفته پس از آن قسمت پخش شده در اواخر شب تولیدات شروع به تعطیل به عنوان coronavirus در ادامه به گسترش است. SNL برنامه ریزی شده بود برای بازگشت در مارس 28, اما قسمت جدید شد و به تعویق افتاد تا اواسط ماه مارس.

تقریبا تمام اواخر شب نشان می دهد که پس از آن از سر گرفته تولید با محتوای تولید شده به طور کامل از راه دور.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>