RTC اتوبوس سواران ورود از طریق درب عقب برای محافظت از رانندگان

سواران در منطقه ای کمیسیون حمل و نقل جنوب نوادا اتوبوس در حال حاضر خواهد شد را وارد کنید از طریق درب عقب به عنوان بخشی از تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

این حرکت که با هدف از بین بردن, از تعامل با مشتریان است. تنها سواران در صندلی چرخدار و یا کسانی که نیاز به کمک در شبانه روزی را وارد کنید از طریق درب جلو.

سواران در حال حاضر باید خود را پرداخت کرایه در rideRTC برنامه و یا در یک پاس تلوان ماشین آلات قبل از سوار شدن.

رانندگان اتوبوس در حال حاضر ایمنی محوطه اطراف صندلی های خود.

“ما یکی از تنها تعداد کمی از سازمان های حمل و نقل با ایمنی محوطه را پوشش می دهد که (رانندگان) گفت:” فرانسیس جولین RTC معاون مدیر عامل شرکت. “ما چک کردن با دولت فدرال حمل و نقل و … شروع شنبه ما را به طور کامل پیاده سازی عقب-درب ورود به خودرو. وجود دارد خواهد بود در واقع نوار احتیاط در مقابل اتوبوس بنابراین مسافران نمی تواند از طریق جلو.”

اجرای عقب-درب ورودی بود و انتظار می رود برای ادامه از طریق آخر هفته قبل از آن در نهایت در استفاده از systemwide.

علاوه بر این RTC شروع توزیع ایمنی ماسک برای رانندگان شنبه شب پس از دریافت مدتها در انتظار حمل و نقل است.

“ما یک بار دیگر واقعا فعال” Julien گفت. “ما منتظر یک زمان واقعا طولانی برای دریافت آن facemasks با کمبود است که همه را زیر شده است. ما باید بیشتر سفارشات در حال انتظار نیز هست.”

رانندگان نیز ارائه شده با دستکش و ضد عفونی کننده دست.

این ادغام اتحادیه حمل و نقل محلی 1637 پخش نگرانی های پیش از RTC اعلام در هر دو مورد به عنوان خوانده شده-درب ورودی و ماسک توزیع شده است.با دو نفر از کارکنان RTC-قرارداد شرکت های MV حمل و نقل و Keolis تست مثبت برای رمان coronavirus ماه گذشته “ما شماره یک نگرانی است که ایمنی راننده گفت:” جان فاستر ATU محلی 1637 جمهور. “ما رسیده به MV (حمل و نقل) و آنها را به خارج از RTC. … ما کارکنان خط مقدم اما ما هرگز به رسمیت شناخته شده به عنوان کارکنان خط مقدم. ما بدون توجه از فرماندار (استیو Sisolak); هرگز او ذکر حمل و نقل هرگز او را فریاد به حمل و نقل برای اینکه ضروری است با در نظر گرفتن پرستاران برای کار و کارگران بیمارستان. آن را مانند ما منسوخ شده و ما در حال چنین رفتار شود.”

از RTC افزایش آن تمیز کردن و ضد عفونی از اتوبوس ها در ماه گذشته با آژانس وسایل نقلیه تمیز بودن شبانه و تشویق اجتماعی فاصله با قرار دادن علائم بر روی صندلی.

از RTC ادامه خواهد داد به پایبندی به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری دستورالعمل و تحول خواهد شد به عنوان کسانی که, توصیه, انجام, Julien گفت.

بسته شدن غیر ضروری کسب و کار نیز تحت تاثیر درایور قابلیت استفاده از دستشویی در حالی که خود را در راه است که ATU همچنین هشدار داده RTC و پیمانکاران آن به.

رانندگان هم اکنون می توانید استفاده از هر سرویس بهداشتی در نزدیکی یک متوقف کند حتی اگر این به معنی راه رفتن چند دقیقه برای رسیدن به آن Julien گفت. علاوه بر این RTC راه اندازی سیستم به انتظار اتوبوس در نقاط مختلف که در آن یک سرویس بهداشتی در دسترس است که در آن انتظار راننده می تواند در طول مسیر برای یک زمان کوتاه است.

“آنها می توانند هر دو به یک ترمینال و یا در هر نقطه که خارج از مسیر و رفتن به دستشویی و سپس گرفتن با اتوبوس دیگر و سوئیچ اتوبوس” Julien گفت. “به طوری که راه وجود دارد این است که همیشه یک اتوبوس در ترمینال در انتهای مسیر است.”

تماس با میک Akers در [email protected] یا 702-387-2920. Follow @mickakers در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>