سامی هاجر برنامه های لاس وگاس ‘حزب’ اقامت

این استراتژی را انتخاب کرده است آبی به عنوان رنگ اصلی اما این هتل ساخت اتاق را برای یک lotta قرمز است.

سامی هاجر مشهور قرمز برای حرکت سوپاپ ماشین در حال برنامه ریزی یک اقامت برای Strat را “مستقل” چادر تنظیم در سمت شمال ملک است. او امیدوار است برای باز کردن این مجموعه در ماه ژوئن به عنوان یک تمرین برای تور تابستان و سپس حل و فصل را به یک آخر هفته برای هر ماه اقامت.

“من می خواهم برای ایجاد نهایی محیط زیست که در آن من می تواند پرتاب نهایی حزب مانند من انجام داده اند در کبو برای 30 سال برای تولد من اما در زمان دیگری از سال در اینجا در لاس وگاس است که واقعا حزب پایتخت جهان” هاجر گفت: شنبه قبل از نگه داشتن حافظه زنده قدرت عشق جشن و سرور در MGM بزرگ باغ که در آن او به نظر می رسد. “من از آنها بدم میاید برای قرار دادن Cabo دوم برای هر چیزی, اما من احساس می کنم در این مورد آن را باید به مقام دوم را به لاس وگاس.”

قالب را دنبال کنید هاجر را خشن, جشن تولد در کبو Wabo مغازه خواربار یا مشروب فروشی در کبو سن لوکاس. هاجر در حال حاضر صدور دعوت باز به چنین هنرمندان و دوستان به عنوان ریک اسپرینگفیلد, Billy Idol, Toby Keith Kenny Chesney, Neal Schon, Vince Neil و اعضای REO Speedwagon برای پیوستن به عیاشی.

قادر کارآفرین هاجر نیز به اجرا در نوار سمت کبو Wabo مغازه خواربار یا مشروب فروشی در سیاره هالیوود و همکاران با ستاره آشپز Guy Fieri در سانتو Fino بلانکو mezuila خط. او ایجاد شده است این مفهوم برای یک سری از آنجا که او در شهر برای Strat رسمی تغییر نام رویداد on Jan. 22. اتصال ذاتا شخصی: هاجر دوستان با طلایی سرگرمی معاون اجرایی رئیس جمهور و COO استیو فال نما ابزاری در هتل ملک-شبکه تعمیرات اساسی.

Arcana نیز اتفاق می افتد به یک rock ‘n’ roll فن که داوطلب خدمت سربازی John Waite از کودکان و بد زبان انگلیسی برای انجام به عروسی خود را به همسرش دانا Olliges Arcanaدر کائوآئی در سال 2005.

Springfield, همچنین مهمان در تغییر نام رویداد طبیعی کراوات برای یک مهمان و در نقش هاجر تولید به عنوان دو شریک در سامی ساحل نوار رم. پشت سر هم عملکرد “من انجام داده ام همه چیز برای شما” که هر دو ثبت شده (اسپرینگفیلد را ضربه بود; هاجر را نمی شد) است از سوال.

هاجر می خواهد تخیلی با همکاری headliners که آیا آنها صورتحساب یا نه. آن را لازم نیست که او حتی در شهر یا. یک ستاره می تواند انجام یک اگر آنها می خواهند در هاجر را نشان می دهد.

“من شده اند در این کسب و کار برای تمام عمر من” هاجر گفت. “من یک مقدار زیادی از دوستان راک و کشور دیدن.”

چوب زیر گهواره همچنین قصد دارد به استفاده از برخی از “مستقل” چادر موجود معماری و تولید اثر, مانند, scrims, و پیش بینی های ویدئویی. او همچنین با اشاره به پیاده روی در محیط زیست در کبو Wabo مغازه خواربار یا مشروب فروشی به انتظارنشسته بودند با میله و ایستگاه های مواد غذایی.

“هر کس می خواهد به انجام یک اقامت و مردم در حال انجام رزیدنتی اما من می خواهم برای ایجاد با Strat بچه ها که بیشتر از من رفتن به یک ساختمان و پخش آن را” هاجر گفت. “ما می خواهیم آن را بیشتر شبیه به یک رویداد یک محل برای طرفداران به در آمده که به طور مداوم در جای خنک.”

به نام هاجر می گوید او تصمیم گرفته نشده چه با — حال. “من مانند ‘سامی هاجر را به لاس وگاس, پارتی,’ چرا که آنچه در آن خواهد بود.”

بیشتر tented عمل

در موضوع برنامه نویسی در “سلسشیا” چادر لنگر نشان می دهد که اضافه کردن دو Transcend دونده-در فصل دوم از “america’s Got Talent” قهرمانان. هوایی هنرمندان مری الن ولف و Tyce نیلسون در نشان دادن آغاز و تا روز دوشنبه.

دو سال پیش بود که برای اولین بار طناب بند بازی و هوایی اواز یا موسیقی دو نفری که تا کنون در رسیدن به بالای صفحه 10 از “america’s Got Talent.”

‘پاتر’ گسترش

“گلدانی پاتر” تمدید شده است که در سحر و جادو اتاق زیر شیروانی در Bally از طریق ژانویه آینده. غیر مجاز تقلید مسخره امیز از تمام هفت کتاب های هری پاتر است underdog ضربه در اتاق دوباره با مضمون برای سحر و جادو در ژانویه گذشته است. تولید خود را جشن گرفت 350 عملکرد در فوریه. 29. نشان می دهد آمار نیست با هر شوخی مسخره و تهوع. اما آن را می آید به شما در چنین آتش سریع, سرعت, شما نوع نمی تواند کمک کند اما خنده. شب سرگرم کننده این.

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im