سان فرانسیسکو می شود رستگاری در WCC مسابقات مردان

سان فرانسیسکو وارد شده به سواحل غرب کنفرانس مردان مسابقات بسکتبال به عنوان یک شماره 4 دانه در فصل گذشته با یک خداحافظی به یک چهارم نهایی و در داخل مسیر بازی کنفرانس نیروی عظیم منهدم کننده Gonzaga در نیمه نهایی.

اما دون رد شد توسط شماره 8 دانه پپرداین و صرف 2019-20 فصل آماده سازی برای مسابقات در نهایت قبل از حصول اطمینان از جمعه که نمی شود آنها یک-و-انجام دوباره.

شماره 5 San Francisco شتافت به 37-26 حاصل کار دو تیم منجر شود بیش از شماره 8 Loyola Marymount در Orleans Arena و نورد به یک 82-53 پیروزی و به یک چهارم نهایی. این دون که برنده چهار راست بازی خواهد کرد و اقیانوس آرام در روز شنبه برای حق به چهره دوم-رتبه Gonzaga در مرحله نیمه نهایی روز شنبه.

“این بسیار متفاوت از سال گذشته برای مطمئن” سان فرانسیسکو junior گارد چارلز Minlend گفت. “ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما در حال اوج. ما تا به حال برخی از یو پی اس و فراز زندگی در طول فصل. … امیدوارم این میتواند ما را به فردا.”

این دون بازگشت و با تجربه upperclassmen به یاد داشته باشید که همه به خوبی احساس از دست دادن سال گذشته به پپرداین. آنها در پایان فصل به طور منظم با یک 20-11 رکورد از جمله 9-9 علامت در بازی لیگ رو با سه برنده مستقیم به فصل به طور منظم.

سال اول مربی تاد طلایی گفت: او فکر می کند او در باشگاه است که هدف قرار دادن آن گام نشان داد جمعه با آنچه که او به نام سن فرانسیسکو کامل ترین تفرج در این فصل است.

این دون کنترل ضبط با 16-5 اجرا میدوی را از طریق نیمه اول و رسید دوباره دیر به ساخت یک دائم دو رقم منجر شود. Minlend حمله لبه در halfcourt و انتقال برای دون بودند که مایع و دقیق در تند و تلخ در صفحه نمایش از کار تیمی و اعدام است.

Minlend به پایان رسید و با 16 امتیاز 7 از 10 تیر با چهار کمک و هم تیمی های اردن Ratinho و Jimbo آرامش به ثمر رساند و 12 هر کدام.

“این مسابقات زمان و من فکر کردم بچه های ما انجام یک کار بزرگ از پله های” طلایی گفت. “این گروه واقعا انجام یک کار باور نکردنی از با هم آمدن. ما در حال هدف قرار دادن ما در گشاد گشاد راه رفتن در زمان مناسب است.”

پپرداین 84 سانتا کلارا 73 — Kameron ادواردز به ثمر رساند 21 امتیاز برای امواج برای آنها تمام پنج غذای گل در دو چهره است. Josip Vrankic به ثمر رساند 18 برای Broncos.

زنان

پپرداین 87 سنت مری 72 — هانا دوست ثمر رساند تا بازی-بالا 26 امتیاز 10-از-16 تیراندازی به جرقه ششم-کشت امواج. سام سایمونز led شماره 7 سنت مری با 24 امتیاز.

اقیانوس آرام 67 سانتا کلارا 49 — والری Higgins ارسال شده بازی اخیر 14 امتیاز و 11 پرتاب ریباند برای شماره 5 ببر که باز با یک 15-3 اجرا و رهبری 25-12 پس از سه ماهه اول. Ashlyn Herlihy رهبری شماره 8 Broncos با 11 امتیاز.

تماس با خبرنگار سام گوردون در [email protected] Follow @BySamGordon در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im