Rosanne پول نقد برنده معتبر MacDowell هنرهای مدال

نیویورک — Bayer, نقدی, آخرین افتخار است که یک مدال قبلا اعطا شده به Toni Morrison, Stephen Sondheim و جرجیا اوکیف, در میان دیگران.

خواننده و ترانه سرا است که در این سال برنده ادوارد MacDowell مدال ارائه شده توسط MacDowell مستعمره هنرمند که اعلام کرد این جایزه در روز یکشنبه ، در بیانیه صادر شده از طریق MacDowell, نقدی, گفت که او “عمیقا فروتن” برای دریافت جایزه که موریسون و دیگران داده شده بود.

“من خودم را به هیچ وجه با هم برابر اما من قبول این افتخار با عمیق ترین قدردانی به عنوان یک تشویق برای انجام بهترین کار من و در خدمت آینده الهام بخش است. قلب من کامل با این قیمتی به رسمیت شناختن” او گفت:.

نقدی که تبدیل به 65 اواخر این ماه برنده چهار جایزه گرمی و شناخته شده است برای این آلبوم به عنوان “فضای داخلی” “هفت سال درد” و “رودخانه و موضوع است.” جایزه کمیته به ریاست منتقد Greil مارکوس که در بیانیه ذکر شده او سابقه ای طولانی از دستاوردها و پس زمینه خود را به عنوان دختر جانی کش.

“از تکان دهنده صمیمی دایره زنگی “هفت سال درد’ در سال 1981 به بازتاب تاریکی از او به خاطر همه چیز ” 37 سال بعد به عنوان یک آهنگساز خواننده و کسی که می تواند به یک معنا احضار محیط Rosanne نقدی متمایز است خودش از معاصران او به عنوان او فرار وزن خود را جشن forebears,” مارکوس گفت.

نقدی خواهد بود به طور رسمی افتخار در MacDowell مستعمره مستقر در Peterborough. این مراسم به تعویق افتاده است به اوت 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de