رایان رینولدز چپ های صوتی برای نعناع مشترکین تلفن همراه

در صوتی که شروع به ظاهر در این گوشی از هر نعناع مشترک تلفن همراه در روز جمعه حامل همراه عجیب و غریب, صاحب, رایان رینولدز, اعلام جدید داده نامحدود برای تمام طرح برای کمک به مردمی که در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

رینولدز خریداری سهام مالکیت در بودجه شرکت مخابراتی تلفن همراه در ماه نوامبر گفت: در آن زمان که آن را نمایندگی بیشتر “رویکرد عملی به ضروری ترین فن آوری است.” این شرکت دوم او خریداری شده در چند سال گذشته—رینولدز خریداری سهام مالکیت در حمل و نقل هوایی جین در اوایل سال 2018 است.

این Deadpool ستاره شناخته شده در دنیای بازاریابی برای تبلیغ خود مانع از آن قرار دادن علامت تجاری خود را با نام تجاری خشک, deprecating طنز جلو و مرکز. برای حمل و نقل هوایی جین او ایجاد turducken تبلیغات تلویزیونی ساخته شده تمام ویدئو توضیح میدهد که چگونه misting این توت درخت عرعر با اشک راز روح صاف و طعم و اعلام کرد ادغام با ویرجین آتلانتیک. با نعنا موبایل او فقط گرفتن آغاز شده است.

صوتی حرفه ای آغاز می شود. رینولدز معرفی خود و توضیح می دهد که نعناع مشترکین تلفن همراه می توانید فضای مجاز: نامحدود دیتا اضافه شده به طرح خود را به صورت رایگان در صورت نیاز به آن را در طول این زمان. پس از همه, ما در حال گذراندن یک جهنم از یک زمان بسیار بیشتری را بر روی تلفن های ما.

پس از آن او شروع به سخن بی ربط. رینولدز گفت: دلیل واقعی او بود که او را خسته و او نمی تواند خود را به انجام هر یک از چیزهایی که او گفت: او را در قرنطینه مانند پایان اولین فصل از کتاب او شروع به انجام یوگا بیشتر و یا بهتر شدن پدر و مادر است. اگر این می رود برای بسیاری دیگر گفت: او احتمالا فقط تا پایان خواستار هر نعناع مشترک تلفن همراه به صورت جداگانه.

نعناع موبایل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de