شن و ماسه و MGM اقامتگاههای تفریحی را به رسمیت شناخته شده برای تلاش برای کاهش ضایعات مواد غذایی

که آیا آنها در حال تبدیل استفاده نشده نان از کنوانسیون به دسر و یا ارسال یادداشت غذایی به خوک مزارع کازینو در لاس وگاس اپراتورها در حال گرفتن حیله گر در بدانند راه هایی برای کاهش زباله های مواد غذایی.

این یک گام ضروری برای دو لاس بر اساس وگاس-شرکت هایی که نام برده شده در ایالات متحده دست دادن مواد غذایی و زباله 2030 قهرمانان یک عنوان است که همراه با تعهد به کاهش مواد غذایی از دست دادن و اتلاف توسط 50 درصد تا سال 2030.

Las Vegas Sands Corp. شد به نام یک قهرمان Jan. 21 و می پیوندد MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی که به نام در ماه اکتبر 2018.

“اتلاف مواد غذایی یک مشکل رو به رشد در جامعه مدرن ما و بکر فرصت” گفت: کاتارینا Tesarova معاون ارشد رئیس جمهور از پایداری جهانی برای شن و ماسه. “کاهش اتلاف مواد غذایی است یک سه گانه برنده شوید. آن را خوب است برای کسب و کار برای جوامع و برای محیط زیست است.”

‘بحرانی’ کمک های مالی

سازمان حفاظت محیط زیست یافت می شود محصولات غذایی را تشکیل می دهند 22 درصد از تمام مواد زائد جامد شهری به فرستاده آمریکا محل دفن زباله ساخت آنها را سومین منبع انسانی مرتبط با انتشار گاز متان در کشور است.

قهرمانان برنامه پیشگام سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت جهاد کشاورزی امیدوار است برای کاهش این موضوع را با کمک شرکت های بزرگ است. General Mills, سلام, تازه, وندی شرکت ، هیلتون و Kroger در میان شرکت هایی که گرفته اند تا این چالش است.

“شرکت های بزرگ مانند ما همه چیز را مدیون جوامع است که در آن عمل می کنیم” گفت: MGM سخنگوی Callie Driehorst. “که به معنی ارتکاب به بیش از فقط در خدمت مشتریان و پایین خط. اگر ما در حال بلند کردن جوامع با ما هستید موفقیت نیست.”

هر دو ماسه و MGM گرفته اند تعدادی از گام به عقب کاهش ضایعات.

برای مثال این دو شرکت شده اند اهدا unserved ضیافت غذا به سه مربع بانک مواد غذایی برای چندین سال.

“آنها هر انتقادی مواد غذایی اهدا کنندگان گفت:” لری اسکات COO از سه مربع است.

بانک غذایی فلش یخ کمک های مالی به خانواده به اندازه بخش و دست آنها را به سازمان های مانند ارتش رستگاری برای توزیع به مردم در جنوب نوادا.

اسکات گفت: استراحتگاه’ کمک های مالی را تا درصد زیادی از وعده های غذایی در خدمت, اما ارزش تغذیه ای خود را فوق العاده بالا از هر وعده غذایی به طور معمول شامل پروتئین و نشاسته میوه ها و سبزیجات است.

آن را “ترکیبی فوق العاده” از مواد غذایی گفت: به خصوص پس از سه میدان نمی اغلب فرصتی برای جمع آوری گوشت مانند مرغ, استیک و ماهی.

“گوشت پروتئین فوق العاده لوکس” اسکات گفت. “ما همیشه در تلاش برای تشویق (استراحتگاه) به مطمئن شوید که مازاد ضیافت غذا به پایان می رسد تا در دهان افراد به جای محل های دفن زباله.”

راه حل های خلاق

هر دو شرکت نیز ارسال آشپزخانه دبستان زباله و بعد از مصرف کننده ضایعات غذایی به محلی خوک مزرعه در شمال لاس وگاس.

شن و ماسه تبدیل بخش دیگری از ضایعات مواد غذایی به کود و تبدیل مورد استفاده در آشپزخانه نفت به سوخت های زیستی. این شرکت همچنین با هوشمند “دستور” است که با استفاده از unserved مواد غذایی از یک روز در یک ظرف برای روز بعد — از قبیل عطف unserved نان از کنوانسیون به پودینگ نان برای اعضای تیم است.

MGM شده است کار بر روی این موضوع برای بیش از یک دهه است. از سال 2008 از آن منحرف شده است بیش از 200 ، 000 تن از زباله های مواد غذایی از محل های دفن زباله از طریق تلاش های چنین به عنوان کمک های غذایی کمپوست و دام و مصارف صنعتی.

همانطور که از ماه نوامبر این شرکت اهدا کرد بیش از 1 میلیون وعده های غذایی از طریق آن “تغذیه رو به جلو” برنامه که سهام unserved مواد غذایی از کنوانسیون مینی بار و انبار با با مردم مقابله با گرسنگی در جنوب نوادا.

“ما در حال گرفتن چیزی است که ما اکسل در خدمت وعده های غذایی در عمده جلسات و رویدادها با هزاران نفر از شرکت کنندگان — و همان اعمال زیربنایی در مقیاس بزرگ و تخصص به تغذیه مردم در جامعه” Driehorst گفت. “این ازدواج مناسب خدمات به مشتریان و خدمات به جامعه ما است.”

این اقدامات می تواند یک مزیت برای هر دو شرکت است. وزارت کشاورزی ایالات متحده تخمین می زند که خرده فروشان و مصرف کنندگان زباله بیش از $161 میلیارد دلار از مواد غذایی در هر سال.

زباله های مواد غذایی “فوق العاده ای اقتصادی و اجتماعی و زیست محیطی عواقب” Tesarova گفت. کاهش ضایعات است “یکی از مهم ترین تلاش ها برای کاهش انتشار کربن و … (و) است که بسیار مربوط به موضوع برای صنعت مهمان نوازی است.”

نقد و بررسی-مجله متعلق به خانواده Las Vegas Sands Corp. رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Sheldon Adelson.

تماس با بیلی شولتز در [email protected] یا 702-383-0233. Follow @bailey_schulz در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>