روزن کمک می کند تا ستاره راک است و از بازگشت به آمریکا

واشنگتن — دختر سابق, پیچ خورده, خواهر, خواننده, دی اسنایدر به عنوان به خوبی به عنوان یک Clark County دادگاه مترجم و پسرش بودند در میان چندین Nevadans که در نهایت قادر به بازگشت به ایالات متحده را از پرو در میان coronavirus مستند.

اسنایدر یک لاس وگاس ساکن به دنبال کمک از سن. Jacky روزن D-Nev. به امن دخترش شایانی را آزاد کند. یکی دیگر از خانواده به دنبال کمک از Rep. دینا تیتوس D-Nev. به عنوان قانونگذاران در همه جا درهم برای کمک به بازگرداندن آمریکایی ها در خارج از کشور.

Magaly صوفیه تولدو-کلی 49 یک شهرستان کلارک مترجم و پسرش, جیک, 12, دبیرستان, دانش آموز بودند در پرو به دیدار خانواده. آنها در فرودگاه به هنگام بازگشت رئیس جمهور پرو مارتین Vizcarra تعطیل دولت و فرودگاه ها با توجه به کوروناویروس.

“این برای تلفن های موبایل مانند همسر من در نیک از زمان” گفت: Shawn Kelly, 58, عمومی, معلم مدرسه و Magaly تولدو-کلی, شوهر, صحبت کرد که به نقد و بررسی-مجله در راه خود را به انتخاب همسر و پسرش در فرودگاه بین المللی McCarran.

شاون کلی لاس وگاس ساکن شد و شمارش نعمت خود را. او تا به حال شده است با ارسال یک ایمیل از سفارت ایالات متحده در لیما پرو روز شنبه گفت که هیچ آینده هواپیماهای تجاری خواهد بود ترک آن کشور به زودی.

پس از نزدیک به سه هفته کلی خوشحال بود به آنها بازگشت.

او گفت: نا امیدی تا به حال ثابت شده است: “هر روز آن را چیزی متفاوت بود.”

اما او اشاره کرد که همسر و فرزند خود را خوش شانس بودند. “بسیاری از آمریکایی ها وجود ندارد شانس بودن قادر به ماندن با خانواده کند.”

کمک به آمریکایی ها گیر کرده در خارج از کشور

اسنایدر و 65 سابق گروه متال در مقابل مرد صحبت به تجارت نشریات در مورد تلاش برای به دست آوردن دختر خود را از پرو که در آن او در یک تعطیلات تا سرکوب. این خواننده گفت: دیگر نشریات و رادیو که او نا امید شد با عدم دولتی پاسخ. او سپس تماس گرفته و روزن و دیگر نوادا قانونگذاران ایالتی و فدرال.

روزن گفت: دفتر او کار کرده است برای کمک به ده ها تن از مسافران Nevadans زندگی در خارج از کشور و خانواده های آنها که نیاز به کمک تخلیه بازگشت به ایالات متحده است.

“گسترش سریع COVID-19 رشته بسیاری از Nevadans خارج از کشور و دور از خانه در طول نامشخص و ترسناک زمان” روزن گفت.

تیتوس که به کلی خود, خانواده, خارج, شد, ابزاری در تماس با وزارت امور خارجه هر روز که بعد از تماس با سفارت ایالات متحده در پرو از طرف او.

“ما در حال حاضر کمک کرد ده ها تن از ترکیبات دوباره با خانواده های خود در لاس وگاس و ما در روند کمک به بسیاری از بیشتر” تیتوس گفت.

“هر پدیده با یک عضو خانواده است که با داشتن مشکل بازگشت به ایالات متحده باید تماس بگیرید دفتر من,” او گفت:.

هزاران نفر گیر

تا کنون حدود 25,000 آمریکایی ها شده اند و عودت از حدود 100 کشور گفت: Ian Brownlee, اصلی, معاون دستیار وزیر امور خارجه برای اداره امور کنسولی. یکی دیگر 9,000 آمریکایی ها انتظار می رود که به خانه آورد با پرواز بیشتر در حال حاضر Brownlee گفت: در اخبار جلسه.

در پرو در حدود 2800 شهروندان ایالات متحده شده اند قادر به ترک در پرواز از لیما و Cusco و اتوبوس در آوردن دیگران به فرودگاه از مناطق دور افتاده از Ica و Trujillo.

Brownlee گفت: وزارت امور خارجه است آگاه آمریکایی ها قرار می گیرد در قرنطینه امکانات و اجرا توسط پرو وزارت بهداشت ، مقامات وزارت امور خارجه در حال کار برای اطمینان از ایالات متحده مسافران غذایی مناسب و سالم شرایط زندگی.

کلی گفت که رسانه های اجتماعی پست ها از آمریکایی ها در پرو نشان می دهد که بسیاری از آنها مجبور به رعایت شرایط قرنطینه در هزینه های قابل توجهی.

رستوران ها و هتل ها بسته هستند و یا بسته شدن و جریان اطلاعات حتی از طریق سفارت است “clunky.”

“وجود دارد هیچ اطلاعات معتبری” کلی گفت: “تا زمانی که او در تماس با کنگره کار آغاز شد که گزارش روزانه پس از تماس به دولت و شنیدن از پرو. او گفت که او به دنبال به جلو به دیدن خانواده اش به زودی.

“آنها سفر شده است برای روز کند.”

تماس با گری مارتین در [email protected] یا 202-662-7390. Follow @garymartindc در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>