ساعتچی & ساعتچی NY نام دانیل Lobatón به عنوان مدیر خلاق افسر

دانیل Lobatón ترویج شده است از مدیر اجرایی خلاق به رئیس خلاق افسر از ساعتچی & ساعتچی, New York.

او جایگزین Taras در Wayner که در سمت چپ این سازمان در ماه اکتبر به عضویت Wunderman تامسون شمال امریکا است. با توجه به ساعتچی & ساعتچی نیویورک Lobatón انتصاب علائم اولین بار در آژانس است و با توجه به بالا خلاق نقش به کسی که داخلی است.

Lobatón پیوست ساعتچی & ساعتچی نیویورک در سال 2017 به عنوان مدیر خلاق. قبل از آن او می خواهم برگزار شد مدیر خلاق مواضع در سازمان از جمله سوم گوش (قبلا LatinWorks) و VMLY&R. در ساعتچی & ساعتچی نیویورک او کمک کرد ایجاد جزر و مد محبوب “آن را جزر و مد, آگهی” کمپین بازیگران David Harbour زد که در طول سوپر باول در سال 2018 است. او همچنین مشغول به کار در جزر و مد “لباس شب” کمپین که پخش در پاییز گذشته.

علاوه بر این او را به رهبری تلاش های خلاق برای ملی سندرم داون جامعه از جمله یک کمپین است که عرضه در سال گذشته که dispels کلیشه ها در مورد افراد مبتلا به سندرم داون.

در نقش جدید خود او را به گزارش ساعتچی & ساعتچی نیویورک مدیر عامل Andrea Diquez. او گفت: Lobatón را “تعهد به هنر و صنعت خود و تغییر رویکرد” او را مناسب برای این کار به خصوص در این زمان نامشخص است.

“من عاشق کار کردن با دانیل بیش از سه سال گذشته و تماشا او را استعداد خلاق و مهارت های رهبری رشد و تکامل با هر پروژه او درگیر شده است در” Diquez گفت. “او بسیار متنوع, پس زمینه, که من فکر می کنم کلید در زمان هایی از این. در حال حاضر مشتریان ما نیاز به خلاقیت و سرعت و غنی مانند قبل از هرگز. در حالی که ما در حال برنامه ریزی برای ساخت این اطلاعیه زیر بهتر است شرایط ما با افتخار به او به عنوان رئیس ما خلاق افسر همانطور که ما حرکت به یک واقعیت جدید است.”

با توجه به ساعتچی & ساعتچی نیویورک او را به ادامه بازی یک “جدایی نقش” در آژانس جزر و مد تیم علاوه بر رهبری وظایف.

“با آندریا ما در حال ساخت یک فرهنگ است که حول محور ایده های همکاری و هل دادن مرزهای آنچه که تبلیغات می تواند انجام دهد” Lobatón گفت. “این هفته تیم ما نقل مکان کرد و سریع به راه حل های خلاقانه به مشتریان ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im