رایان رینولدز’ جدید نعناع آگهی های تلفن همراه بسته بندی شده است با خود, مسخره, جوک و تخم مرغ عید پاک

قبل از همه گیر نعناع همراه بود در روند فیلمبرداری “حماسه اول تجاری” با توجه به بودجه حامل تلفن همراه مالک جدید رایان رینولدز. اما مانند هر چیز دیگری که در انتظار او توضیح می دهد که در یک نقطه جدید امروز منتشر شد که او فیلم برداری از خانه خود را.

به جای هر آنچه که او برنامه ریزی شده بود—که به نظر می رسد که درگیر یک خروش ببر و جنگلی روگذر شات—رینولدز ایجاد یک کلاسیک به صورت اسلاید برای نشان دادن قدرت پردازش نعناع تلفن همراه. قابل توجه آن فقط 15 دلار در هر ماه است. نیز وجود دارد هیچ فروشگاه های خرده فروشی و اعضای نامحدود بحث و متن در سراسر کشور و شاید این کارخانه بر اساس ؟ هر چند که به نظر می رسد مانند یک کشش. بهترین نیست به همه چیز اعتقاد دارم که شما به عنوان خوانده شده در یک ارائه پاورپوینت.

پس از آن نوع می رود ریل. رینولدز ساندویچ چندین با تشکر از شما اسلاید به ارائه کارگردانی سوی هیچ یک به طور خاص و به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش نشان می دهد یک هرج و مرج دسکتاپ از جمله پوشه های “بد بلیک-عکس” “کتاب بگویم که من خوانده ام” و چند homages به کانادا میراث مانند یک سند پر از مورد علاقه خود را سلطنتی کانادا اسب. او همچنین نشان می دهد یک نمودار دایره ای نشان می دهد که 60 درصد از فیلم های خود را باید طرح ، نسبت به او نشان می دهد یک کلیپ کوتاه از مامان گفتن او را که او افتخار می کنم.

“این یک زمان عجیب و غریب به ایجاد محتوا و ما فکر تصدیق بود که صادقانه تر و در این مورد سرگرم کننده” رینولدز گفت Adweek.

در حالی که واضح است به بینندگان است که این بیماری همه گیر کوروناویروس که باعث تغییر در نعناع تبلیغات برنامه رینولدز نمی کند در واقع آن را می گویند با صدای بلند. به جای او به نوعی زمزمه “شما می دانید” تقریبا به عنوان اگر ما در حال صحبت کردن در مورد You-Know-Who.

رینولدز خریداری نعناع تلفن همراه در ماه نوامبر و حرکت مشخص شده دوم خود را تاخت و تاز کردن به مالکیت کسب و کار پس از خرید اکثریت سهام در حمل و نقل هوایی جین در اوایل سال 2018 است. آن را در بخش بازاریابی خود را برای gin شرکت پر شده با نام تجاری منحصر به فرد از خشک deprecating طنز و شوخ طبعی است که او را به دست آورده یک نقطه در Adweek سالانه 100 خلاق در تابستان گذشته.

پس رینولدز خریداری نعناع, تلفن همراه, توسعه بوده است, بسیار پایین کلید نسبت به جریان مانع از حمل و نقل هوایی جین. این شرکت به دور رایگان خدمات همراه در طول سوپر جام و داده های نامحدود برای تمام مشترکین برای کمک به مردم در زمان شروع این بیماری همه گیر که او اعلام کرد در پست های صوتی به هر نعناع مشتری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>