سابرینا Ionescu, اورگان, رول گذشته آریزونا در Pac-12 مسابقات

امنیت اورگان گزاره دشوار زمانی که اردک در حال گرفتن فقط یک شات در یک میدان رو در اختیار. زمانی که آنها باید دوم و سوم به نظر می رسد آنها تقریبا غیر قابل توقف.

بالا-کشت اورگان شات 53 درصد از طبقه و 14 ریباند تهاجمی به 16 دوم-شانس امتیاز در 88-70 پیروزی شماره 4 دانه آریزونا در Pac-12 مسابقات بسکتبال زنان نیمه نهایی شنبه شب در ماندالای خلیج حوادث مرکز.

“من فکر می کنم شکستن لحظات بودند حمله ریباند” آریزونا مربی Adia بارنز گفت. “وجود دارد ما دفاع جامد. ما از دست رفته بر روی تخته 39-22 با 14 توهین آمیز است. اگر شما می خواهم که به من گفت که من می خواهم که گفت: ما را از دست داده اند 40.”

اردک (30-2) پیشرفته برای بازی های قهرمانی برای سومین سال متوالی. آنها دیدار با برنده اواخر نیمه نهایی بین شماره 2 UCLA در مقابل شماره 3 دانشگاه استنفورد.

این تیم در ترکیب برای مسابقات-ضبط 25 3-اشاره گر با اورگان رفتن 15 31 و آریزونا هدف قرار دادن 10 از 21.

سابرینا Ionescu به حال 31 امتیاز و نه ریباند و هفت پاس گل شد و تمام وقت گلزن پیشرو در Pac-12 تاریخ مسابقات است. او 323 امتیاز گرفتی مجموع 321 گل استنفورد را Nnemkadi Ogumike از سال 2009 تا 2012.

“قطع شبکه در صورتی که یک رکورد, این چیزی است که من می خواهم” Ionescu گفت. “امیدوارم سه مطلب بروید.”

اورگان هرگز ازمایش کرده و ارین Boley داغ تیراندازی یکی از دلایل عمده. او به ثمر رساند 10 از 18 امتیاز در سه ماهه اول و که باز همه چیز را برای Ionescu و رو به جلو Ruthy Hebard که تا به حال 14 امتیاز و 11 پرتاب ریباند.

اردک نیز در زمان مراقبت از توپ با 26 پاس گل در برابر 11 گردش.

“ادبانه ما کارآمد ترین تیم در کشور توسط یک راه طولانی” اورگان مربی کلی گور گفت. “ما درست تیراندازی در صد بهتر است در کشور. گردش مالي ما نسبت بهترین است. این یک بسکتبال خوب تیم هجومی ما تیم نخبگان یکی از بهترین در تمام دوران کاملا رک و پوست کنده.”

Aari مک دونالد گل 34 امتیاز برای کمک به حفظ آریزونا (24-7) در بازی و سپس درگیر شد که سابق آریزونا بازیکن فوتبال در دوون آبجو به او پیشنهاد.

“ما راه رفتن دادگاه و من برادر من, قیافه, مانند, ‘هی بیا اینجا,'” مک دونالد گفت. “او تا به حال گوشی خود را در. گفتم: ‘آنچه که او انجام شده است؟’ و سپس من دوست پسر, دوون. گفتم: “صبر کنید. چه؟’ من در ثبت نام ” آیا شما با من ازدواج کن؟’ با همه خانواده من وجود دارد”.

کیت ریس اضافه شده 13 امتیاز برای آریزونا و سابق Centennial بالا ستاره سام توماس به ثمر رساند و هشت از نقاط در سه ماهه سوم.

تماس Jason Orts در [email protected] یا 702-387-2936. Follow @SportsWithOrts در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im