Rubicon پروژه تایید تندتر کاهش بودجه پیش از تکیه Q2

Rubicon پروژه امروز گزارش درآمد $36.1 میلیون دلار برای سه ماهه اول سال 2020 و پیش بینی چشم انداز تاریک و دلگیر برای سه ماهه آینده در آن درآمد اول گزارش پس از تکمیل خرید خود را از Telaria در تاریخ 1 آوریل.

مرزی از دست رفته خود در سه ماهه اول پیش بینی حدود 1 میلیون دلار است. Telaria درآمد $بود 15.1 میلیون پایین حدود 20 درصد از سه ماهه قبلی است. Rubicon انتظار Q2 درآمد بین $36 میلیون و 39 میلیون دلار به طور موثر پاک کردن Telaria را Q1 درآمد.

کسب شد و انتظار می رود به ایجاد هزینه سودمندی یا پس انداز بین $15 میلیون و 20 میلیون دلار رسید که این شرکت اعلام کرد این قرارداد در ماه دسامبر. اما مرزی گفت: کاهش هزینه خواهد شد به احتمال زیاد بیش از 20 میلیون دلار با توجه به تاثیر مالی از coronavirus بیماری همه گیر.

این شرکت همچنین گزارش شده است که تبلیغ صرف نوسان قابل ملاحظه ای پس از همه گیر ضربه با صرف کردن 30 درصد به طور متوسط در ماه آوریل است.

“ما تو را دیدم برخی از تخریب بیش از نیمه اول ماه و سپس یک ثبات در نیمه دوم گفت:” Rubicon پروژه CFO David روز. “به طوری که هدایت است که بر اساس آن.”

مرزی نیز تایید کرد که آن را گذاشته حدود 8 درصد از ترکیب کارکنان به عنوان Adweek قبلا گزارش شده است. این شرکت گفت: بیشتر اقدامات کاهش هزینه ها در آینده از جمله 30% کاهش پرداخت برای مدیر عامل شرکت مایکل بارت.

“با توجه به زمان بندی در اجرای این سودمندی و تاثیر یک بار قطع و هزینه های دیگر اکثریت کاهش خواهد بود تا اواخر سال 2020 اما باید به طور کامل متوجه شدم در اوایل 2021” شرکت گفت: در درآمد خود را پر کردن. “علاوه بر این با توجه به تاثیر قابل توجهی ناشی از رمان coronavirus گیر ما مصرف اضافی کوتاه مدت اقدامات از جمله جبران کاهش استخدام یخ تاخیر برخی از هزینه های سرمایه ای و همانطور که انتظار می رود باید پایین تر از هزینه های بازاریابی حوادث و مسافرت است. ما انتظار داریم که این زمان به طور موقت کاهش خواهد ما را بهره مند شوند و بلافاصله در محل باقی می ماند تا زمان ما شاهد یک بهبود پایدار درآمد.”

مرزی و Telaria معامله شده این شرکت بزرگترین مستقل عرضه پلت فرم. مرزی سهامداران نگه 52.9 درصد از ترکیب شرکت.

Telaria را به تلویزیون متصل درآمد بالغ بر $9.1 میلیون تا 74 ٪ در سال بیش از سال است. مرزی به دنبال Telaria برای فن آوری خود را در CTV خواهد شد که یک نقطه کانونی در ترکیب استراتژی شرکت.

بارت گفت: این شرکت با تمرکز بر ادامه سرمایه گذاری خود را در CTV, شتاب عرضه مسیر بهینه سازی و رشد تقاضا manager یک ابزار برای کمک به ناشران پیاده سازی هدر مناقصه از طریق prebid.

بارت گفت: این شرکت با 156 مشتریان با استفاده از تقاضای مدیر تا از 86 سه ماهه گذشته.

بحران مالی کنونی kickstarted SPO به هر دو خریداران و فروشندگان نگران است که شرکای خود را ممکن است به طور پیش فرض. بارت گفت: Rubicon همکاران در هر دو خرید و فروش-طرف به دنبال کیفیت.

“این یک پرواز به کیفیت در یک زمان مثل این و بدیهی است که بزرگترین پسر ما باید به رقابت در برابر گوگل” بارت گفت. “من فکر می کنم که اگر شما نگاهی مستقل, بازیکنان هیچ کس به نظر می رسد کاملا مثل ما از ترازنامه نظر ثبات دسترسی به سرمایه و کسی که شده است وجود دارد برای ناشران تا زمانی که ما داریم. بنابراین من احساس می کنم واقعا خوب در مورد که در آن ما نشستن در کل این قطعه از SPO, پازل, اما یک پازل با این وجود.”

به طور جداگانه مرزی و Telaria شد دو تا از این بیشتر به طور گسترده ای استفاده می شود SSPs. با توجه به نظرسنجی اخیر از تبلیغات برداشت 26 درصد از ناشران با استفاده از خط مرزی بستن آن با Verizon رسانه ارائه به عنوان چهارم-بیشتر-استفاده SSP. Telaria صفوف گره خورده است برای 11th در 13٪.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>