Rubicon پروژه و Telaria ادغام و تبدیل به بزرگترین مستقل SSP

بینش کلیدی:

  • “ما در حال آماده به خالص acquirer هنگامی که آن را همه گفته و انجام می شود.”
  • شرکت در ترکیب هل دادن سخت در CTV در حالی که هنوز هم وجود دارد هیچ بازیکن غالب.

Rubicon پروژه و Telaria خود را بسته ادغام صبح امروز رسما تشکیل بزرگترین مستقل با عرضه پلتفرم در بازار است.

این شرکت که اعلام خواهد کرد که یک نام جدید در ماه های آینده در حال آمدن است با هم در طول coronavirus همه گیر است که با قرار دادن فشار بر اقتصاد جهانی و ناشی از بودجه های آگهی به کوچک شدن.

پس از اتمام معامله در ترکیب شرکت 143 میلیون پول نقد در دست و بدون بدهی. مایکل بارت مدیر عامل شرکت مرزی پروژه گفت: با داشتن چنین قوی ترازنامه خوش شانس است که در این نظر مالی نامشخص زمان.

“ما این را به عنوان یک فرصت برای اثبات به مشتریان ما که ما که پایدار مقیاس جهانی بازیکن که با آنها در زمان و همچنین با آنها در واقعا سخت نیوز” گفت: بارت است که در حال حاضر مدیر عامل شرکت به همراه شرکت در مصاحبه.

به تازگی در ترکیب شرکت خواهد شد که تجارت در بازار بورس نیویورک به عنوان RUBI به نظر می رسد مجموعه ای برای به دست آوردن حتی بزرگتر. مرزی گزارش شده $156 میلیون دلار درآمد برای 2019; Telaria گزارش $68 میلیون دلار درآمد بیش از مدت مشابه.

“من واقعا فکر می کنم این نامه از با هم آمدن… فرصت است که ما احساس می شد و بیشتر تحکیم و که ترکیبی از دو شرکت می تواند سرعت بخشیدن به که تحکیم” بارت گفت. “در حال حاضر شما باید این وحشتناک افت [از coronavirus]. ما قطعا دیده می شود در موارد گذشته مانند سال 2008 که می بینید تحکیم. من فکر می کنم ما در حال آماده به خالص acquirer هنگامی که آن را همه گفته و انجام می شود.”

در حالی که این معامله این است که در صورتحساب یا لیست به عنوان یک ادغام مرزی سهامداران خود را 52.9 درصد از ترکیب شرکت. خط مرزی را هدف قرار Telaria به طور خاص برای قابلیت های خود را در تلویزیون متصل.

Telaria مدیر عامل علامت Zagorski است که در خدمت به عنوان رئیس جمهور و COO از شرکت های جدید است. او گفت: موانعی پس از ادغام به احتمال زیاد خواهد شد از جمله در زمینه حسابداری و امور مالی.

تا پایان سال 2020 ترکیب شرکت خواهد شد که تقریبا 50% از درآمد خود را به تصویری و CTV می تواند تا 20 درصد از درآمد کل با توجه به تجزیه و تحلیل از کریگ-Hallum سرمایه ،

“فیلم به عنوان یک کل خواهد بود اکثر کسب و کار ما در چند سال آینده” Zagorski گفت Adweek. “اگر شما ترکیب CTV با outstream دسکتاپ و…. من می توانید ببینید که بزرگترین تکه از کسب و کار ما.”

تلویزیون متصل آگهی صرف انتظار می رود که برای رسیدن به $8.9 میلیارد دلار تا پایان سال 2020 با توجه به eMarketer اما محدودتر در مقایسه با 70 میلیارد دلار صرف خطی در تلویزیون. هنوز وجود داشته باشد بیشتر در تلویزیون پرداخت خانواده ها از عدم پرداخت تلویزیون خانوار در ایالات متحده توسط 2023 با توجه به eMarketer.

تریسی Scheppach مدیر عامل و بنیانگذاران توجه بیشتر رسانه ها گفت که در حالی که بیشتر مردم در حال برش طناب ترکیب شرکت می تواند در دستیابی به “حرکت بالادست” به خطی تلویزیون برای گرفتن سهم بیشتری از بودجه های آگهی.

“اگر شما می توانید نشانی در CTV و نشانی در خطی خواهد بود که بسیار قدرتمند با هم” Scheppach گفت.

ترکیب شرکت موقعیت خود را به عنوان فروش-سمت نسخه از تجارت میز تا حد زیادی مستقل omnichannel پلت فرم. آن هم رفتن سر به یک نوپای CTV بازار که در آن Telaria در حال حاضر برخورد با امثال Hulu و پلوتون تلویزیون که هنوز برای دیدن هر یک بازیکن تسلط بر فضا راه Google و Facebook را در سراسر دیجیتال.

“من فکر می کنم در دراز مدت تمرکز خواهد شد در ترکیب توانایی شرکت را به نفع خود کسب و کار به عنوان عرضه مسیر بهینه سازی سرعت بخشیدن به روند گفت: Jason Kreyer ارشد تحلیلگر تحقیقات در Craig-Hallum.

“اگر خط مرزی می تواند جابجایی آگهی های دیگر سیستم عامل است که باید در نهایت درایو شتاب در رشد درآمد زوج با بهبود سودآوری است. با توجه به این تجارت روی میز همواره قرار داده تا 30%+ رشد و حاشیه Ebitda من فکر می کنم کسانی هستند که استانداردهای سرمایه گذاران به دنبال به اعتبار ‘تجارت میز فروش, سمت,'” Kreyer گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>