سام لیبرمن, نوادا, دانشگاه السلطنه می میرد در 58

دانشگاه السلطنه سام لیبرمن دیرین نیروی در نوادا دموکراتیک سیاست و آموزش عالی مدافع دهه روز جمعه درگذشت. او 58.

“ما ویران شد به یاد سام مرگ” صدراعظم تام رایلی در بیانیه ای گفت. “او بسیار پرشور در مورد نوادا سیستم آموزش عالی عمومی و او مراقبت عمیقا در مورد بهتر سیستم ما برای دانش آموزان ما.”

Board of Regents رئیس Jason Geddes افزود: “من هرگز ملاقات بیشتری برای حمایت از دانش آموزان و نگرانی های خود را. او یک رهبر بزرگ و یک دوست بزرگ. من کاملا شوکه و متاثر از این اخبار است.”

علت مرگ اعلام نشده است.

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak گفت در توییتر او دستور داد پرچم ها به پرواز در نیمه کارکنان و تا روز دوشنبه به افتخار لیبرمن.

“من غمگین برای یادگیری در مورد عبور از میهن Board of Regents عضو سام لیبرمن یک قهرمان از آموزش عالی در نوادا جنگنده برای کسانی که بیشترین آسیب پذیر در جامعه ما و واقعا فرد خوب” Sisolak گفت در توییتر. “سام خواهد بود بشدت از دست رفته خود و خانواده و دوستان و همه او را لمس کرد.”

لیبرمن فارغ التحصیل از UNLV درآمد در رشته مددکاری اجتماعی در سال 1996. او به هیئت مدیره در سال 2014 و اخیرا بود که منجر جستجو برای رئيس جمهور جدید از UNLV.

“سام عاشق UNLV و دیدم عالی آموزش و پرورش به عنوان یک زندگی در حال تغییر مسیر برای Nevadans” گفت: Trevor هایس یک همکار السلطنه که انتخاب شد در همان سال به عنوان لیبرمن. “او همیشه به ارمغان آورد یک چشم انداز منحصر به فرد بود و یک چشم برای لکه بینی موانع غیر ضروری است که فرصت های محدود برای برخی از ما آسیب پذیر Nevadans.”

لیبرمن بود همه جا, حضور, در, آموزشی بشردوستانه و رویدادهای سیاسی. او به عنوان رئیس نوادا حزب دموکرات از 2008-2011 زمانی که دموکرات نوادا دیدم بزرگ دستاوردهای ثبت نام با انتخابات از باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا و انتخاب مجدد از آن ایالت و سناتور ” هری رید.

“سام لیبرمن بود کسی که تا به حال بنده های عمومی قلب” رید در بیانیه ای گفت جمعه. “او مهم و در عین حال اغلب آرام و پشت صحنه کار برای کمک به ایجاد دولت ما حزب را به آنچه در آن است امروز. و او این کار را برای دلایل درست. او مبارزه را به مطمئن شوید که کسانی که با معلولیت به حال یک صدا و یک صندلی در پشت میز. در واقع او جنگیدند به همه یک صدا. من همیشه سپاسگزار است که من تا به حال شانس خود را برای رسیدن به او را می دانم و نوادا همیشه یک جای بهتر چون از تعهد او به ارزش هایی که ما دولت بزرگ است.”

مایکل سبز, استاد تاریخ در UNLV می دانستند لیبرمن برای چند دهه. “سام تا به حال یک انگشت در هر پای” او گفت:. “اگر حزب دموکرات انجام شد چیزی نبود که رسمی تا زمانی که سام وجود دارد.”

سبز گفت: خدمت به عنوان نایب السلطنه به معنای چیزی خاص را به لیبرمن, اگر چه او همواره مورد علاقه نوادا مدرسه.

“او خودش را به عنوان یک السلطنه (نوادا در سیستم آموزش عالی) اما او بلد UNLV قرمز” سبز گفت.

لیبرمن در حال اجرا بود برای انتخاب مجدد به منطقه 5 صندلی که شامل لاس وگاس و شمال لاس وگاس. نام او هنوز هم به نظر می رسد در ژوئن 9 اولیه رای گیری در کنار آن از سه رقبا از جمله نیک “Doc” Spirtos که لیبرمن را شکست داد و شش سال پیش برای این کار است.

تماس با استیو گشاید در [email protected] یا 702-383-0253. Follow @SteveSebelius در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>