سامانتا Irby است همه رشد

یک مرد پس از قدردانی سامانتا Irby را در هنگام رابطه جنسی. Flattered او داد و آن را یک لایه بردار درمان است که متاسفانه خراشیده پوست خام. دفعه بعد Irby را خواستگار زدم در درب “تحمل هیچ چیز اما سرپوشیده چشم و نصب ضربان,” او نگران ملتهب نیم تنه او می خواهم تحسین قبل از. “خوب ol’ دماسنج, کیر” Irby می نویسد: یک واعظ گردان به اطراف اخلاقی خطبه: “به من یادآوری است که هیچ عمل خوب می رود مجازات و شما هرگز نباید هر چیزی را خوب همیشه برای هر کسی است.”

این misanthropic apothegm است از Irby جدید کتاب, وای هیچ با تشکر از شماکه عرضه در بالای این نیویورک تایمز‘s شومیز غیرداستانی پرفروش لیست دو هفته پیش. این Irby سوم مجموعه ای از مقالات اگر چه آنها همه به عنوان خوانده شده بیشتر شبیه به زیبایی ویرایش وبلاگ. Irby حرفه ای به عنوان یک نویسنده شروع بر روی مای اسپیس شد اما Blogspot سایت BitchesGottaEat ساخته شده است که نام او. او نوشت: در مورد زندگی او وجود دارد در طول تاری خط بین خاطرات و مقاله اشکال. Irby نگهداری می شود که سایت در حال اجرا از سال 2009 تا 2014 به عنوان آن را به دست آورد یک فرقه خوانندگان و در نهایت منجر به “وبلاگ-به-کتاب” انتشارات داستان موفقیت.

Irby نوشتن مخلوط اخیر حکایات داستان از او دشوار است در اوایل زندگی است. لخت استخوان ها مهم است که بدانید. او بسیار فقیر بچه در اوانستون ایالت ایلینوی و پدر و مادر او فوت کرد زمانی که او یک نوجوان بود. پس از آن او تا به حال شده است برای مراقبت از مادرش که دچار مولتیپل اسکلروزیس, برای مدت زمان طولانی. که بسیاری از مسئولیت به خرس در چنین سن مناقصه ها و مزایده اما آن را همراه با زندگی عملی درس. هیچ کس توضیح داد به جوان سامانتا چه نمره اعتباری بود و یا چگونه به یک و پس از ترک کالج او شروع به زندگی بزرگسالی در مورد آمادگی آن را به عنوان ممکن است به شود. این است که چرا بزرگسالان سامانتا خود را صرف چک های فانتزی شمع و آرایش گران است.

وای هیچ با تشکر از شما توسط سامانتا Irby.قدیمی, $15.95, 366pp.

که پس زمینه به Irby طولانی در حال اجرا نثر طنزهای تلویزیونی. کمدی ناشی از خراش ما عاقلانه-ترک خوردگی قهرمان می شود خودش را به عنوان او کار می کند روز خود را در بیمارستان پت و بریوز صحنه دوستیابی. جنس, حافظه, پول, مجتمع های روده ای و ناراحتی: کسانی که امضا Irby نقوش و ترکیب آنها را به هر دو بهترین جوک ها و غم انگیزترین داستان. برای مثال مقاله “ببخشید من گه در دیک خود را” از 2013 مجموعه گوشتی است که یک مشترک رسیدگی به مشکلات گوارشی و عاشقانه, ماجراجویی همراه سوزاننده چاقو لبه تحقیر. سامانتا زنده می ماند. او یاد می گیرد که او را “روده هستند hella غیر قابل پیش بینی. شما باید به منظور مقاربت مقعدی, دو روز پیش مثل اردک پکن.”

وای هیچ با تشکر از شما که چیزی از خروج از اوایل کتاب و وبلاگ پس از Irby شرایط تغییر کرده است. Irby منتقل شده از اوانستون به کالامازو, میشیگان, زندگی با همسر او که کودکان و نوجوانان. تبدیل در یک فلش از کوکتل شیطان به کسی است که به درک چگونگی ناودان کار Irby جدید زندگی بی درنگ برای یک نوع کاملا جدید از اضطراب.

این یک مقدار بیشتر رشد کرده است تا کتاب و کمتر غمگین تر از دیگران است. به جای شکایت در مورد رابطه جنسی با وحشتناک مردان Irby در حال حاضر grumbles محبت در مورد او گرانولی را کنار بگذارید-هیپی همسر و میان وعده های سالم او خرید. که در آن یک بار او نوشت: چامه برای “Re-پوشیدن ناخالص با سخت فاق” در حال حاضر Irby به یاد داشته باشید نه به سوگند در مقابل کودکان است. برای دیرین فن Irby کار آن را به یک لذت واقعی به عنوان خوانده شده در مورد امن و شاد جای او در بر داشت خودش را حتی اگر حوادث بسیار سرگرم کننده به عنوان خوانده شده.


فرهنگ تغییر کرده است, بیش از حد. Irby به صراحت در مورد بدن خود و امتناع از شمع آن را با شرم احساس رادیکال که گوشتی برای اولین بار بیرون آمد. که کتاب باز می شود با یک لیست از درک فیزیکی عیوب مانند “تلویزیون بزرگ mons pubis” و “زرد پا پایین.” این همچنین شامل برخی از پاراگراف در مورد Irby وزن که احتمالا نمی توانید امروز منتشر شده تا کنون است امریکا را تحمل کاهش یافته است برای گوش دادن به مردم انتقاد fat women—جالب است که با توجه به مهم Irby شده است به آن را تغییر دهید.

در آن اوج قرار BitchesGottaEat متصل شد هر دو به چربی پذیرش جنبش حاضر و به یک جامعه پر رونق از زنان وبلاگ نویسان ابداع روش های جدید برای نوشتن در مورد زنان بدن و ذهن. تاثیر وبلاگ نویسان ساخته شده است که وحشی کمدی از واژن خود و سرگرم کننده ساخته شده از احمقها در رژیم غذایی بوده است و ماندگار. این بیشتر از یک سبک هتاک تقریبا قشنگ گاهی بی بند و بار—از مجموعه ای از ارزش ها است. بسیاری از این وبلاگ ها نیست, ویرایش شده, البته, است که احتمالا به همین دلیل Irby سایت هنوز میزبان بسیار توهین آمیز پست با عنوان “من سعی کردم به یک قد.”

همراه با دوست و همکار گاه به گاه Lindy غرب Irby آمد به بهگزارش که شورش. آنها و بسیاری از آنلاین مقلدان آورده ballsiness به روایت مدرن چاق, زن با تجربه به خصوص که آن را به جنس می آید. Unapologetic ناشی از گلو و واقعی و جدید که حساسیت در حال حاضر بلد به جریان اصلی تبلیغات (وجود هر گونه لباس زیر تبلیغات بدون داغ به علاوه اندازه مدل های دیگر؟) و برنامه های تلویزیون. برای مثال زمانی که غرب خود خاطرات Shrill, شد, یک برنامه تلویزیونی برای Hulu بازیگران Aidy برایانت Irby نقل مکان کرد به طور موقت به لس آنجلس برای نوشتن آن—تجربه او وجود دارد به شکل یک مقاله در وای هیچ با تشکر از شما. او نوشت: مشهور “fat, دخترک معصوم, استخر, پارتی” قسمت یک فانتزی در آزاد, شاد, گوشت بود که تا کنون نشان می دهد بهترین قسمت.

که زرق و برق دار, تکه از تلویزیون یک مثال خاص از Irby نفوذ در فرهنگ اما وبلاگ بوم تا به حال بیشتر منتشر و نامحسوس اثرات بیش از حد. در نشان می دهد مانند دختران, Broad City, Fleabag در, قتل حوایا نگهداری بالا, “وبلاگ طنز” داشت جای خود را در تلویزیون. کمی بیگانه کمی فاحش و خیلی خنده دار تر از The Big Bang Theory, این موج جدید از تلویزیون کمدی مدیون بدهی پرداخت نشده مستقل وبلاگ نویسان مانند Irby.

پس چرا نمی سامانتا Irby زندگی در L. A. در بالای یک شمع عظیمی از پول ؟ یک مقاله در وای هیچ با تشکر از شما اطلاعات چگونه Abbi Jacobson, co-creator of Broad Cityرشد با وسواس Irby کار و تعقیب او را برای یک جلسه برای ماه. ژاکوبسن ایمیل sat پاسخ داده نشده و تا زمانی که او در نهایت پرواز به ایالت ایلینوی به دیدار Irby امید به صحبت کردن با او را به نوشتن یک برنامه تلویزیونی بر اساس گوشتی. اکراه Irby موافقت کرد و این جفت ارز رفت و برای تلفن های موبایل. FX اعلام کرد که آنها می خواهم برداشت تا نشان دهد در سال 2016 اما این معامله fizzled از. در حال حاضر Irby در گفتگو با کمدی مرکزی برای تولید گوشتی.

بخش دشوار خواهد بود برای پیدا کردن سمت راست بازیگر به رهبری گوشتیبه عنوان هر چیز کمتر از کامل Irby جذابیت-حمله خواهد بود ناامید کننده است. تا آن زمان, وای هیچ با تشکر از شما‘s نقطه در لیست پرفروشترین یک دیرهنگام اما سخت به دست آورده نماد برای به رسمیت شناختن امریکا با استعداد ترین طنز نویسنده و اثبات این که خط بین “وبلاگ” و “مقاله” در نهایت از هم پاشیده در دسترس نباشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>